Zamanında böyle fimller mi izlemiş türk milleti:d?

Azönce dünyayı kurtaran adam filmine denk geldim ve ilk defa izliyorum. Tamda uzaylılarla savaştığı ana denk geldim gülmekten yerlere yattım resmen :D o ne öyle yaaa çoook komik koptum resmen :ddddd türk milleti zamanında bunlarla mı büyümüş ya? Siz ne düşünüyorsunuz :p

Güncellemeler:
Arkadaşlar farkındayım zamanındaki imkanlara göre en iyi filmlerdi millet dört gözle beklerdi bu filmleri izlemek için bunu biliyorum aynı şeyi tekrarlamanıza gerek yok. Ayrıca ben doğmamış olduğum için bu filmler çıktığında bu yzden türk milleti dedim herkes yanlış anlamış. Ben işin eğlence tarafındayım abartmayın lütfen!

0|0
225

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• bir de onun oğlu vardı dünyayı kurtaran adamın oğlu diye onu da izle :D

0|1
    0|0
  • katılıyorum ya biz naapmışız öyle neler neler var şimdi yok yabancı filmlerde adam 500 kişiyi kesiyo ona bişey yokcular gelicek birazdan onlara da cevap veriym evet yapıo onlar ama adam efektlerle bilgisayarla süslüyo casio saatli bizans askerleri dolanmıyo onların filminde :D

1|0
    0|0
    • Hahaah haklısn yani insan yabncı filmleri izlerken sanki kendisi yaşıyor gibi oluyor ama bu filmde sadece gülme krizi :d

• umarım bizim ömrümüz yeter görmeye :)

• Umarım :)))

• Bazı kısımlarıda star wars dan alınmış😉
    3 dev adam
    Atını seven kovboy
    Cici can
    Gibi filmleri de tavsiye ederim😉

0|0
    0|0
  • oradaki uzay gemisi sahnesini hamamda çekmişler, daha doğrusu hamamı uzay gemisi yapmışlar göbek taşı gemi kontrol odası olmuş

@depresyonkraliçesi gel gel tek gözlü abla geri gelmişşş

0|0
    0|0
  • bı fılmde gormustum kara murat fılmıydı adam kol saatı ıle kılc sallıyordu cok gulmustum

0|0
    0|0
  • şu an devam eden Kurtlar Vadisi daha komik bence

1|2
    0|0
  • Eee Cüneyt arkın bu hiçbişeye benzemez :)

1|1
    0|0
  • Bunlar kan değil ketçap diyerek büyüdüler..

1|1
    0|0
  • Sen hangi milletin evladısın?

1|0
    0|0
  • Yumurtadan çıktın kabuğunu mu beğenmiyorsun?

2|1
    0|0
  • Allahtan mermiye kafa atma sahneleri yok ozaman inanıp mermiye kafan atan çok olurdu.

0|0
    0|0
  • biz demeliydn türk milleti degil.. nerede dogdun sen milanodamı bayan?

0|0
    0|0
  • Oğlu var bide, bunlar babadan oğla nesil heralde :/

0|0
    0|0
  • Çok korkunç ama :)

0|0
    0|0
  • ımkansızlıktan ama gayette yaratıcı ve eglencelı zamanındakı etkısıyle sımdıkı tabıkı farklı ıyıkı var o fılmler

0|0
    0|0
  • Babam anlatırdı kara murat filmi surlarda çekilirken oradan geçiyormuş Cüneyt Arkın
    trambolinle atlayıp zıplıyormuş kılıçlar tahtadan diyor dikkat et suda batmıyor diye anlatırdı adamlar neler görmüş ya

0|0
    0|0
  • bence çok başarılı

0|0
    0|0
  • Eskiler İmkan O Kadar Olduğu İçin Komik Geliyor :) Ama şu an Türk Sineması Çağ Atladı Yabancı Yapımlar İlgimi Çekmiyor..

0|0
    0|0
    • Tbiki eski ybncı filmleride izlesek komiktir kesin ama ben hiç izlemedim bu gune kdr ilk defa azonce denk gelınce sabah sabah ii güldüm ama :D

• Eskiler Çok Komik :)

• Mehmet ali erbilin çevirdiği filmi anlatmiyorsun ve yeşilçam versiyonundan bahsediyorsun. Yani orijinal olan. Eğer onu diyorsan hangi kanalda şöyle acıyım izleym :) su anki filmlerin çoğuna bin basar

0|0
    0|0
  • Dilberay'ın 'film' yıldızı olduğu dönemdekilere burdan sabırlar diliyorum.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 1

• Imkanlari, paralari, teknolojileri olmadan yapabildiklerinin en iyisini yapmislar. Evet bize gore komik su anda bayagi ama o zamanlar ne kadar muhtesemdir belkide.. *^*

0|0
    0|1
    • Evet onun farkındayım zaten ben sadece eglence kısmına bakıyorum :)

• Evet bayağı komik ve kendileride eğlenmiştir herhalde.

Yükleniyor...