Kitap okumayı sevenler, yazanlar veya ilgili olanlar lütfen bana bir konuda akıl verebilirmisiniz?

Ben buraya uzun uzun yazmak istemiyorum escinselim ve çok zorluklara göğüs gerdim. Bununla ilgili bir kitap yazmak istiyorum ama amatör olduğumdan dolayı wattpad'dan yazmaya başlamak istiyorum. 2 sorum var sadece

Siteye girdim kurcaladım yazdığım hikayeyi birinin çalmaması lazım tamamen bana özgü olması lazım hikayenin bu mümkünmü?

Ayrıca sizce kitabın ismi ne olmalı?

Yardım ederseniz çok sevinirim..

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Çalma olayı yok sanırım Wattpad'de zaten öyle bir şey olursa mail atarsın en azından orada kullandırmazlar. Konun belli olduğu için hikayeyi bitirdikten sonra adını koy. İçinde en çok yoğunlaştığın fikri uyandırsın ve bence kendin bul başkasının önerisini kullanma.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Güzel bir düşünce olmuş ama kitabın ismine kendin karar vermelisin böylece daha iyi olur ben öyle yapardım çünkü.

0|0
    0|0
  • bence her turlu kopyalayabılırler.. bence guzel bır kıtap yazıp. yayınevlerıne basurabılırsın. olumlu sonuc alırsan guzel. ama olumsuz olursa. o zaman yayınlamanı tavsıye ederım :)

0|0
    0|0
  • Kitabın adı EzberBozan olabilir diye düşündüm bir an..

0|0
    0|0
  • İsmi konusunda birşey diyemem ama Eşcinsel Bir Rahibin İtirafları'nı bir oku derim.

0|0
    0|0
  • Nerden nereye olsun kitabin ismi

0|0
    0|0
  • Sitede çalınır mı çalınmaz mı bilemem ama konusu ne olacaktı başlığı ona göre söyleyelim. Konuyu biraz detaylı anlat

0|0
    0|0
    • Escinsellerin heterolara göre daha fazla sorumluluklarının olması buna benzer karşılaştıkları zorluklar vs.. çoğunu kendi hayatımdan esinlenerek yazacam

• Benimde aklıma ilk o geldi ama çok sade olur diye düşündüm peki tesekkür ederim yardımcı olduğun için

• Rica ederim kolay gelsin

• Wattpad bosver. Yaz bgisayarina wordden mail at yayinevlerine.

0|0
    0|0
    • Amatör olduğumdan dolayı pek kolayıma gelmiyor 1 kere yazarım 2. cisinde okur yanlışlarımı düzeltir yollarım

• onlar zaten yanlislarina bakmayacaklar. Hikayenin guclulugune bakacaklar.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...