Okul hayatınızda aldığınız herhangi bir ödül var mı?

Kim ne kazanmışsa paylaşabilir merak ettim :D

Güncellemeler:
Ben müzik yarışmasına katılmıştım liseler arasında, okulda müzik alanında en iyi öğrenci ödülünü kazanmıştım bir de bir hikaye ile edebiyat yarışmasında özel ödül almıştım. Bir şiir de İngiltere'ye gitti orada yayımlandı :D

0|2
77|76

En İyi Kız Görüşü

• dil sınavında yurtdışına kampa gonderilmek üzere sertifika alan 5 kişiden biriydim. gitmedim çünkü gerek duymadım :)
    okul gazetesinde yayınlanmış onlarca yazım oldu, onu da sayabiliriz sanırım :)
    okullar arası folklor yarışmasına katilmisligim da var.
    5-10 tane de kitap kazanmisimdir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 76

• Hayatım boyunca hep resim yarışmalarında kazanmışımdir. Zaten resimci oldum.
    Orta okul hayatım boyunca rn çok kitap okuyan öğrenci oldum. Kitaplar hediye edildi.

0|0
    0|0
  • Kimse onur belgesi almamış mı?

Ahha benim onur belgem var naniik =D
    Bir de resim yarışmasında derecem var =)

0|0
    0|0
  • bilgi yarışmasında
    resim ve voleybol yarışmalarında derece.

0|0
    0|0
  • Ödül yok ama her sene onur belgesi ve takdir aldım üstün başarı belgesi verildi

0|1
    0|0
  • ortaokuldayken okullar arası kompozisyon yarışmasında 2. oldum o zamanlar 500 lira vermişlerdi
    yine ortaokuldayken voleybol takımındaydım 1. olduk madalya verdiler hala saklarım :)
    lisede onur belgesi aldım
    üniversitede bölümde ilk beşte idim yine 2 . olarak :D
    bu arada hiç birinci olamadım ya içimde kaldi hep iki :D

0|0
    0|0
  • Resim yarışmasında boya kazandım

0|0
    0|0
  • sınıfta en temiz öğrenci olduğuma dair tebrik belgesi almıştım birde bir ara koroya katılmıştım ordanda almıştım. sınıfta en iyi kitap okuyan ödlüde almstm. genelde sınıf içi oldu cok utangactım yarısmalara falan katılmadım hıc :D

0|0
    0|0
  • Monopoli Resim yarışmasına katılmıştım. Resim belgesi aldım

0|0
    0|0
  • Halk oyunları grubumuz vardı 1. olduk. sonra diger gruba torpil yaptılar onlari 1. yaptılar herneyse.. bir kupa bir madalya aldık ama okulda.. sonra anneler gününde anneye mektup yarismasinda birinci oldum... ödül olarak roman verdiler... yine voleybol turnuvasında 1. olduk kupa kazandık... en son ünide sınıfta hoca kompozisyon yazdırdı +20 puan ödülü vardi :D yine ben kazandım :D

0|0
    0|0
  • Şiir ve kompozisyon yarışmasında ilçe birincisi olmuştum kupa madalya klasik şeyler tabi ders notlarımıda baya etkilemişti :d

0|0
    0|0
  • Badminton takimindaydim iki il birinciligim bir il ucunculugum bir turkiye yedinciligim ve turkiye ucunculugum var.
    Onun disinda hocalarimdan biri sene icinde en cok disipline giden ogrenci oldugum icin esprituel bir odul vermisti :)

0|0
    0|0
  • 3. sınıfta kitap okuma yarışmasında en çok kitabı ben okudum uçurtma verdiler :d eve gittim tellere taktım

0|0
    0|0
  • 6,7,8,9,10,11,12. Sınıf voleybol bitincilik ve ikincilik madalyalarım var resim yarısması birincilik ödlüm var en iyi kompozisyon seçildi bunun için kitap ödülüm var

0|0
    0|0
    • Süper ya alanında teksin resmen :D

• Üniveristede kupa ile yetindiğimiz için yazamadım onlarıı 😄😄😄 voleybolu seviyorumm 😍

• Kalem arkadaşlığı ödülü almıştım
    Genelde tembell erkeklerin kalemi olmazdı sınav vakti benden isterlerdi :D

