Bunaldım ya evde n'apilir ki

yaklaşık 2 hafta evdeyim bu sürede napabilirim? zaten günlerdir dizi izliyorm 2. sezona geçtim kafam şişti artık sanki o karakterler benim arkadaşımmış gibi geliyor bazen :D onun dışında eskiden saatlerce kitap okurdm şimdi elime alasım gelmiyor ıyk diyorum gördükçe.. napıyım ben ya arkadaşımda yok :S sevgilim var ama oda sabahtan akşama kadar çalışıyor haftada 1gün izinli

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni filmler izle,yeni müzikler dinle dinlemediğin şeyleri.

Araştırma yap makale oku,yeni konular yeni birşeyler keşfet.

Güzel içkiler al kokteyl yap,yemek yap&öğren,yat yatağa nutella kaşıkla,içiyorsan sigaranı iç,tütün al tütünlerle uğraş sarmayı öğren keyif yap,örgü ör,egzersiz yap,oyun oyna,yazı yaz,tumblrları dolaş fotograf,gif topla,bisiklet sürmeye çık,oralarda güzel yemek yiyebileceğin bir yer varsa oraya git,alışverişe çık,araba kirala arabayla gez,

ne bileyim aslında daha yapıcak bir sürü şey çıkar da önemli olan yaratmak istemen:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• al arkadaşlarını, çık taksime eğlen, niye kasıyorsun ki? :)

0|0
    0|0
  • ogrenmek istedigin, hosuna giden birazda zamanını alacak bi konu yok mu? mesela satranc ogrenme istersin, veya bilgisayarda kod yazmayı ogrenmek istersin veya website tasarlama gibi bi konu. onun uzerinde yogunlasıp vakit gecirebilirsin.

0|0
    0|0
  • neden kapattınki kendini eve? neden bu asosyallik?

0|0
    0|0
    • dışarı çıkıp napabilriim ki bide ankarada :S

• üniversiteye gidiyorum

• ozmn senin durum sıkıntıymış müdür ya. pek bi asosyalmişsin : (

• kısa kısa çözümler yerine hoş sohbet edebileceğin bir arkadaş bulabilirsin interneten. 2 haftanın sonunda bir daha görüşmeyeceğinizi baştan anlaşarak sürekli konuşabilirsin...

0|0
    0|0
  • Rehberine göz at. Hiç aramadığın arkadaşlarını ara sor :)

0|1
    0|0
  • six pack yap

0|0
    0|0
  • amerikan pastasının serilerini izle

0|1
    0|2
  • Eline aldığında ıykk demeyeceğin görselleri bol mecmualar alabilirsin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...