Sizi en etkileyen film hangisi?

en beğendiğiniz film hangisi? Gerçekten çok güzel filmler var. Film konusunda tavsiyelerinizi bekliyorum.

Güncellemeler:
sizi en etkileyen film hangisi?

2|0
92|194

En İyi Kız Görüşü

• 3 idiots. Muhendis olmamin birinci nedenidir kendileri :)

5|5
    0|3
    • Sonuç: Okul hiç beklediği gibi olmadı... KPSS'ye hazırlandı. Atanma bekledi. Olmadı. Özel bir şirkette az mayışla çalışıyor.

• 3 idiots tan nasıl etkilendiniz ben de izledim bir halt olmadı bende fazla mı şişirilmiş bu film

• bence sen filmin verdiği mesajı anlmadın

Erkekler Ne Diyor 194

• Bir kaç gün önce Yapay Oyun adlı filmi izledim netten.
    Film bu hafta ülkemizde vizyona girdiği halde nete düşmüş.

Mutlaka izleyin derim.
    Enigma adlı Almanların 2. dünya savaşı sırasında kullandıkları 150 trilyon farklı kombinasyona girebilen şifreli haberleşme cihazını kıran ünlü bilim insanını konu alıyor.
    Adam resmen ilk bilgisayarı yapıyor aslında.
    Ama eşcinsel olduğundan da zor bir hayat yaşıyor.
    Onun sayesinde 2. dünya savaşı en az 2 yıl erken bittiği ve 14 milyon insanın hayatını kurtardığı düşünülüyor.

Akıcı bir film izleyiniz.

0|0
    0|0
  • Sana bir tavsiye ;
    Aamir khan filmleri izle ;
    *** Taare Zamane Par
    *** 3 idiots
    *** Ghajini yi kesin izle mutlaka...
    #V

1|0
    0|0
  • Bir gece rahatsızdim. Tabi üzerinden cok fazla yıl geçti. geceyarısından sonra gerilim tarzı bir film koymuşlardı. İsmi korkuyu beklerken olarak aklımda kalmış. Çok aradım ama bir türlü bulamadım. Bir küçük kız babası ölmüş. Annesi başka bir adamla evlenmiş. Fakat adam aslinda vampir olabilen bir adam. Kadınada kötü davranıyor. Dayak filan. Neyse bu küçük kızda aslında pek normal biri değil. Gelecekten birilerini filan çağırıyor, birisini hayal olarak kursa filan canlanıp geliyor filan. Ta da kitaplardaki falan karakterleri aklında canlandırıyor , resimlere filan bakıyor oradan çıkip geliyor eleman dehşet birşey yani. Neyse bu adamda vampir kızda böyle birsey adam anliyor bu kizin durumunu hemen. Kizi sevmiyor arada hirpaliyor ufak capli fakat annesiyle ciddi manada bir kavga ediyor cocuk bir palyaco kilikli bir resme bakiyor heryer sallaniyordu filan. Sonrasinda bu vampir adam duvar filan sallaninca anliyor. Kizda cadi zaten adam tutamiyor bir yerler parcalanip korkunc bir gulmesiyle payaco kilikli biri gercek oluyor. Elinde de elektrikli testere vardi bu vampir adam kaciyor bir yerde koseye sikisiyordu o zaman cebinden bir caki cikartiyor bu palyacoya tam sokacakken korkunc bir gulus atip testere ile basini kesiyordu vampir adamin. adam oyle kaliyor basi dusuyor sonra elinden cakisi filan. Berbat bir etki birakti uzerimde yillardir. Sirf o etkiyi atmak icin ariyorum bazen internetten filan bulamadim. Ismi eminim korkuyu beklerkendi. Bir daha korku gerilim dövüs dahi film izlemedim ondan sonra and ictim. O derece bir filmdi. Fakat sanki hic yokmus gibi bir tek satir bilgi buunmuyor hakkinda. Eger bulursaniz izlemenizi kesinlikle tavsiye etmem.

0|0
    0|0
  • Bir çok film vardı. Bencelerimde paylaşmıştım.

http://i.hizliresim.com/bgE4JZ.gif

0|1
    0|2
  • Avatar mı desem Gavatar mı desem.

0|2
    0|0
  • Oyunculuk olarak cesur yürek baba ve gladyatör
    Aşk kategorisinde aşk sarhoşu neden bilmem ama hafif ağlamıştım
    Felsefesi ve konu bütünlüğü olarak matriz yüzüklerin efendisi ve predestination
    Müzikal olarak step up serisi ve grease
    Aklıma ilk bunlar geldi
    Bence hiçbirine kötü denemez ama daha iyileri olarabilir

0|0
    0|0
  • Prisoners - En çok etkilendiğim film duygusal olarak hemde oyunculuk olarak
    Adalet - Denzel Washington'oyunculuk olarak etkileyici filmde olan zekasıda
    Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti - Kurgu olarak güzel beklentilerin üstünde
    Kaçış Planı - Sylvester Stallone ve Arnold Schwarzenegger usta oyuncular ve filmin konusu fazla karşılaşmıcagımız bir cinste
    Yüzüklerin Efendisi:Tüm serisi çok başarılı
    Karayip Korsanları :Tüm serisi tabiki Captain Jack Sparrow :D
    Şimdilik bunlar var :D

0|0
    0|0
  • Genelde savaş temalır filmlerin Kadın/Erkek ilişkilerinde ki son vedalar etkıler beni. Bknz Truva Hector-Aşil düellosu öncesi.. yine bknz 300 spartalı Leonidasın veda sahnesi.

