Şiir yazmayı sever misiniz?

Şiir yazan ve güzel okuyan, ses tonu şiir okumaya elverişli erkekleri seviyorum :D

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• eskiden yazardım şiirde olsa komposizyonda olsa yazardım içimden gelen duyguları kelimelere döker kağıda aksederdim daha sonraları karikatür çizmeye başladım amatör bir dergide çok başarılı bulundum şiirlerde yazdım makalede lakin dergi dağılınca bıraktım 5 senedir ne şiir ne düz yazı nede karikatür çiziyorum şimdi binlik kazanlarda pilav mercimek çorbası kuru fasülye fırında tavuk yapıyorum ya ne oldum dememeli ne olacam demeli o zamanlar kim derdi benim aşçı olacağım

0|0
    0|0
  • Severim ve edebiyata düşkünümdür. Geçen yıla kadar 3 yıl boyunca bir kızı sevmiştim ve onun için sabahlara kadar onlarca sayfa mektuplar şarkılar şiiirler yazmıştım bazısı hala onda bazısı da bende durur. Ben kendimi ancak böyle ifade edebildim çünkü çok sıkıntılı dönemlerden geçtim. Ölmeyi bile göze aldım canıma kıyacaktım az kalsın zor vazgeçtim. Onun uğruna yapmayacağım şey yoktu ve belki şimdi o mektupları yırtıp atmış bile olabilir ama ben ona sevgimi hissettirdim ve hiç kötü hissetmiyorum

0|0
    0|0
  • mahallede şair diye seslenirler bana :D :D

0|0
    0|0
  • yazmadım hiç

0|0
    0|0
  • İşte o benim..

birini sevmeme de gerek yok şiir yazmak için.

sana bir soru.. aşk mıdır bahanesi şiirin? yoksa şiir midir aşkı güzel kılan?

içimde biriktirdiğim sevgi sosu oluyor kelimelerimini.

0|0
    0|0
  • Şiirlerim çok ancak ses yok.

0|0
    0|0
  • Şiir de Yazarım Güzel de Okurum, Kendi Sesime Kurban Olurum.
    Ama Şair Ruhlu Erkeklerin Kapışıldığı Yalan. Hiç Kıymet Bilenim Yok

0|0
    0|0
  • Şiir yazarım ama bunları şarkı olarak söylerim :))

0|0
    0|0
  • severdim bir ara ne duygu bıraktılar ne sevgi
    kahraman tazeoğlu yorumlarını beğenirim

0|0
    0|0
  • Yazıyoruz kendi halimizce

0|0
    0|0
  • 2 tane kitabım var basılmış

0|0
    0|0