Öğrendiğiniz en ilginç şey neydi?

İster Bu ülkede ister FArklı ülkelerde öğrenince şaşırdıgınız neler var? Her insanın bilmesi gerekir dediğiniz şeyler mesela? Bence Fas'taki mavi sokakları herkesin bilip görmesi lazım :) Ayrıca bilim kurgu msjlarıda olabilir , Soyut şeylerde olabilir? Bilgi olsun yeter?

0|1
14|53

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 52

• Lisede uzakta kalan isiklarin yanip sonmedigini frekanstan dolayi kaynaklanan birsey oldugunu ogrenince baya ilginc gelmisti meger isik saniyede 50 defa yanip sonuyormus fakat gozumuz bunu algilayamiyormus uzakta kalinca hizdan dolayi yanip sondgunu azda olsa gorurmusuz :)

2|0
    0|0
  • " Cehalet Mutluluktur " gerçeği..

0|0
    0|0
  • kum tanelerinin mikroskop boyutunda incelendiğinde ki şekilleri çok ilgimi çekmişti. http://i.hizliresim.com/GpNOB2.png

1|0
    0|0
  • bazı kimyasal içerikli uyuş... maddeler kişinin psişik yeteneklerini güçlendirirmişmışmişmışmişş.. ama örnek vermem.. sadece mışmiş..

0|0
    0|0
  • Burcu Esmersoy yılda sadece bir kez yarım dilim pizza yiyormuş. Duyuduğumda mavi ekran verim. Neden bir pizza değil, yarım pizza değil, bir dilim pizza değil de yarım dilim pizza. Zaten formdasın. Tabir-i caizse daş gibi hatunsun ya bir tane büyük boy ince kenarlı bol malzemos ölmezsin ya.!!

0|0
    1|0
  • Hangi ülkeydi tam hatırlamıyorum ama ülkenin birinde kadınlar ölen kocalarının kesilip kurutulan penislerini boynuna asmak zorundaymış duyguklarımın en ilginci buydu ;)

0|0
    0|0
  • ARap şükrünün beyaz oldugunu öğrenince

1|2
    0|0
  • Bu site de bayan sandın kişi asıl erkek olması gibi mi?

Bayan profili açan erkeklere de artık naber bacım diyesim geldi sanki..

0|0
    0|0
    • :)))))) oda güzelmiş :)

• Dikkatli olmanız gerekior hiç kmse sizin gibi değil :) ii akşamlar :)

• Evet buna fark ettim artık.
      teşekkür ederim sizede hayırlı akşamlar dilerim :)

• kızların kaka yaptıgını ogrendıgımde cok sasırdım

0|0
    0|0
  • Dünyanın en fazla insan katleden silahı AK-47 diğer adıyla kalaşnikof olduğunu duyunca şaşırmıştım

0|0
    0|0
    • İlginç bir şeye benzior ama silahlardan anlamıorm :/

• Daha neler varda aklıma gelmiyor

• Aynen bnmde

• Gördüğüm herşeyin gerçek olduğunu sanardım artık gördüklerime dahi inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Hani filmin en heyecanlı yerinde veya dışarıda sevdiğin bir muzigi duydugunda tuylerin diken diken olur ya :) ölü insanlarında oluyormuş

0|0
    0|0
    • nasıl yani :O

• Atari deki Duck hunt oyunuda 2 kişilik oynanabiliyomuş 2. oyuncuda ördeği kontrol ediyomuş :D neyse böle milyonlarca ilginç bilgi var

• öğrenmek güzeldir

• İnsanın inandığı takdirde her şeyi başarabileceği. Evet istinasız her şeyi.

0|0
    0|0
  • Bu soru nsjdhskdj

1|0
    0|0
  • Acibademin çiğ halinden 3-4 tane yenmesi zehir etkisi yapip insani öldürüyomus. düşünsene agacini bulup caninin çektiğini. s

0|0
    0|0
  • Hindistan cevizi suyunun yeterli miktarda kana karıştığında öldürebilir derecede zehir olduğunu öğrenmiştim ilginç geldi suyunu bile içmiyorum

1|0
    0|0
    • Bir india hastasıyım ve bunu bilmiyordum :O

• Kafam karıştı benimde

• Mantigin bittiği yerde askerlik baslar kelimesi bana ilginc geliyordu askere gittim gördüm gercektn doğruymus ;) yazicak başka bisey bulamadm ;)

0|1
    0|0
  • asılarak intihar eden erkeklerin ölüm esnasında omurilik kırılmasına bağlı olarak sprem çıkışınında olduğu ilginç birşey bence bilimsel olarakta açıklanbilir birşey

0|0
    0|0
  • Montla wc... :(

0|0
    0|0
  • evlilik dışı cinselliği sevmediğim halde sevenlerle bir tutulmam

0|0
    0|0
  • Karşı evdeki teyzenin ölmüş olması geçen görmüştüm halbuki ama öğrendime göre yaklaşık 7 ay önce rahmetli olmuş iyi kadındı Allah rahmet eylesin.

