Erkekler ne ister?

Soru basit erkekler ne ister? Röportajdan gelen cevap erkekler bal bulsa kaymak ister ates bulsa cakmak ister :D

0|0
014

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler en başta güçlü olmayı ister... Bilir ki, güçlü olmayan erkek ezilir ve ezilen kişi de ne hayata tutunabilir, ne de bir kadının kalbini kazanabilir, ne de mutlu olabilir, ne de istediklerine ulaşabilir... Bir erkek hayatta geçmişte bulamadığı şeyleri bulmayı ister... Bu erkek için bazen paradır, bazen ailedir, bazen de aile yoksunluğunun bir kısmını dahi olsa tamamlayacak bir eştir... Bir erkek hayatta düzenli bir işi olsun ister, sevdiği iş olsun da ondan iyisi yoktur... Bir erkek hayatında hedef ister, hedefsiz bir erkek bir o yana bir bu yana savrulur, o erkek her şeyi ister işte, yani mutsuzdur, mutlu olmayı ister de, olamaz işte :) Bir erkek ne sevgili ister, ne partner ister, bir erkek bir eş ister, hem arkadaş olsun, hem dost, hem ana, hem sevgili, hem aklı, hem fikri olsun ister... Bir erkek korkularına karşı dayanıklı olmayı ister, bu yüzden ki kimi erkekler çok dengesiz olurlar, o yüzden dengesizdir işte, bazen gururunun arkasına sığınır, bazen bildiklerinin arkasına, bazen de korkularının arkasına sığınır...

cut.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Bizler dondurma yiyen sünnetsiz bebelerden farksızız aslında. Dondurma alırken beyazdan olsun azda siyah olsun deriz yerken neden içine sarılıdan koymadı diye ağlarız. Erkeğe ne verirsen ver hep vermediğini yüzüne vurur :D beyler biraz fazla genelledim kusuruma bakmayın

1|0
    0|0
  • Erkekleri bilmem de ben bir erkek olarak her şeyden çok huzur fazlasi dırdır eden bir kadın istemem mesela

1|0
    0|0
  • karakteristlik bir soru bu bence erkekler huzur ister sefkat ister sadakat ister seks ister para ister bunları kim istemezki?

1|0
    0|0
  • Para busayede ada ve ferrari ala bilirim onun disinda two and a half man'e charlienin geri donmesini ostiyorumya ashton kutcher b'k gibi

0|0
    0|0
  • 4 şey ister efendi namuslu sadık vefalı birini ve sevgisini tabi bunu adam olan ister

1|0
    0|0
    • Bu zamanda ADAM varmi?

• Var oyle kizlar ama nesilleri tükenmek üzere bitmeden bul birini :(

• Nerden bulıyım ben yavsak bir tip değilim öyle ha deyince bulunmaz hem

• erkekler rahat olmak ıster

0|0
    0|0
  • kalk bir çay yap da içek.

0|0
    0|0
  • öncelik para da paran varsa kadın var bal var ateş var

0|0
    0|0
  • Cruiser motor istiyorum... Tek isteğim bu...

0|0
    0|0
  • kadınlarda araba bulsa ev ister ev bulsa yat ister :D

0|0
    0|0
  • Güven
    Sadakat ;)

0|0
    0|0
  • Sevgi ister muhabbet ister ask istee r mutlu olmak ister sadakat ister

1|0
    0|0