Hayatınızın amacı ne?

herkes bır amac belırler yasarken ve hayaller sızın amacınız ne?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• son zamanlarda çok sorguladığım bir konu ve sanırım cevabım yok amaçsız gayesiz hayalsiz unsur olarak misyonumuzu tamamlıyoruz yani düşünsene burdaki herkes bir unsur sadece bir eksik bir fazla ne fark ederki dünya dönüyor ztn ölen için 2 gün arkasından ağlanır sonra unutulur biraz daha konuşursam hepten moraliniz bozulcak :d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• iyi bir insan olamyı başardım ve sıradaki amacım iyi bir üniversite lakin şu sıralar hiç bir amacım yok inanç kalmadı

0|0
    0|0
  • Inegin vazifesi süt vermek arinin vazifesi bal yapmak bu dunyada insanin vazifeside allaha kulluk etmek tir ben amacimi biliyorum cabami gosteriyorum o ne verdi sukur deyip devam ediyorum

0|1
    0|0
  • Amacıma ulaştım zaten kendı ayaklarımın uzerınde durabiliyorum evim işim var yetti birde sağliğim olsun yeter başka birşey istemem

0|0
    0|0
  • Uyumak :-))

0|0
    0|0
  • Yasa ve öl.

0|0
    0|0
  • Kimseye muhtaç olmadan ayakta ölmek ve o zamana kadar daotor kullanabiliyor olmak.

0|0
    0|0
  • Mutlu evli birde 2 çocuk :)

0|0
    0|0
  • 70lerimde sıcak yatağımda huzurla ölebilmek

0|0
    0|0
  • En büyük amacım iyi biri olmak en azından insanların gözünde iyi biri olarak kalmak. Tabi insanlar derken tüm Türkiye'den bahsediyorum sadece kendi çevremden değil. Yani Türkiye de iyi biri olarak tanınan biri olamak en büyük amacım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• her yıl 1 amacım var, öğrencilerim eğitmek, kazanımları öğrenmelerini sağlamak. 1. sınıf okuturken de kutsal bir amacım var: sınıfımdaki tüm öğrencilere okuma-yazma becerisi kazandırmak

0|1
    0|0
  • Okuyup büyük #cukuletta olcam 😄

0|0
    0|0
  • Başarı, güzellik ve mutluluk

0|0
    0|0
  • evli mutlu bol çocuklu olmak :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...