0|0
    0|0
  • Karolinin güzelliği 😄 hayatımda daha güzelini görmedim bak ekranda mal gibi görünüyo ama kadın bildiğin ilik yaa suratında bitanecik pürüz yok bebek gibi ve seksi değil aksine çok masum 😄

0|0
    1|0
  • işemek

1|0
    1|3
  • colanın kapağını açık bırakınca asiti kaçmıyormuş

0|0
    0|0
  • Ossurmak

1|0
    0|0
  • Bu neredeydi Türkiye'de adını unuttum semtin. Şeytanın ayak izi vardı insanlar para atıyordu ona. Orası görülmeli güzel bir yerdi şimdi unuttum tabi. Kaç sene geçti..

0|0
    0|1
  • Amerika da bir eyalette direğe "zürafa" bağlamak yasakmış

0|0
    0|0
  • İdrar zifiri karanlıkta parlar bunu bilmemek büyük eksiklik bence :)

0|0
    0|0
  • annemin karnın kesilip benim ordan çıkmadığımı öğrenmem ilginç olmuştu :D

0|0
    0|0
  • Dunyanin en uzun pen. s li adaminin pen. s inin 34 cm oldugunu ogrenince şaşırdım bir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 14

• Pangram denen bir sey var: alfabedeki bütün harflerin kullanılarak cümle kurulması. "Bahcede acı jambonlu tavuk göğsü pişir. "
    Bunu ogrendigimde cok sasirmistim adam hic usenmemis icinde bütün harflerin geçtiği cümle kurmuş :D

0|1
    0|0
  • Yeni kedi sahibi oldum ve türkiyeye geldiğimde berbaermde getirmek istiyorum.. Arkadaşıma söylediğimde ona pasaport çıkarttır hemen dedi ben önce bir dondum sonra şaka yapıo sandım kahkaha attım ne saçmalıosun kızm dedim:D evett dedi ciddiyim pasaport isim ve resim cektirceksin dedi saglık karnesı vs herseyı olmalı dedi ben bidaha güldüm o nasıl bişe yadedim dalga gecıosun yürü git dedim oda cahilliğimr güldü tbi :d anneme sorunca aynı cvbı aldım o zaman inandım öyle bişe olduğunu Allahım ne kdr cahilim hiç durçymadım bu zmanaa kdr :D

0|0
    0|0
  • NTV'nin açılımı Nergis Tv imiş. Çok ilginç geldi

2|0
    1|0
  • Süngerbob ' un kız olması

2|1
    1|0
  • Topuklu ayakkabıların aslında erkekler için üretildıgını duydugumda baya şaşırmıstım :D ayrıca coca colanın asıl rengının yeşil oldugu , Danimarkada ogrencılere okula gıttıklerı ıcın para ödendiği beni baya baya etkilemişti :D

0|0
    1|0
  • Davutoğlunun kürtçe öğrenmesi..

0|0
    0|1
  • Hadise saçlarını 10 günde 1 yıkıyormuş. Açıklamasını kendi yapmıştı. Ay iğrenç ya ben düşünemiyorum bile 😂

0|0
    0|0
  • angaralı namıkın muşlu olması çok ilginç bence

1|1
    1|0
  • Elazig ilinde harputta bir tane mumya var ve hic yaslabmamis ve hic bsey bile olmamis olmus ve bir cam icine koymuslar curumemis bile cok ilginc

0|0
    1|0
  • Kendi hayatım

0|0
    1|0
  • suudi arabistanın gerçek yüzünü öğrendiğimde çok şaşırmıştım bu ne be demiştim

0|0
    1|0
    • ooo neler yokki o blogların birçoğu yanlış anlatmış bize tamam özgür ülke değil ama o kadarda vasat değiller yani :))

• Twetty erkekmiş :/ öğfendiğimde şaşırmıştım

0|1
    1|0
  • Hiç sevilmemişim

0|0
    1|0
    • bu ilginç değil acı gerçekelr. Kimse yeterince sevilmior malesef. s

• kanın renginin mavi olduğunu oğrendiğimde gerçekten şaşırmıştım :)

0|0
    1|1
Yükleniyor...