Sizde derin iz bırakan film hangisi?

Benim için bu sorunun cevabı, The Godfather üçlemesidir. Film mafyadan da öte aile hayatını anlatan bir başyapıttır. Bana göre bu konudaki en iyi filmdir. Film aslında duygusal derin bir anlam içeriyor. Baba ile oğlunun konuşmaları, mafya içerisinde gelişen olaylar ve o muhteşem müzik her şeyi tamamlamaya yetiyor. Seriyi noktaladığım zaman gözlerimin dolduğunu bilirim.. Peki bu sorunun cevabı sizin için nedir?

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Zindan adası
    Koku
    Başlangıç
    Yaşam şifresi özellikle sonu müthiş

0|1
    0|0
  • Uzaktaki anılara. Bu filmde beni çeken birşey var. Eski bir film konusu bir anda gelişiyor belki herkese Saçma gelicek ama beni çekiyor.

0|1
    0|0
  • Brandon Lee'nin ölümüne neden olan The Crow ayrıca filmdeki çiftin yüzük yüzünden öldürülmesi adamın nişanlısına yapılanlar hatırladıkça üzülürüm

0|1
    0|0
  • İnsepşın.

0|1
    0|0
  • Shindlers List
    Life is Beautiful

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Denizler altında 378 bin ferzah...

0|1
    0|0
  • En son izlediğim ve etkilendiğim film batman serisiydi. Unutmuştum yeniden izledim güzel oldu. :)

0|1
    0|0
    • parliament sinema kulübü sunuyordu 95 senesine batman filmini star vermişti heyecandan yutkunamıyordum ne günlerdi :)

• the truman show

0|1
    0|0
  • Atla gel şaban ahdhakdhj

0|1
    0|0
  • fanaa

0|1
    0|0
  • yaşamın kıyısında
    esaretin bedeli
    babam romelus...

0|1
    0|0
  • katılıyorumm

0|1
    0|0
  • Life is Beautiful

0|0
    0|0
  • Ayni Yildizin Altında kanser olma riskine karsilik sigarayi biraktirdi bana film

0|0
    0|0
  • Evim sensin.. Mortal combat

0|0
    0|0
  • Sahin K almanyada 🌹

0|1
    0|0
  • Haçiko

0|1
    0|0
Yükleniyor...