Işık Hızına ulaşan bir insan ya da varlık! Boyutlar arası yolculağada çıkabilir mi sizce?

Avrupa Parçacık Araştırma Merkezi CERN'deki fizikçiler, atomdan küçük partiküllerin temel fizik yasalarına ters düşen biçimde, ışık hızını aştığını söylüyor. Albert Einstein'e göre hiçbir şey ışıktan daha hızlı hareket edemez. ama bazen yanılmalar ola bilir. İşte insan için fizik kurallar ile açıklanmayan mucizeler zaman boyutu Cinler, melekler gibi varlıklar ve paralel evrenler zamanda ileri ya da geri gide bilme şansını eldemi etmiş oluyoruz sabah sabah bunu neden sordum bilmiyorum merak?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• rüyandamı gördün? soru güzel ama hiç anlamam bu işlerden :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir maddenin ışıktan daha hızlı gitmesi gitse bile devam ettirmesi şu anki teknolojiyke imkansız gibi görünüyor. Belki 50 yıl sonra olabilir ve bildiğim kadarıyla o hız ile gidersen başka boyutlara gidiyorsun

0|1
    0|0
  • Geceleğe gidilirde. Geçmişe gidilemez, yani aklım almıyor.

0|0
    0|0
  • Işık hızının 300 katına çikildi. Araştırıp bulabilirsin internette.

Ayrıca insan ışınlanamaz beden parçalarına ayrılır iletilmek istenen noktada tekrar aynı şekilde birleştirilir ışınlanma bu ama sorun beden taşındı tamam ama peki Ruh ne olacak.. ? Yani karşıya ölü olarak varacaksin.

0|0
    0|0
    • yavrum ben bu okuldan mezun oldum boş ver.

• Ha okey hareketlere bak insanla alakası yok.

• hahah çıksana yavrum :)

• arkadaşım çok güzel bir konu ama burada bunu düşünücek bir yaratık yok hepsi geri zekalı bir toplum boşa sordum bence onların sorusu oram güzel mi buram güzel mi olması lazım zeka seviyesini küçük tut gerzeklerle diyaloğa girme :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...