Neden İnsanlar?

Neden insnalar yanlış anlaşılır neden güzel kızlar ve sempatik erkekler her zaman mutsuzdur. Ve neden Çağdaşlığa bir artniyet beslerler? Neden KızLar ve erkekler çağa birlikte orjinalliğini kaybetti ve yine neden Herkes mutsuz? Neden nedenler var ve yine neden insanlar değer vermenin anlamını bilemior?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Neden biliyormusun burası TÜRKİYE tek nedeni bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Çok kalabalığız. Ondan oluyor bunlar. Azken hiçkimse senin gibi olamıyorsa, çokkken sen herkes gibisin. Çok kalabalığız çok. Farklıyım aykırıyım diyenleri toplasan parti kurarlar, ne farklılığı ne aykırılığı... herkes modellenebilir. Çok kalabalığıııız.

1|0
    0|0
  • İnsanlar değer vermenin anlamını bilse mutsuzluk olmazdı zaten.. Çağ değişti, hayat değişti, hayaller değişti, hayata baktığın pencere değişti.. Artık çirkinler de mutsuz..

0|0
    0|0
  • insanların birbirini yanlış anlaması farklı kültür kafa yapısı hatta konuşma biçimi veya ses tonundan bile olablir.2. sorun bence içi boş bir soru. çağdaşlığa art niyet bu güzel soru. bunun sebebi kültür inanç zeka seviyelerin farklılığından gelir. yani sen evinde tanrının varlığını tartışabilirsin. ama sırf böyle şey konuştuğun için üst komşun seni gebertebilir:) ya da bakımlı erkeklere ılık muamelesi vs vs. herkez mutsuz değil. sen mutsuzsun. eğer mutlu olsaydın böyle şeyler düşünmek sormak yerine kahkaha atar eğlenirdin. ve anladığım kadarıyla sen mutsuzsun s. et hep mutlumu olcan mutsuzlukta zevklidir kafanın güzel olması kadar kafayı yemekte güzeldir :)

0|0
    0|0
    • Aksine ben mutlu bir insanım maşALLAH sadece bir bayan arkadşaıma dediğim gibi mutluyuz die neden bencillik yapıp mutsuz insanları unutuyoruz.

• Elbetteki değil ama insanlık gereği düşünmek zorundayız.

• haklısın bu konuda. şöyle bir şey var ki. senin ne düşündüğün kimsenin umrunda değil.. ama bir şeyler yaparsan bu birilerinin umrunda olablir. gidip birilerine yardım edebilirsin vs vs vs diye uzar bu. diğer türlü sadece düşünmek acı verir. ama bir şeyler yapmakta cesaret ister. diyeceğim o ki bunlar sıkıntılı işler. ömür adanması gereken işler. sen istiyorsun ki dünyada kötülük yok olsun. bunun için dünyaya senin hükmetmen lazım. ya da vicdanını rahatlatmak için çevrende ki bir kaç insana yardım etmek. her neyse böyle işler işte.

• - Yanlış anlaşılmalar ön yargılar yüzünden oluyor
    - Yaklaşımları farklı algılandığı için
    - Çağdaşlığı sapıklık ile birleştiren zihniyet çok
    - Herkes mutluyum havalarında menfaatlerine bakıyor
    - Kaybedince değer anlaşılıyor insanlığın doğasında ki hatalar yüzünden oluyor kısacası hepsi

0|0
    0|0
  • Malesefki Bahsettiyin Tarzda İnsanlar Çok Az Bizim Zamandanmı kaynaklanıyo yoksa Hepmi böyleydi bilmiyorum Bu konu Benide Çok üzüyor...

0|0
    0|0
  • insanlar ne kadar çokbeklenti içinde olursa o kadar çok mutsuz olurlar. Allaha ibadet ederken dahi cennet beklentisi olmasın diyolar. o zaman mutlu olursunuz. hak ediyorsanız zaten karşılığını alacaksınız.

0|0
    0|0
  • bir haftalık soru sorma hakkını kullandın canım. Neden diye diye sorma :d

0|0
    0|0
  • Fazla düsünme, olay cok basit

0|0
    0|0
  • Kimse Bilmiyor :/

0|0
    0|0
  • Hey kurban olduğumun yarattıgı senin derdin ne.

0|0
    0|0
  • Cok soru sormuşsun yaa.. pozitif düşün

0|0
    0|0
  • cunku hiçbirimiz yeterince 'sen' olamadık.
    sahte hayatlarimizin arkasina gizlenip sele kapılıp aktım gittik...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...