0|0
    0|0
  • Benjamin Buttom

0|0
    0|0
  • 1 film yok, kategori olarak etkileyenler var :

Ladri di biciclette (Çaresizliği görüyorsun)
    Contact (Evrende yalnız olmadığını görüp din-bilim uyumlaşmasını görüyorsun)
    Trois Couleurs: Blanc (Eşitliğin ne demek olduğunu görüyorsun)
    Krótki film o milosci (Saf aşkın tanımını görüyorsun)

0|0
    0|0
  • Mahsum kırmızı gülün Güneşi gördüm filminde çocuklar bebeği çamaşır makinesine atıp yıkıyor ya o sahnede çok etkilendim arkasından koyduğu fon müziği yıkıldım resmen.

0|0
    0|0
  • marvel filmleri.

0|0
    0|0
  • akıl oyunları

1|0
    0|0
  • Jab tak hak jaan
    Rab ne bana di jodi
    Kambakkht ıshq ;)

2|0
    0|0
  • olduren sis sonu beni cok sarsti... izlemelisin...

0|0
    0|0
  • I * a legend
    3 ıdıots
    İncir Reçeli 2
    Makas Eller

2|0
    0|0
  • Ghajini filmi beni çok etkiledi. Halen etkisindeyim. Hayatımda derin izbıraktı ve hayatımın bir parçası haline geldi.

1|0
    0|0
  • Sadece Sen güzel kanka.

0|0
    0|0
  • ADALET, predestination , LUCY ,7NUMARALI HUCRE, İKİ DÜNYA ARSINDA, CILGIN JOE, YILDIZLAR ARASI, PK, SİVİL CEPHE, JOHN WİCK, BULUT ATLASI, UYUMSUZ, BEYAZ SARAY DÜŞTÜ felan filan ınter mılan

1|0
    0|0
  • *V For Vendetta
    *Yozgat Blues
    *Plemya
    *Katil Doğanlar
    *Rezervuar Köpekler
    *Videodrome
    *Mulholland Drive
    *21 Gram
    ... gibii

0|0
    0|0
  • hayalet fılmı askın sevgının gucunun bu kadar ıyı hafızalara ışlendıgı bır fılm yokbence

0|0
    0|0
  • yakınlarda izlediğim interstellar ve gone girl. onlar iyi. lakin eskilere bakarsak çok var. şimdi arasından bir isim seçemedim.

mesela about time diye bir film var. onu da çok sevmiştim. genel olarak çok sevilmedi ama. bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Şimdi hatırlayamadım ama yakın zamanda izlediğim predestination diye filim var senaryo olarak baya etkilemişti beni.

0|0
    0|0
  • Labirent.

0|0
    0|0
  • The Wolf of Wall Street ve Interstellar

0|0
    0|0
  • erkekler filmi

0|0
    0|0
  • "Adalet Peşinde" bugüne kadar izlediğim filmer arasında zirveyi alır. Hem senaryo, hem kurgu olarak. O kadarçok az filmden etkilenmişimdir. Bir de Mahsun'un son filmi Mucize'yi çok beğendim. Artılarıyla eksileriyle baya da eleştirdim filmi.

0|0
    0|0
  • Savaş Tanrısı : Giriş Sahnesi Beni Delli Ediyor Nicole Cash O İlham Verici Sözüne Tavım Zaten "Dünyada 13 Kişiden 1 'i Silah Taşıyormuş. Geri Kalan 12 Kişiyi Nasıl Silahlandırırız?"

Kuzuların Sessizliği : Karıyla Daşak Geçek Profesor (Devam Filmide Güzel Adamın Beynini Yiyordu)

Daha bir Sürü...

0|0
    0|0
  • Christopher Nolan filmlerinin hepsi A. I. Artificial Intelligence (2001) Twelve Monkeys (1995) It's a Wonderful Life (1946) The Truman Show (1998) The Usual Suspects (1995) Forrest Gump (1994) Green Street Hooligans (2005) Senna (2010) not:belgesel Masumiyet (1997) vb.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    164

Kızlar Ne Diyor 91

• MNIK (Benim Adım Khan), Happy New Year (Mutlu Yıllar), Rab Ne Bana Di Jodi (Sende Rabb'imi Gördüm), Jab Tak Hai Jaan (Nefes Aldığım Sürece), DDLJ (Cesur Yürek Gelinini Alır), Kabhi Khushi Kabhie Gham (Sevinçte ve Kederde), Kuch Kuch Hota Hai (Birşeyler Oluyor), Don 1 ve Don 2, Kal Ho Naa Ho (Yarın Olmayabilir), Baazigar (Hokkabaz), Om Shanti Om, Veer Zaara, Kabhi Alvida Naa Kehna (Asla Elveda Deme), Chak De India (Haydi Hindistan), Paheli, Main Hoon Na (Ben Yanındayım), Mohabbatein (Aşk Hikayesi), Devdas, Darr (Korku), Chalte Chalte, Phir Bhi Dil Hai Hindustani, Pardes, One 2 Ka 4, Duplicate (Kopya), Dil To Pagal Hai (Deli Kalp), Chennai Express (Aşk Treni)
    Hepsi ShahRukh'mun filmidir :D

