Stüdyoda profesyonel klip yapabilir miyim?

Klip derken yani türkü kaydı , enstrümanlar falan profesyonel olacak. Kendim için yapıyorum ama iyi bir iş olmasını istiyorum Konservatuvar ses bölümü öğrencisiyim zaten. kendime böyle bir kayıt yapmak istiyorum türkülerle.

0|0
7|51

En İyi Erkek Görüşü

• sana biraz tiyo vereyim bir kaç müzisyenin klip çekimlerinde bulundum sana lazım olan bir profesyınel sazcı bir org genelde burada pa80 gb orglar kullanırlar bir bilgisayar ayrıca bir kayır kartı var pc nin içine takılıyor ben şuanda okart ile kamera görüntülerini aktarıyorum sesleri hd kalitesinde kaydediyor ve bir süzgeçli yani filtreli mikrofon sen kararını iyice ver sana kayıt için kullanılan programı yollarım işin görünsün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 50

• Enstrümental bir müzikle bile bu işi yapabilirsin. MD altyapı bulmak zor değil. Stüdyo desen her yerde var. :)

http://i.hizliresim.com/MP4Agk.gif

0|0
    0|0
  • Yaparsın

0|0
    0|0
  • bunu burada soracagina konservatuar'da ogretmenine sor, kayit studyosunda denemeler yap.

niye burada sordugunuzu anlayamadim. profesyonel istediginiz icin anlayamadim. amator kayit yapmak isterseniz. programsal kayit sonrasi filtre uygulamalari vesaire kisaca yazilimsal destek verebilirim. yani tarif ederim program isimleri soylerim gerisi size kalmis.

0|0
    0|0
  • Maddi gücüne ve yaratıcılık zekana bağlı

0|0
    0|0
  • 2 kayıt parası vereceğine o malzemeleri alabilirsin profesyonel bir kayıt ortalama 2-3 binden başlıyor orta bir home studio kurmak ise 4-5 bin tl

0|0
    0|0
  • studyo derken class d amfili uyduruk hoparlorlu salon ise cok bir kalite beklemeyin.
    muzigin kaydedilmesi hele ki profesyonel olarak ve efektli falan kaydedilmesi cok paralar ister. elinizdebu imkanlar var mi?
    rica etsem mekanin fotolarini ve kayitlarin videolarini vs paylasabilir misiniz bir ara. ama kisa video olsun. o zaman fikir verilebilir

0|0
    0|0
  • hayır hiçbir profesyonel klip stüdyoda yapılmamıştır. genelde evde amatörce yapılır ve piyasaya sürülür

0|0
    0|0
  • Yaparsin 😎

0|0
    0|0
  • iyi bir dekor ile olabilir

0|0
    0|0
  • Bakiyorum herkes muzisyen kesilmiş :) home studyom var.. davukdan gitara klavyeye.. para istemem ama turkuleri dinlemem gerek.. hosuma giderse zevk icin kayit yaparim..

0|0
    0|0
  • Elbette olabilir yani belli başlı ajanslar veya stüdyolar var bir yapımcı bulman gerekebilir. Yaşadığın şehir büyük bir şehir ise daha da rahat halledebilirsin işini :)

0|0
    0|0
  • Konservatuar ses öğrencisi isen bunları herkesten iyi biliyor olman lazım, çevren bu insanlarla dolu olması lazım. ya da okuduğun yerde bişey yok.

0|0
    0|0
  • yaparsın

0|0
    0|0
  • merhaba bence kaliteli bir mikrofon alarak evde yapabilirsin gerekli programları yükle

0|0
    0|0
  • Parasini verirsen yaparsin neden olmasin...

0|0
    0|0
  • Amator olarak cik piyasaya daha çok tutar en azindan flash tv izleyenler disinda izleyici kitlen olur

0|0
    0|0
  • Parana yazık.

0|0
    0|0
  • Kayıdı mı klibi mi profesyonel istiyorsun simdi onu bir anlayalım once.

0|0
    0|0
  • Yaparsında, ekipman yer vb. var mı.

0|0
    0|0
  • Elbette yapabilirsin..

0|0
    0|0
  • Çok güzel olur yapabilirsin tabikide. Bu o kadarda zor değil.

0|0
    0|0
  • Ben çekerim elimden geldigince merak etme:)))
    Söz

0|0
    0|0
  • yapabilirsin gerekli ücreti ödedikten sonra albüm bile yapabilirsin :)

0|0
    0|0
  • iyi bir dekor ile olabilir

0|0
    0|0
  • kayıtlarına bas gitar keman ve akustik gitar çalabilirim

0|0
    0|0
  • neden olmasın

0|0
    0|0
  • Düet yapalımm 😀

0|0
    0|0
  • herkez çekiyor.
    ama klip değil.

0|0
    0|0
  • Neden olmasın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 7

• Olur bence

0|0
    0|0
  • Evet yapılabilir

0|1
    0|0
  • klip derken? klip dedğimiz bir şarkıya türküye çekilen görüntüdür. kamera cihaz vs varsa yönetmenlikte yardımcı olurum

0|0
    0|0
  • yapabilirsin

0|0
    0|0
  • kendine inanıyorsan yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Yapabilirsin tabi bütçen varsa

0|0
    0|0
  • yaparsn