Fight club nasıl iyi bir karate filmi değil mi?

adamlar iyi kavga ediyor doğrusu. ben anlamadım ama niye vuruyorlar canlarını acıtıyorlar. şiddet kötü bir şeydir öz olarak.ama yine de edward iyi yumrukladı kendisini

siz beğendiniz mi dövüş sahnelerini?

Güncellemeler:
şaka la şaka.. canım sıkıldıo absürt doru açayım dedim o kadar :D anladım tabikide filmi

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Fight club modern dünyanın insanı köleleştirmesini eleştiren başyapıt,kült, postmodern bir filmdir. Çok ince işlenmiş bir senaryosu vardır. Modern endişeleri olan herkes internetten ya da bookrewievlarından okuyarak bir kere daha kendini, tercihlerini ve dünyasını sorgulayarak izlemelidir.

Tyler, Norton'un bilinçaltıdır. Olmak İsteyip olamadığı karaktere bürünerek, yapmak isteyip yapamadığı 'şeyleri' yapan uç bir karakterdir. Seks, dövüş, isyan.. bunlar modern dünya için tehlikelidir.

Amerikan Kültürü ve İngiliz Dili bölümlerinde bir ders muhakkak gösterilir, tartışılır, yazılır.

Brad Pitt'e aşığım. Bu filmde bütün yeteğini ve bedenini gözler önüne sermiştir. Bu film hakkında seminer verebilirim o kadar sever, bilirim.

<3 Brad.Pitt.love

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• şu filmi anlayamanlar yorum yapmasın nolur ya .. içine sıçtınız lan !

1|0
    1|0
  • Filmi derin düşünmek lazım dövüşüyorlar diye izlememelisin derine inmeye çalışacaksın :D Anlarsan hayat felsefen bile olabiliyor

0|0
    0|0
  • fight club a karete filmi diyen sivri zeka :)

1|0
    0|0
  • karatemiydi o yaptıkları..bildiğin sokak dövüşü gibiydi:/

0|0
    0|0
  • bayıldım 7. snhe harikaydı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ne karetesi yavf filmin özünü anlamamışsın adamlar bir tarz yaratmış dövüşü yaşam tarzı haline getiyorlar böylece hayatın getirdği yükten stresten kurtuluyorlar falan filan sen karate filmi falan mı zannediyorsun

0|0
    0|0
    • nasıl yani. dövüşlü yaşam tarzı mı

• sen harbiden bu filmi izledin mi

• evet

• Fight clube karete filmi diyosan eğer sen fimi anlamamışın arkadaş.

0|0
    0|0
  • Yok ben genelde filmin psikolojik sahneleri ile ilgilendim

0|0
    0|0
  • iyi ama benim kadar değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...