Fight Club filmini açıklar mısınız?

Fight club filmini izledim ve herkesin harika muhtesem diye yorumlar yapmasini anlayabilmis degilim

birisi bana bu filmi aciklasin lutfen

tamam bilincaltini anlatiyor psikolojik bir film ama bukadar muhtesem olan ne

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• fight club belirgin olarak sistem eleştirisi yapan bir film.

sahip olma dürtüsünün insanı köleleştirdiğini ve bize sunulan doğ, büyü, okula git, askere git, evlen, çocuk doğur, onları büyüt, evlendir, öl, güzel eşyalar al, senede iki kere tatil yap" şeklindeki hayatlarla kendimizi özgür zannederken gerçekte ne kadar da tutsak olduğumuzu anlatıyor.

4|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Fight club filmi... yani sabun yapıyor koca koca adamlar, sonra gömlekte kan lekesi, kirlenmek güzeldir belki de, kendi sabununu yaoabildiğin sürece.Neden yapmıyoruz kendi sabumuzu bizde?

1|0
    0|0
  • Kapitalizmi böylesine eleştirebilen bir şaheser yokta ondan.100 kere izlemişimdir rahat.Hele O Tyler Durden'ın eşsiz ''Dinleyin sürüngenler; sizler özel değilsiniz, sizler güzel ya da eşi benzeri olmayan kar tanesi de değilsiniz, sizler işiniz değilsiniz, sizler paranız kadar değilsiniz, bindiğiniz araba değilsiniz, kredi kartlarınızın limiti değilsiniz, sizler iç çamaşırı değilsiniz, sizler herkes gibi çürüyen birer organik maddesiniz. Bizler bu dünyanın şarkı söyleyip dans eden pislikleriyiz. Hepimiz aynı pisliğin lacivertleriyiz ...'' repliği insanı müthiş etkiliyor.

1|0
    0|0
  • kült olmuş filmlere saygılı davranalım lütfen.

1|0
    0|0
  • Kapitalist düzene karşı yapılmış en profesyonel film. Filmi beğenmeyenlerin , ancak anlamayanlar olabileceği kanısındayım. Edward Norton'un kusursuz rol aldığı bir efsane.

2|0
    0|0
    • bende onu dusunuyorum ben begenmedin nesini anlamadim.. anladim filmi ama cook guzel ve muhtesem degil .. oyunculara sozum yok onlar muhtesemdi zaten

• Demekki tarzını yansıtmıyor.. diyelim.

• biraz Black Swan filmine benzettim psikolojk olarak ama Black Swana diyecek sozum yok harika bir filmdi.. bende anlamadim ki ya :)

• hahahaha aynen aynen ya bende anlamış değilim bana çok saçma film geldi. Sana tavsiyem öyle filmlerden vazgeç bu yazdıklarımı izle bana teşekkür ediceksin. Hepsi mis gibi 10 film sıkılmadan izledim.

Just My Luck

Bağlanmak Yok

Arkadaştan öte

Good Luck Chuck

Hayalet Sevgililerim

Komşu Kızı

Şeker kız Candy

Çılgın Garsonlar

Sex list

Mean girls

What Happens in Vegas

Dağ evi

Aşk ve para

Zamana karşı

0|0
    2|1
    • bu filmler ... ? fight club'ın yanında çok amatör kalır :) heleki mean girls ? neyse zevkler ve renkler tartışılmazmış .

• kıyamam yaa alın şunu :/

0|0
    0|0
  • hiç birşey. sadece saçmalık.. ondan kat be kat daha güzel filmler var..defalarca izlenilmesi gereken...

0|0
    1|0
  • Bağımlı oldum izle izle sıkılmıyorum muhteşem bir film anlamaya çalışmaya vaktim olmadı.

1|0
    0|0
  • İzleyip muhteşem diyenlerin çoğu "Adamlar Ne dövüşüyor aga" der emin ol :D

0|0
    1|0
  • kimin nesli teknmişse el çırpsın

0|0
    0|0
  • bencede muhteşem ötesi değildi ama final sahnesi ve çalan müzik tüm mükemmeliği ortaya çıkardı :)

0|0
    0|0
  • İnsanın bilinç altını kurcalayan ilk yapılan filmlerin başında gelir. O zamanlara göre fena değil.

0|0
    1|0
  • Rezildi gerçekten begenenlerde öyle görmek isteyenlerdir!

0|0
    2|0
  • bncede müthiş değil ama brad pitt kası var ya ondan müthiş diyolar

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• bende beğenmeyenlere şaşmışımdır hep . sen bu filmi çok etkileniicem ye-heey hadi bakalım diye izlersen hiçbir sahnesi etkilemez seni. hiç konusunu bilmeden izlceksin adamın aynı kişi olduğunu anladığın an '' anaaaa '' diceksin içinden .. ve where is my mind ? şarkısını duyduğunda o filmi izlemek istyeceksin olay bu ...

. iiçinde geçen sözleri harikadır . roller harikadır . final sahnesi dehşettir ...

herkesin beğendiğini sen beğenmek zorunda değilsin tabiki .

0|0
    0|0
  • İzlemedim

0|1
    0|0
  • hikmet kitabında kitabı oku !

0|0
    1|0
  • Dövüşlü bir şey olduğu için erkeklere muhteşem gelir.İzlemedim bile kötü olduğunu biliyorum.

0|0
    2|1
  • izlemedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...