Bir insan, biriyle 5 dakika konuşuyorsa nezaketinden, 30 dakika konuşuyorsa kurtulamadığından, saatlerce konuşuyorsa sevdiğindendir?

gerçekten öylemidir :))
yorumlarınızı bekliyoruz

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• kesinlikle:)

0|0
    0|0
  • Genelleme ve yanlış.

0|0
    0|0
  • Ne alaka ki belki sohbeti hoşuna gidiyodur sevdğindendir derken sevgili anlamını kastediyorsan tabi 😊

0|0
    0|0
    • genellemeyi öğle yapmışlar

• hayatına biri girmiştir diye düşünüyorum biraz da
      sen olsan hayır dediğin kişi 2 sen filan sonra sana yeniden açılsa ne düşünürsün

• Beni unutmamış demekki derim unutamıyorsa gerçekten çok seviyodur derim bir daha düşünürüm bu zamanda böyle sevgi zor bulunuyor sonuçta

• anlatacak çok şey varsa uzun yoksa kısa

0|0
    0|0
  • Saatlerce boş konusacagima 10 dakika dolu konusurum...

0|0
    0|0
  • düşündüm de doğru sanırım :)

0|0
    0|0
  • Herkes icin gecerli degil

0|0
    0|0
  • Kesinlikle bişeyler hissediliyordur

0|0
    0|0
  • Kimseyle oyle saatlerce konusmadim telde :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 5 dakika konusuyosa turkcelli, 30 dakika konusuyosa vodafone lu, saatlerce konusuyosa aveali da olabilir😀

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Hayır 5 dakka konusyorsa can sıkıntısı 30 dakka konusyorsa az cok onemseme saatlerce konusyorsa da sohbeti guzeldir zaman gusel geciyirdur yani ne bilim

0|0
    0|0
    • ustat akraba filan değilse ve karşı cinsse sevgilidir

• Yav mesela erkek kankanla baya konusuosun sevgilun midir veya kiz olsun dedikoduya girdin laf lafi acti her insan farklidir be

• Yok la oyle bisey. Bizim bir arkadas var 1 saat konusuyo benle telefonda. Bisey de diyemiyom. Sırf kurtulamadığımdan ya :))

0|0
    0|0
    • rumuzun iyiymiş :)

• Einstein amcanin bir sozu vardir. Bir sobaya elini 5 sn dokundur 1 saat gibi gelir. Guzel bir kizin yaninda 1 saat gecir 5 dk gibi gelir... (Amcamiz goreceliligi boyle aciklamis)

• mükemmel açıklamış ama onun elini öpmek lazım

Yükleniyor...