Gitardan Anlayanlar bir bakabilirler mi +1 ?

Yeni başladım gitar çalmaya Tek telle neredeyse istediğim müziğin notasini aklımdan çıkartıp calabiliyorum. ve sizce bunun avantajı var mı? Bu şekliyle beni degerlendirir misiniz? Nasılım ve ne yapmalıyım

Simdiden tesekkurler..

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bu muzik kulaginin olduğunu gösterir. Guzel birşey. Fakat iş sadece sarkinin melodisini çalmakla kalmiyor taktir edersin ki. Calmak istedigin tarz ne olursa olsun temelini atacagin enstruman ile ilgili bilinçli bir kişi yarafindan eğitim almanda fayda var. Eğer alayim hemen şarki calayim derdinde isen malesef bu mumkun degil. Pop gitar icin en az 2 ay klasik muzik egitimi icin en az 6 ay egitim alman gerek. Bu egitimlerde gitar tutuslarindan parmak pozisyonu ve egzersizlere kadar sabir gerektiren bir surece gireceksin. eger enstrumaninda iyi bir birey olacaksan sana classicak guitar egitimi öneririm. Bu sayede nota bilgin ve uyarlama kabiliyetini gelistirir pop gitar gibi basit kaliplardan degil klavyedeki her perdeden faydalanarak guzel eserler cikarabilirsin. Bunu bil ki muzik sabırla guzeldir.

0|1
    0|0
    • Tesekkurler. Can kardes. Ama yoğunum ben. Egitime gitmek istememe ragmen gidemiycem. Videolarla yetiniyorum su an. Ama yazdiklarinda bastan sona kadar haklısın. Ama iste şartlaar şu an musade etmiyor maalesef.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Var tabi elin daha iyi aşina olur
    Oto öğrenme

0|1
    0|0
Yükleniyor...