Kendi evinizi herkesten farklı olarak dizayn etseydiniz nasıl yapardınız? Kimsenin lafı umurunuzda olmyacak?

Kendi evinizi herkesten farklı olarak dizayn etseydiniz nasıl yapardınız? Kimsenin lafı umurunuzda olmyacak?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Şehirden uzak bir ormanın içinde çürüyüp yıpranmicak bir ahşaptan yapardım ayrıca adranalin olsun die çelik korumalar eklerdim. Evimin her odasını farklı dizayn ederdim. Bir odası tamamen ahşap olurdu. Bir odası tamamen ışık sistemiyle olurdu. Bir odasını eğzotik meyvelerle süslerdim ve bir kaç yarım ağaç koyardım. Yatak odasını ise Sarmaşık kaplı yemyeşil bir odanın içine dizayn ederdim. Bodrum katında orta boy bir havuz üzerine güzel bir salıncak 2. kata ise bilardo , pes, bowling , satranç gibi bilim kurgu ve sıradan oyunlarla süslerdim. Dışardan verdiğim havanın evin içinde ters etki yapması içinde dışarıyı tamamen farklı bir dizaynda basitliğin üstündeki mükemmellik olarak isimlendirir ona göre şekillendirirdim. Eve kurdugum ses sistemine kendi beyni olacak şeklinde bir cihaz yerleştirip benm ses tonumdan anlıyacak şekilde istediğim müzikleri açmasnı sağlardım :D Hayalle karışık ama süper olurdu ya

0|0
    0|0
    • Bir an oturasım geldi maket olsa gidip girerdim içine.. Abi halkın aslında algısı çok geniş ama hep bir başkalarının istedğinin dışına taşmama sıkıntısı var yoksa varya korksunlar bizden

• Hahahha :D Yok milletimizi severim eleştirdiğim şeyleri kesinlikle var ama hatasız kul olmaz kimse kusursuz değil

• orası öyle.

Kızlar Ne Diyor 7

• oturma odasına ağaç ama öyle sıradan kaba değil her dalına güzel fotograflar her duvarlar farklı renk duvardan duvara kitaplar falan herşeyiyle beni yansıtmalı

0|0
    0|0
  • Bir odamın bir duvarını boydan boya kütüphane yapardım. Her raf farklı bir renkte olurdu. Her rafada kitapları kategorilere göre ayırıp dizerdim. Rafların bazı yerlerine led ışık döşerdim. Önünde Krem renkli bir berjer olurdu, çok rahat bir koltuk olurdu. Hemen yanında büyükçe bir sehbam olurdu. Koltuğumun önünde ayaklarımı uzatabileceğim birşey olurdu. Karşımda balkonum olurdu küçük dar bir balkon. Odanın diğer köşesinde lacivert l koltuk takımı olurdu. Bol yastıklı ama yastıkları gri renkte. Duvarların taş duvar olurdu. Orasıda çatı katı olurdu. En çok böyle bir oda istiyorum.

0|0
    0|0
    • Yine yapabilirsin çok güzel bir dekor bu..

• Evet yapılabilir tabi ki. İnşallah birgün yaparım. Bunun dışında tabi daha uçuk ev dekorasyonu fikirlerim var ama işte fazla maliyetli şeyler. Uçuk dememin sebebi bu. Ama her odam farklı şekillerde dekore edilmiş olurdu muhakkak.

• Ne güzel..

• Ic dekorundan bahsediyosun sanirim beyaz yapardim bembeyaz aksesuarlarinda tabolarda falan renk kullanirdim rahat koltuklar tercih ederdim spot isiklari kullanirdim camlar yere kdr olup mutfak amerikan mutfagi olursa da iyi olur iyce hayale daldrdin beni :)

0|0
    0|0
  • Tüm duvarlara raflarlar asardım kitap dizerdim. En sevdiğim görüntü 🙏

0|0
    0|0
  • Kesinlikle bohem yapardım

0|0
    0|0
  • heryer cam full goruntu

0|0
    0|0
  • vintage.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Salon mutfak ve oturma odasını birleştirirdim.. koskocaman alan sana. Üstten teras türü bir çıkıntı yapar yatak odası yapardım fakat cam kaplama ile kaplı olacak etrafı duvarla değil. Evin duvarları 3 boyutlu duvar kağıdı olurdu. Mobilyalarım 1960-70 li yılları anımsatan egzotik bir havada ahşaptan olurdu. Evin içinde her şey klasik türden olmalı. Aslında çok şey ama hepsinede çok para lazım. bu kadaeı kafi ;)

0|0
    0|0
    • Helal olsun büyüğüm.. Neden olmasın ki gayat canlı bir ev.. Neyse kendi ecimide artık bu yazıları harmanlayyıp düzenlicem

• İnşallah daha iyisi sende olur. Hayaller ne için varki? Gerçekleştirmek için. Neden olmasın?

• Kesinlikle. Zaten bu zihniyet gerçekleştirir

• Sprey alıp kendi hayal gucumle biseyler cizerim

0|0
    0|0
    • Aslında yine yapabilirsin sonuçta kime ne yani senin evinden

• Ev yapmazdım...

0|0
    0|0
Yükleniyor...