A Serbian Film'i izlemeyen kaldı mı?

Ben bu film kadar insanın hayatını etkileyen değiştiren hayata bakış felsefeni değiştiren bir film görmedim. İzlemediğiniz her saniye kayıp. izlemeyen var mı?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Filmin kötü yorumlanmasi hakkinda hemfikirim fakat sırbistan dergilerinde yakaladigim bir makalede olgili durumun ülke genelinde gizliden gizliye yapilan bir şey oldugundan filmin cekilme amaci bu konuyu meydana getirip gerekli önlemlerin alinmasi adinaymiş. sonrasinda ise filme gelen tepkilerin gerekli arastirmalarin yapilmasinda öncü oldugu söyleniyor

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• izlemedim ama izleyenlerden duyduklarım yayında ve yapımda emeği geçen herkesin Allah belasını versin oldu

0|0
    0|0
  • İzledim insan kırkayakta öyle bu yüzden yasaklı filmler

0|0
    0|0
  • yarısını izledim. zaten kötü bir film sadece vahşet ve gore p*rno vaad ediyor yani senaryo falan zaten berbat. aptal bir film

0|0
    0|0
    • Aptal bir film mi manayı anlamadın mı sen?

• O zaman filmin Çekilme amacını bir oku

• snuff ölüm p*rnosu filmlerini boykot amaçlı demişsin bence boykot amaçlı film böyle olmaz. filmin çekilme amacı belli ve tabiki bunu daha iyi niyetli bir neden için yaptıklarını söylecekler.

• yav arkadasım neden izliyonuz böyle şeyleri adamın psikolojisini bozar valla

0|0
    0|0
  • İzlemedim
    Dur bakicam

0|0
    0|0
  • Sevgilim birlikte izleyelim romantik komedi dedi gercekten guzelmi

0|0
    0|0
    • Güzel film de sevgilin seni kandırmış

• Erotik bir film mi

• Bak Sırbistan'da p*rno filmi yasaklıyor hükümet. Bunlarda siz yasaklarsanız bizde âlâsını çekeriz diyip bu filmi çekiyorlar. Ama izlerken psikolojin bozuluyor. Tek izle

Erkekler Ne Diyor 7

• Dikkat çekip piyasada konuşulmak ve farklı olmak adına çekilmiş bir film olduğunu düşünüyorum. Felsefi anlamda özel olarak entegre edilmiş diyalog, imge ya da sahnenin bulunduğunu görmedim. Düşünen biri taşa bakarak da anlam çıkarabilir, ki bu filmi izleyip anlam çıkarmamak her şeyde olduğu gibi beklenemez.

1|0
    0|0
  • Bana güvenin izlemeyin, bu arkadaşı da direkt engelleyin gitsin asd

Brazzers yapımları bile daha masumca, öyle diyeyim..

0|0
    1|0
  • Ne yonde degisti bakis acin?

0|1
    0|0
    • Cinsellik bir amaç değil araç oldu insana verdiğim Önem arttı.

• Bu bir boykot filmidir keyfe çekilmiş değil tabi abartmışlar o ayrı

• Cok kotu oldum izledikten sonra. Konusu anlamlida cekimi senaryosu cok kotu :/

• Film içerik olarak iğrenç olabilir ama genel olarak bakıldığında gerçekleri anlatıyor. Bu dünyada o kadar çok sapkın insan var ki filmde yaşanan absürt gibi görünen olaylar aslında her gün dünyanın farklı yerlerinde yaşanan şeyler. Pedofili, nekrofili hastaları vs.

0|0
    1|0
  • nasıl değiştirdi acaba? bunun yorumunu da yapar mısın?

0|0
    0|0
  • İğrenç bir film.

0|0
    0|0
  • İzlemeyin arkadaşlar o filmi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...