Ademden geldiğimize inaniyonusunuz?

Acikcasi şüpheyle yaklastigim konulardan birisi.

Evrim var bu bir gerçek, Ama tam anlamiyla kanitlanamadigi için hala yaradilis önde gidiyor.
Siz inaniyomusunuz?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Tezata düşme. Evrim var diyorsun ama kanıtlanamadığı için diyorsun. Neyi nasıl sormak istiyorsun ona karar ver? Şüphe etmene gerek yok kurulu bir düzen var bunu anlayabiliyorsan ne ala

0|1
    0|0
    • O ayrintiyi yakalaman güzel,

Ikisini derinlemesine arastirdiginda ortada kaliyosun canim. :)

• O zaman senin bu görüşüne göre Hz. Adem'in bütün çabaları boşa gitti :)

• @abc121 o zaman şu gerçekle yğzleşmek zorundalar. İnsan yürüyemezken emekleme ve sürünme yolu ile yaşamaya çalışıyor ve bu evrimi savunanların alayı sürüngen. Madem insan maymundan türedi neden maymunların nesli bitmedi merak ediyorum açıkçası :)

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• Şüpheyle yaklaşacak bir durum yok ki.
    Olmayan şey evrimleşemez.
    illa ki bir yaratılma var. bunu aklınla çözebiliyor olman lazımdı.

0|0
    0|0
  • Yoktan var edilen şey yaratılmadır, öncelikle bunu söyleyeyim. Akıl denen bir şey var ve beyninin her %10'unu kullanabilen insan bunu kavrar. Zaman içinde canlıların eskisinden daha iyi hale gelmesine evrim denir, bu doğru. Ancak bir canlı türünün diğer canlı türüne evrilmesi söz konusu olamaz. Genler birleştikçe kaliteli olan hücreler kazanır ve daha iyi bir yaratılma meydana gelir. Evrim dediğimiz şey budur.

1|0
    0|0
    • Beynin % 10 kullanilan kisom6 dediğin, yanlış dostum; insanlarin zeka çeşitleri farkli farkli yani % 10 sadece uydurmadan ibaret beynimizin tüm loblarini ancak uykudayken kullaniyoruz, o yüzden ruyalarimiz acaip..

• Değişir bu yani. Anlatmak istediğim şey azıcık beyni olan kavrar anlamında.

• Evrim yok.

0|0
    0|0
  • Evrim yok

0|0
    0|0
  • inanıyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...