Hiç öğretmeninize aşık oldunuz mu?

Az önce "Öyle Bir Geçer Zaman ki" dizisini izliyordum. Mete müzik öğretmenine sırılsıklam aşık. Düşündüm de bu acaba sık rastlanan bir durum mudur? Siz hiç bir öğretmeninize aşık oldunuz mu?

0|0
10|5

En İyi Erkek Görüşü

• Coğrafya hocamız vardı orta 3 te gönüldü ismi ergenliğin verdiği çoşkuyla fantazilerimi süslüyodu sonra öğrendimki bütün okul fantazi kuruyomuş:)

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Dersanemdeki burak hocayı çok hoş buluyordum matematikten nefret ettiğim halde hep ondan birebir ders alırdım hiçbir şeyde anlamazdım ama anlamış gibi yapardım...=)

1|0
    0|0
  • hiç bunu yaşamadım ama yaşayan arkadaşlarım var özelliklede lisede olur böyle şeyler nedense herhalde duygu patlamasının en çok yaşandığı yaşlar olduğu için olsa gerek.ve daha olgunlardan hoşlanmak bu yıllarda çekici geliyor olabilir.

1|0
    0|0
  • Lisedeyken öğretmenime aşık olmuştum ve aşk mektubu göndermiştim. "ergenlik dönemi psikolojisi" ile ilgili bir bilgilendirme yapmıştı. Hatta kendisinin lisedeyken aşık olduğu hocasından bahsetmişti. Ben de ona aşık olmadığımı, yalnızca hayran olduğumu anlamıştım.

0|0
    0|0
  • ben hoşlanmıştım, çıktım da ama sonra ayrılmak zorunda kaldım mecburen..

1|0
    0|0
  • Okulda değil ama dershanede dersimize girmeyen matematik hocasına aşık olmuştum yapmadığım delilik kalmadı ve o bir gün aniden çekip gitti :)) şimdi hoş anılar kaldı aklımda ve çok garip olan bir şey var ismi gökhan kılıçdı. Ve o gittikten sonra aynı isim hayatımdan hiç çıkmadı çevremde o isimde olan arkadaşlarım oldu hep çok ilginç...

0|0
    0|0
  • tarih öğretmenime ilgim vardı. aslında onun bana ilgisinin olduğunu öğrenince benim de ona ilgim oldu. şimdi başka şehire gitti hala konuşuyoruz.

1|0
    0|0
  • Evet lisedeyken 40lı yaşlardaki edebiyat öğretmenime sırılsıklam aşıktım. O da bana tıpkı o müzik öğretmeni gibi ilgiliydi. Hatta sadece bana ilgiliydi sınıfta:))

0|0
    1|0
  • ben ingilizce ögretmenime aşık oldum ve bunu onunla paylaştım pek önemsemedi daha sonra okuldan ayrılıyordu ona sarılıp çok aglamaştım gitme diye şimdi arkadaş gibiyiz :D :D :D

0|0
    0|0
  • Kızların çoğu aşk olmasada hayran olmuştur hocalarına çünkü bizden büyükler ve olgunlar:)

0|0
    0|0
  • çok etkilendiğim beyendiğim oldu ama aşık olmadım kısmet :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• daha ötesini bile yaptım

1|0
    0|1
  • ortada bir aşk vardı lisedeyken felsefe hocası çıkma teklif etti ben çekiniyordum ögrenci oldugum için

0|0
    1|1
  • 0|1
    0|0
  • üniversitedeyken benden 3 yaş büyük ingilizce hocası vardı fena aşık olmuştum teklif ettim geri çevirmemişti fenaydı :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...