Güzel ülkemiz Türkiye'de nereleri gezdiniz ve nereleri gezmeyi tavsiye edersiniz?

Güzel ülkemiz Türkiye'de nereleri gezdiniz ve nereleri gezmeyi tavsiye edersiniz? Güzel ülkemiz Türkiye'de nereleri gezdiniz ve nereleri gezmeyi tavsiye edersiniz?

0|0
16|20

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• urfa balıklıgöl - sivas çifteminare - trabzon sümela - manisa salihli sart - İzmir efes - antalya aspendos - denizli pamukkale travertenleri - adıyaman nemrut - çankırı - Ankara Ankara kalesi anıtkabir atakule eryamandaki park - bursa uludağ - afyonkarahisar ayazini - nevşehir kapadokya - bolu abant - adana şekerpınar şelalesi - niğde tuz gölü - burdur insuyu mağrası - ısparta - konya mevlana türbesi - kastamonu saat kulesi - amasya - tokat - malatya ve istanbulun gezilecek yerleri kız kulesi dolmabahçe vb... buraları geziniz...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• görmediğimiz o kadar yer var biz yine de yurt dışına çıkmayı hayal ediyoruz bilemedim antalya olurdu İzmir olurdu buraları çok merak ediyorum

0|0
    0|0
  • İstanbul, Amasya.

0|0
    0|0
    • Amasya'yı gezdim bnde Erbaaliyim İstanbul'u da gezdim dünyanin en guzel sehri..

• Çoğu yere gittim mersin, İzmir , Trabzon, Samsun tavsiyem

0|0
    0|0
  • Trabzon/ Çaykara

0|0
    0|0
  • utanmadan güzel ülkem diyor, sen hiç haberleri izlemiyonmu l*n toplum hastalıklı, isveç le norveçle karşılaştırırsak güzel ülken aslında bir b*k çukuru, geçen yolun ortasından yürüyen bir davara korna çaldım öldürecekti beni, sanki babasının tarlasında yürüyor davar oğlu davar, en yaşanılabilecek yer İzmir , bazı ilçeleri hariç

0|1
    1|1
    • ülkemiz güzel ama sen insanımızdan bahsediyosun.

• @nesrinnÇ l*n diye git babanın oğluyla konus ayrica guzel ülkem demekten niye utanayim her zaman derim Canım Güzel Vatanım begenmiyosan gider norvecte yaşarsin banyo tuvalet kültürünü bile bizden öğrenenler mi bize medeniyet dersi verecek Peygamberimiz kişi sevdiğiyle beraberdir buyuruyor ben sonuna kadar ülkemden ülkemin insanindan yanayım sen git norvecte yaşa ülkemden asla utanmam aksine her zaman gurur duyarım kişilerin kusurlarari Türkiye'yi lekeleyemez değerini bil ülkenin köpek bile yediği kaba etmez..

• ... cukuru sensin ;)

• Ankara
    Isparta
    Antalya ( memleketim gibisi yok.)
    Konya
    Mersin
    Kütahya
    Denizli
    Niğde
    Afyon

:)

0|0
    0|0
  • Bursa güzeldi. Bursaya git

0|0
    0|0
  • Çanakkaleye gittim harika !!
    Antalya kumluca, alanya, İzmir (çeşme),
    Denizli (pamukkale) muhteşem!,
    İstanbul :)).

0|0
    0|0
  • Muğla, çanakkale, bursa, denizli, İzmir , , aydin, İstanbul , balikesir

0|1
    0|0
  • İzmir İstanbul Mersin Antalya Eskişehir Kırıkkale Kırşehir Bursa her yere gitmenizi tavsiye ederim her yer cok güzel 😂

0|0
    0|0
  • safranbolu.. bence kesinlikle görülmeli

0|1
    0|0
  • Bir Karadeniz turu çok iyi olur. Trabzon Giresun yeşil ve mavinin muhteşem uyumu..

0|0
    0|0
    • Trabzon'a maca gitmistim ama gezme şansi bulamadim Giresun'u gezdim. Ordu'da okuyorum zaten..

• Buyur gel Trabzona :) erzurum da güzel ama

• Antalya İzmir İstanbul eskişehir Ankara

0|0
    0|0
  • bana kalsa karış karış her toprağı gezilmeli bir turist rehberi olarak görüşüm bu yönde

0|0
    0|0
  • 2 il harici her yeri gezdim:) Hakkari ve Şırnak haricinde her yerde bulundum her ilin kendine göre güzelliği var görülmesi gereken yerleri yemekleri var:)

0|0
    0|0
    • Tokat Ordu?

