Öneri istiyorum ?

Arkadaşlar kitap okumayı çok seviyordum ama uzun zamandır okumadığım için yeniden başlayamıyorum var mı şöyle sürükleyici roman tavsiyeniz :)

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Oğullar ve Rencide Ruhlar- Alper Canıgüz

Beğenmessen bikini giyip bu siteye fotosunu yuklerim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sürükleyici olsun diyorsan Fedailerin kalesi Alamut u oku. Hiç kitap sevmeyenlerin bile elinden düşüremediği bir eser. Biraz da konuşalım madem:) Özellikle Yaşar Kemal ve Sabahattin Ali başta gelir. Oğuz Atay ın Tutunamayanları okuduğumda, onun kadar kelime oyunu yapan ve zevk veren ender kitap olduğunu anladım. Seçkin kitapları söylüyorum. Sonra, Dostoyevski, Albert Camus, Jack London, Balzac, Kafka. Virginia Voolf u hiç okumadım. Ama şiddetle önerilen bir yazar. Tarihi roman olarak Fedailerin kalesi Alamut favorimdir. Semerkant ı okumadıysanız okuyun. Felseye de acaip düşkünüm. Özeliikle de Nietzsche. Sarter ve Freud dan vazgeçilemez. Freud'un Cinsellik üerine adlı yapıtı bir baş yapıttır. Adam nede olsa psikolojinin babası. Bu aralar da Bedreddin ve yoldaşlarının kavgasını anlatan, Azap Ortaklarını okuyorum. Bak Dipten gelen dalga da muhteşemdir. Milliyetçi kitaplar pek okumam ama Vatan Yahut Silistre ye çok gülmüştüm. Daha okunacak koca bir kütüphane var. "Yoksuluz, gecelerimiz çok kısa, dört nala sevişmemiz lazım" demiş Süreya abimiz:))) Ha bu arada bende bir yazarım. Günay Aktürk, Umudun Çocuğu isimli de bir şiir kitabım var. Tavsiye ve reklamı şiddetle edilir:))))

0|0
    0|0
  • harlan coben-asla vazgeçme.

0|0
    0|0
  • Ahmet Batman
    Bana İkimizi Anlat

Yaşanması mümkünken yaşanmayan her aşk gün gelir senden bunun hesabını sorar.

0|0
    0|0
  • Önermiyorum okumuyorsunuz sonra:)

0|0
    0|0
  • Kendini ateşle.

0|0
    0|0
  • roman değilde kişisel gelişim tarzında bieşy var İSTEMENİN ESRARI diye mükemmel bikitap denemelisin.

0|0
    0|0
    • Kişisel gelişim kitapları okumuyorum pek ama denerim bunu. Teşekkürler :)

• Cehennem * Dan Brown

0|0
    0|0
  • Gokhan turkmen - sen istanbulsun

0|0
    0|0
  • Ucurtma avcısı

0|0
    0|0
  • Stephan king

0|0
    0|0
  • Var ama hiç ilgini çekceğini sanmıyorum. Kitabında adını da unuttuma ama bir bakayım barii.

0|0
    0|0
  • Serenad

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...