0|0
    0|0
  • En guzel hediyem universitedeyken kapali cezaevine oynadigimiz ve benim yonettigim bir oyun karsiliginda aldigim tesekkur plaketi ve beraberinde bir mahkumun minnet mektubuydu:)

0|0
    0|0
  • Atletizm 3. Icin almistim bide bilgi yarismasnda birinci oldum ordada aldm. Ha bide ilk okulda zihinden matematik islemlerinde birinci olmustum :)

0|0
    0|0
  • 5 plaket 2 madalya dershaneden 1 bisiklet 1 laptop validen altin tubitaktan belge. yeter bereket verain :D

0|0
    0|0
  • Resim yarışmasına katılım belgesi :D

0|0
    0|0
  • Resimde sayisiz derecem var ortaokuldayken bile gsf den basari belgesi aldm.. sonucta resimle tasarimla ilgili bir alanda okuyoken biraktm .. smdi cok farkli bir alanda okuyorum.. bana bir katkisi ani olark kaldi yani :(

0|0
    0|0
  • Sende de ne cevherler varmış :D ben bir şey almadım sonradan açılanlardanım üni de düşünüyorum dans ödülü falan :D

0|0
    0|0
    • Dansta ödül almak süper olur ya :D Ben de dans etmiştim zamanında :D

• neyse hala da yap bence :D

• Yapıyorum evde :D

• Birkac kez kitaplar verdiler, kucuk bir para almistim 7/8. Sinifta, danimarka gezisi, tablet, converse, casio hesap makinesi hshshshsj hatirladiklarim bunlar yani kucuk büyük bir seyler aldim :D

0|0
    0|0
  • Yüzme yarışında okulu temsil etmiştim 1.'lik ödülü almıştım o kadar :(

0|0
    0|0
  • Plaket var kanli

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey uzaklaştırma almıştım aslında bu sayılır mı? ahh deli gençliğim ne ka güzeldi 😄

1|0
    0|0
    • Hahahahaha sayılsın o da seni mı kıracağım :D

• Bilgi yarışması falan olurdu hep yedekte olurdum ben şimdi o müdürü arıyorum bütün ayallerimi yıktı genç yaşımda 😃😃

• Nalçak müdür desene :D

• O kadar okul hayatin boyunca sadece 1 kez takdir belgesi aldim 2 kerede teşekkür.. Tembel insanim ben :DD

0|0
    0|0
  • Çok var 😛

0|1
    0|0
  • Öğretmenim sınıf listesi yap demişti.
    Ben yaptıktan sonra götürüp vermiştim.
    Teşekkür ederim dedi.

yine duygusallığım üzerimde :D

0|0
    0|0
  • Yil sonu notlarinda okul üçüncüsü olmustum. Ama ödülün verildigi gun okula gec gitmiştim. Sansima tukureyim. Odul olarak tukenmez ve uclu kalem vermişlerdi

0|0
    0|0
  • ben de ilçeler arası şiir yarışmasında öğretmen konulu şiirle birinci olmuştum şimdi de öğretmen oldum :)

0|0
    0|0
  • Baya var.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    46

Erkekler Ne Diyor 76

• Var kardeşim sorduğun için söylüyorum ne övünen bir herifmiş demessin umarım :)

Geleneksel Maraton Üniversiteler Arası Dans Şampiyonası En İyi Erkek Solo Performans Ödülü.
    Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Birinciliği Başarı Ödülü.
    İnsan Hakları Konulu Ulusal Makele Ve Kompozisyon Yarışması Birinciliği.
    Nevid Kodallı Ulusal Resim Yarışması Birinciliği.
    7 Tane de Akademi de Yüksek Onur Belgesi Aldım.
    Yazınca utandım anasını satayım gizli mi olsam :)

1|0
    0|0
    • Valla dedim amma övünmüş diye ama süper ödüller yani :D

• O zaman gizli oluyom ben utandım :D

• Koşu 1. liğim vardı. Sonrası yorgun yıllar. ¦¬)

http://i.hizliresim.com/bgE4JZ.gif

0|0
    0|0
  • münazara da kahraman ilan edildim

0|1
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Doluuu özellikle spor faaliyetlerinden...

0|0
    0|0
  • Müdürün arabasının yağını bujilerini falan değiştirmiştim.
    Adam çıkardı, elli lira para vermişti.

Sayılır mı?