• hakkari ve şırnak harici denince tokat ve ordu gezilmiş oluyor :D Samsunluyum tokatta en yakın arkadaşım ünideydi onu ziyarete çok gittim ayrıca ev arkadaşımda orduluydu o yüzden çok gittim tabi zaten samsun heryere yakın olduğundan canım sıkıldıkça ordu amasya trabzon Ankara sinop geziyorum zaten

Erkekler Ne Diyor 19

• Edirne, Kırklareli ve Maraş haricinde her ili gördüm..

0|0
    0|0
  • TR'de gitmediğim İl, İlçe, cadde yok sanırım... Boşverin şimdi.. Siz Roma'ya gidin!!!

0|0
    0|0
  • Tarihi yerleri görmek ilgini çekiyosa Mezopotamya ve Kapadokya yı kesinlikle görmelisin
    yok doğal güzellikler manzaralı yerlerde selfi çekmek ilgini çekiyosa Doğu Karadeniz i görmelisin
    hem doğa hem tarih diyosan Muğla İzmir Antalya tarafları
    hem doğa hem tarih hem de eğlence diyosun İstanbul :)

0|0
    0|0
  • istabula gidemedim en çok orayı merak ediyorum

0|1
    0|0
  • Bolu abant , kastamonu ılgaz dağı , eskişehir porsuk çayı bide bir şato vardı ismini unuttum , sivas kardeşler tepesi ;)

0|0
    0|0
  • Ben bir izmirliyim ve izmiri tavsiye ederim onun dışında bursayada gitmelisin. Gezdiğim şehirleri sorucak olursan;
    İstanbul
    Ankara
    Antalya
    Bursa/uludağ
    Çanakkale
    Muğla
    Uşak
    Denizli
    Balıkesir
    Isparta
    Aydın
    Manisa
    Gitmeyi düşündüğüm yerler;
    Ağrı
    Trabzon
    Diyarbakır
    Mardin
    Urfa
    Erzurum inşallah bu sene içerisinde gitmeye çalışıcak buralara :)

0|0
    0|0
  • Marmara bolgesini.

0|0
    0|0
  • Karadeniz turu çok iyi olur.

0|0
    0|0
  • Bence güneydoğu ve doğu bölgesi gezmeye görmeye tanımya değer güzelliklerle kaplı. Ön yrgıyla yaklaşmayı tanımayı bırakıp gerçekten tnımk gerek...

0|0
    0|0
  • İst oturuyrm gittiğim sehirlr antalya bursa Ankara muğla marmaris diyarbakir ve de bingöl askerlik yaptiğim yer dağdan başka birşey görmedim ama diyarbakiri gezn derim çok gizli bir şehir ;)

0|0
    0|0
  • ülkede güzel olan tek yer İzmir , urla ve seferihisar

0|1
    0|0
    • Tek yer güzel demek ülkemizin onca güzelliğine hakarettir bnce de İzmir güzeldir ama istanbul'un yerini tutamaz ama İzmir guzel değil demek dogru olmaz..

• izmiri daha medeni yapan kızlarının nasıl giyindiği değil, insanlar ne giyerse giysin onları yargılayan insanların az olması. her kıza yavşar gibi bakmasan aklına böyle bişey gelmez, kendin sapıksan herkesi öyle düşünürsün tabii ve o yüzden aman kapansın kızlar, dışarı çıkmasınlar olur.

• bir tek İzmir var diyip diğerleri yobaz oluyo bizde bunu elestiriyoz diye suçlu oluyoz ayrica bana sapık demen senin haddine değil ..

• Safranbolu iyidir

0|0
    0|0
  • Hiç bir yeri gezmedim

0|0
    0|0
  • İzmire beklerim

0|0
    0|0
  • Hattuşas i gör derim

0|0
    0|0
  • Çorum xd

0|0
    1|0
  • Doğundışında her yere git

0|0
    0|0
  • TOHAT TOHAT
    TOKAT
    Bu havası hoş şehrin dört tarafında bahçe ve bostanlar içinden sular akar. Her bağında birer köşk, havuz, fıskiyeler ve çeşitli meyveler bulunur. Halk zevk ehlidir. Gariplerle dostturlar, kin tutmaz, hile bilmez, yumuşak huylu insanlardır. Cami, saray, köşk ve imaretleri o kadar sağlam ve güzel olur ki buralara girenler hayran olurlar" demektedir. Hacı Bektaş-ı Veli'nin hayırlı ve bereketli duaları ile bu eski ve tarihi şehir " alimler konağı, fazıllar yurdu ve şairler yatağıdır.

0|0
    0|0
  • yalnızken gezmeni tavsiye etmem. sevgilinle, kız arkadaşınla beraber yapacağın bir tatile benzemez. şu nevşehir balonlarını merak ediyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...