0|0
    0|0
  • Mavi en sıcak renktir

1|0
    0|0
  • Mirable in Cell No.7 bu filmi babamı her gördüğümde hatırlıyorum. Babamı her gördüğümde sarılıyorum. Bana sahip olduklarımı kaybetme korkusunu bahşeden olağan üstü bir yapıt. Hayatımda ağladığım tek film. Kalbimi olan her insanın ağlayarak filmi kapatacağına eminim

0|0
    0|0
    • Her filmde aglayan bir insan olarak filmin sadece sonunda agladim. Daha aglatabilitesi yüksek filmler izledim. Lakin son sahnede aglamayanin kalbi yoktur.

• Kendime iyi bak filminde salya sümük ağladım

0|1
    0|0
  • Johnny Depp'in oynadığı Evrim ve Lucy son zamanlarda izlediğim güzel filmlerden

0|0
    0|0
  • hobbit iyi özellikle görsel efektler

0|0
    0|0
    • yüzklerin efendiinin mıçtığı pok olamaz :(

• kitaplarını okumadım filmler iyi :)

• Yüzüklerin Efendisi daha başarılı

• 3 idios , benim adın khan , yeşil yol, esaretin bedeli

0|0
    0|0
  • Esaretin bedeli

1|1
    0|0
  • A Beatiful Mind, Dead Poet Society, Fast and Furious serisi, Matrix, A Moment to Remember, Black, The Green Mile

1|0
    0|0
  • Ben bir türk filminden çok etkilendim. Saçma gelicek belki ama hatta görüntü kalitesi iyi olandan bulabileceğini sanmıyorum fakat gerçekten çok duygusaldı. Çok önceden izlemiştim. Bu soruyu sorunca aklıma direk o geldi. Filmin adı Umut. Gerçekten harika ve şiddetle izlemenizi tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • yeşil yol çok beğenmiştim onun dışında inception 3 idiots benjamin button'ın tuhaf hikayesi makas eller

1|0
    0|0
  • Aashiqui 2, Ek villain, Ghajini, Highway, Moonu 3, Marriage Vivah tavsiye olunur

0|0
    0|0
  • Bi' sürü film var hangi birini yazıyım ki?
    Neyse, Esaretin Bedeli diyeceğim..

1|1
    0|0
  • Çanakkale <3

0|0
    0|0
  • Ohooo birsürü

0|0
    0|0
  • aşk yemini channing tattum en sevdıgım oyunculardan onun hemen hemen her fılmı aynı etkıyı yaratıyor. Dünya klasiklerinin filmlerine bakabilrsin ya da ımdb 250 ye ayrıca aamır khan ında anlamlı filmi fazlaca

0|0
    0|0
  • Recep Ivedik :/

0|0
    0|0
  • Kız kardeşimin hikayesi
    Yeşil Yol

0|1
    0|0
    • kız kardeşimin hikayesi muhteşem... ağlamayana para iade garantisi var :)

• Kız kardeşimin hikayesi. bunu cok ovdunuz bırgun bakıcam ızlemedıgım fılm kalmadı zaten ıns ıyıdır ama!!! ımdb puanıda fena degıl.

• aşkın yükselişi ve aynı yıldızın altında

0|0
    0|0
  • Draculayı en güçlü ve başarılı film olarak adlandırıyorum. www.youtube.com/watch

0|0
    0|1
  • 3 idiots, intihar odası, leon sevginin gücü ve kendime iyi bak adlı filmlerr :D

0|1
    0|0
  • Sen dünyaya gelmeden

1|0
    0|0
  • Life is beautiful
    piyanist
    leon

etkilenme sıram bu.

0|1
    0|0
  • The Pianist, Harry Potter serisi, 28 serisi, Resident Evil serisi, Hunger Games serisi, Schindler's List, Cennetin Çocukları, Hotel Rwanda, Er Ryan'ı Kurtarmak, Fury, Pay It Forward.

0|0
    0|0
  • Agora. Konusu aşk degil. Politeizmden monist dinlere gecis sürecini anlatiyor ama alt tema olarak islenen ask beni benden aldi kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Ghajini tek kelime

1|0
    0|0
  • Türk filmlerinden : mandıra filozofu adamın konuştukları bir ayrı

0|0
    0|0
  • Güneşi Gördüm beni çok etkilemişti

0|0
    0|0
  • Burada yazilmayan filmlerden beni etkileyenler sunlar, izleyecek film bulamayanlara tavsiyedir.
    The reader
    The life before her eyes
    The atonement
    The skin I live in
    Wicker park
    Flipped
    The perfume

0|0
    0|0
  • Babam ve oğlum...

0|0
    0|0