Siz bir uzaylı olsaydınız dünyaya gönderildiğinizde gördükleriniz karşısında ilk tepkiniz ne olurdu? Biraz hayal dünyalarını aralayalım?

Siz bir uzaylı olsaydınız dünyaya gönderildiğinizde gördükleriniz karşısında ilk tepkiniz ne olurdu? Biraz hayal dünyalarını aralayalım

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Belki uzaylılarda acaba dünyada dünyalılar var mı die merak ediordur :D Direk gider uzay bilim adamlarına bütün gerçeği anlatırdım D:

0|0
    0|0
    • Hahahhaha :D Ajan olacak kızmışsında işte harcamışlar

• Ön yargıdan nefret ederim iyi akşamlar :)

• Şakaydı... Şaka yaptım küçük bir espriydi

• Dünyadaki insanlarin ne kadar bencil ve duyarsiz oldugunu dusunurdum. Ama şu an bu dunyanin icinde bulundugumuz ve ortama alistigimiz icin her zaman bunun bilincinde olamiyoruz :p

0|0
    0|0
  • İlkel olacaklarını tahmin edeceğim için her birini denek olarak görürdüm.

0|0
    0|0
  • Nerden geldim ben buraya derdim :):):)

0|0
    0|0
  • Ayy bunların hepsi birbirine benziyor derim =(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bunca milletin, dinin ve ırkın neden birlikte yaşayamadığını ve barış içinde olmadıklarını ciddi şekilde sorgulardım ve sırf tüm bu milletler, sınıflar, ırklar, dinler ve diller birlik olsun diye dünyaya savaş açardım Watchmen filmindeki gibi

1|0
    0|0
  • valla düşünürdüm bu kadar ilginçler kıyafetleri olsun falan küpe takanı var yolda kocaman kullaklıkla müzik dinleni var bakardım sadece videoya alırdım ve özçekim çekerdim heralde deney yapmak için numune olarak uzay gemime götürrüm

0|0
    0|0
    • Çok mantıklı..

• teşekkür ederim soru için pek istediğin cevabı veremedim kusura bakma iyi akşamlar

• Yok benim istediğim cevap yoktu ben görüş aldım bu benim için yeterli idi. İyi akşamlar

• Ne kadar b*yinsiz canlılar bunlar derim :O çıkarırım tabancayi fuuuuuuu sıkarm önüme gelene o. o

0|0
    0|0
    • :D Yalnız o canlıların içinde sen de varsın bilmem farkında mısın.. Bir söz demeden önce 10 kere düşünmekte fayda vardır.

• Görmüyor musun Para denilen şey için neler yapıldığını boşa ot gibi yaşıyor herkes baska bir işe yaramiyorlar

• Orada haklısın. Ama genelleme istisnalar da var

Yükleniyor...