Film mi Kitaplar mı?

Film mi Kitaplar mı?Hangisini daha çok seviyorsunuz

• Film
    22% (4)38% (5)29% (9)Oy Ver
  • Kitap
    78% (14)62% (8)71% (22)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ikisinin de yeri ayri ama kitabin zevki onun verdigi surukleyici cekici bir mutluluk var merak var o sayfalari çevirirken aldigin bir zevk var o sayfalarin kokusu var kitabin yerini hic bisey dolduramaz ne film ne e-kitap herkes o sayfanin buruk kokusunu almali bence

1|0
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum film izlemeyi gerçekten seviyorum sevmiyorum değil ama kitap bambaşka

• Film izlemeyi bende cok ama cok severim film arsivimde genistir kitap arsivim de pek genis sayilmasada vardir biraz ama kitabin bir insana kattiklarini 100 film bir araya gelse basaramaz bence o sayfalarin icinde bazen gulerek bazen aglayarak bazen heyecanla cirpinmak bambaska bir duygudur (film arsivimde kardesim ve abimden ötürü genistir onlar okumayi pek sevmedikleri icin filme yonelirler herhangi bir ters durum olmasin )

Erkekler Ne Diyor 12

• Film de yönlendirilmiş bir ortamı görüyorsun karakterler düşünceler ve yargılar somut şekilde gözler önünde. Fakat Kitaplar bambaşka tamamen kendi renklerin, kara kalem bir çalışmayı renklendirmek gibi. Hepsi senin hayal gücünle daha canlılar. Filmde seyircisin, kitaplarda kısmi yaratıcı.

1|0
    0|0
  • kitaplardan uyarlanan filmler , ikisi bir arada

1|0
    0|0
    • Kitaplardan uyarlanan filmler genel olarak heo güzel oluyor zaten

• aynen konuya bagli kaliyolar ve genelde imdb puani yüksek oluyo

• İkisi birden

1|0
    0|0
  • Kitaplar.

1|0
    0|0
  • Kitap.
    Bu soru sinema mı tiyatro mu gibi olmuş çok farklılar.

1|0
    0|0
    • Genelde filmler hep kitaplardan uyarlama o bakımdan da sordum. Hangisi daha zevkli diye

• Ben filmi kitap ile yaşıyorum. Görüntüyü kendim oluşturuyorum. En iyisi. Film de izlerim orası ayrı.

1|0
    0|0
  • Film

0|0
    0|0
  • kitap

0|0
    0|0
  • Kitap.

0|0
    0|0
  • Kitabın yeri ayrı, filmin yeri ayrı.

0|0
    0|0
  • kitabı daha çok severim

0|0
    0|0
  • kitap daha gerçekçi.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• kitap

1|0
    0|0
  • Kitaplar ♥

1|0
    0|0
  • Kitap

1|0
    0|0
  • Kitaplar tabiki. Evet ikisi de farklı dünyalara sürüklüyor ama kitabın sayfalarına dokunmanın hazzı bir başka

1|0
    0|0
    • Kesinlikle üstelik karakterleri kendi kafanda canlandırabiliyorsun sonra daha ayrıntılı..

• Kesinlikle öyle.

• kitap daha çok zevk veriyo ama daha çok film izlerim

1|0
    0|0
  • Şu ara kitap

1|0
    0|0
  • Kitap tabiki. Kendi hayal gucumu kullaniyorum okurken😊

1|0
    0|0
    • En güzel yanlarından biri :)

• film tabikidee