Adolf Hitler 'Kavgam' kitabı hakkında fikirleriniz neler?

dün adolf hitler 'kavgam' kitabını aldım ve merak ediyorum biran önce başlamalıyım.. bu kitabı okuyup fikir sahibi olanlar?.. neler kattı size bu kitap? hitler hakkındaki fikriniz değişti mi?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• ben o kitabı 2 kez okudum vardığım sonuç aslında o kitabı yazdığı sıralarda o kadar da kötü birisi değilmiş yani sonradan megaloman olmuş ikinci sonuç ise ressamlıkta aldığı darbeler ile almanya nın birinci dünya savaşı sonrası yaşadığı sorunlar bu hale gelmesinde etkili olmuş . en azından onu bir dereceye kadar anlayabiliyorum .

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 4

• Etkileyici buldugum kitaplardan birisi

0|0
    0|1
  • Hitler aşktır, adamın dibidir . Bunu sadece yahudi karşıtlığı olarak anlamayalım . Adam her zamanda ekonomik, siyasi, sosyal bir dehadır . Bunu okudukça daha iyi idrak edeceksin . Tabi birde yahudi medyasından sıyrılırsan . İyi eğlenceler.

0|0
    0|1
  • Hitler adamdır adam. İdeolojisini uyguluya bilseydi çok iyi olurdu. Paris'te gövde gösterisi yapmasaydı da askeri üstleri bombalatsaydı keşke.

0|1
    0|1
  • Madalyonun çift yüzlü olduğunu öğretti.Kazananın tarafından olduğu kadar kaybedenin ağzından da dinlemek gerek olayı.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• okudum düşüncem değişmedi hakkında zaten çok olumsuz düşünmüyordum

0|0
    0|1
Yükleniyor...