0|0
    0|0
  • Öğrencilik dönemim nasıl mı?
    Berbat.. Lise son sınıf da teşekkür belgem hariç hiç bir belgem yok.. Ufakken basit şeyler icat etmişsin kendimce hayal gücüm kuvvetliydi. Neyse konu dışına çıkmasın Okulda etutten kaçıp otoparkta arabaları kurcalardım gerçi şimdide hala öyle ufak saçma sapan hareketlerim olur.

0|0
    0|0
  • yoklama fişlerini çalmıştık 45 gununkını müdür affettı ıyı bır oduldu :D

0|1
    0|0
  • İş yeri açma belgem var. Demir doğrama ve kaynakçılık. ahaha.

0|0
    0|0
  • Sınıf takımıyla aldığım bir plaketim var. Ayın öğrencisi seçilmiştim, onur belgesi aldım iki tane. Münazara kazanmıştık onun hediyesini vermediler :(

0|0
    0|0
  • her var aramada sigara yakalatınca müdür odasına çağırdı ne bu sigara diye babama aldım dedim okul çıkışı evde vercem diye inanmadı babamı çağırdı müdürün yanında üstün yalan konuşma belgesi verdi kıllı elleriyle nasıl vurduysa şamarı sümüğüm cama yapıştı pederin eli ağırmış onu anladım yüzümde durur hala izi baktıkça tövbe ederim yalana :D

0|0
    0|0
  • resim yarismasi bir ceyrek altin... leptop ve kamera en mukemmel gunumdu diyebilirim...

0|0
    0|0
  • bir mantık sorusu vermişlerdi tüm okula çözen ilk üç kişiye büyük ödül demişlerdi ergen aklımla ev araba mı sandım nedir kazandığımda verdikleri bir adet geometri bir adet türkçe ve bir adette coğrafya soru bankasıydı (konu anlatımlı ama)

0|0
    0|0
  • honor, high honor roll filan almıştım. iki tanesini aldım, diğerleri öğrenci işlerinde galiba. lisede bisiklet kazanmıştım saçma bir yarışmadan. başka bir şey yok.

0|0
    0|0
  • 9. Sınıfta matematikte okulca dünya çapında bir turnuvada 6. Olmuştuk bende vardım belge aldım bu belgede üniversitede girişte yardımcı oluyormuş :D (Purple Math bole bişeydi yarışma )

0|0
    0|0
  • kurdale taktısayılırmı

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Kampüsler arası futbol turnuvası 2. ligi. madalyam duruyo

0|0
    0|0
  • valla 4 tane takdir belgesi var ama böyle extra bir ödül yok...

0|0
    0|0
  • o duyguyu hiç tatmadım

0|1
    0|0
  • Bir deneme sınavı tarzı bir şeyde okulda 2. olmuştum normalde 100 milyon olan çanakkale gezisine ilk üçe girdiğim için bedava gitmiştim

0|0
    0|0
  • Koşu 1. ligim var

0|0
    0|0
  • 9. sınıfta okulda bir tiyatro oyunu sergilemiştik. İlçe Milli Eğitim Müdürü diploma tarzında bir şey vermişti. :D Pek ödül gibi sayılmaz ama :D

0|0
    0|0
  • 4-5. sınıflar futbol turnuvası il 2. liği,,9. sınıfta futsal il 3. cülüğü, türkiye bölge 3. lüğü,,10. sınıfta futsal il1. liği,,11. sınıf futsal okul1. liği,,2 sene gol krallığı madalyası

0|0
    0|0
  • Disiplin suclarım buyuk odul sayılır en buyugu okuldsn 15 gun uzaklastırılmamdı... kendimi degil okulu kınuyorum...

0|0
    0|0
  • Kardeşim birde sarışın dalgalı saçlarım var yapılı biriyim dede daha çok ez bizi :( yapmadığın şey var mı senin la

0|0
    0|0
  • Futbol masa tenisi ve satranç alanlarında okula 4 yılda 9 kupa kazandırdık kitap verdi ibneler ;)

0|0
    0|0
  • 3 sene üst uste futbol turnuvasında 1. Olmuştuk

0|0
    0|0
  • bir diploma aldık onuda zorla aldık daha ne olcakki :)

0|0
    0|0
  • Hentbol madalyası almıştım birde satranç 1. Si olmuştum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    46
Yükleniyor...