Duygusal bir film izlemek istiyorum

arkadaşlar evde tekim bu gece ve sahura kadar uyumak istemiyorum şöyle aşk aşk aşk kokan güzel bir film öneriniz var mı?

Güncellemeler:
incir reçeli diyen arkadaşlarım hepsini tebrik ediyorum şuan izliyorum ve harika bir film ama kız hasta yaaa dahada sona gelmedik izlemeye devam.

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• izlemişsindir artık ama High Fideğility

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• umut filmini izle mutlaka ama mutlaka ağlayacaksın biraz gerçeklikten uzak ama olsun yine de süper. İncir reçeli ve a moment to remember da güzeldir. son ikisi romantik dram.

0|0
    0|0
  • Mar Adentro

0|0
    0|0
  • notebook

0|0
    0|0
  • Şöyle ilginç bir aşk filmi olarak(gerçi filmin sloganı: bu bri aşk filmi değildir), Aşkın 500 Günü fimini tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Tabiki İncir Reçeli

0|1
    0|0
  • incir reçeli

0|0
    0|0
    • :):) ZAMAN AŞIMINA UĞRAMAMIŞMI SENCE AMA İNCİR REÇELİNİ ÇOK MERAK ETTİM GEÇEN GÜN AÇTIM TAM FİLM BAŞLADI TEL GELDİ 1 SAAT TE KAPATAMADIK TELİ İZLEYEMEDİM BU ARALARDA YOĞUNUM AMA BAYRAMDA BOL BOL VAKTİM OLACAK VE İZLİYCEM.

• tavsiye ederim müzik hikaye kurgu gayet güzel

• MÜZİĞİNİ BİLE DUYMADIM YA BEN O FİLME NİYE GİTMEDİM SİNEMAYA GİTMEYİDE ÇOK SEVERİM ASLINDA.

• Aşk değilde başka zaman islersin ağlamak istediğin zamanlarda izlersin:) hachiko ..

0|0
    0|0
  • başka dilde aşk derim

0|0
    0|0
  • adını sen koy filmi

0|0
    0|0
  • izlemedıysen eger :)) Kasımda ask baskadır

0|0
    0|0
  • Im Juli

insan mutlu oluyor izleyince kesinlikle bunu izle

0|0
    0|0
  • Bruno'yu izleyebilirsin. Gay bir erkeğin iniş çıkışları falan. Biraz duygusal.

0|0
    0|0
  • ... İncir reçeli !

" sevişmek yok"

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• incir reçeli (şiddetle tavsıye ederım )

kasımda aşk başkadır

aşk mektunu

0|0
    0|0
  • Ya canim bollywood filmlerini sever misin acaba? Eger seversen "Jodhaa Akbar" i tavsiye ederim :-) izledim ve cok begendim.

link

0|0
    0|0
  • The Lake House

0|0
    0|0
    • Fantastik bir senaryoya sahip aslinda..Farkli iki zaman diliminde yasayan iki kisinin mektuplasmalari,sonra birbirlerinden hoslanmalari..sonrasinda gelisen olaylar..

• incir receli

0|0
    0|1
Yükleniyor...