Hayatimda izledigim en guzel film, benim uzerimde cok etkisi oldu dediginiz film hangisi?

Uzerinizde etkisi olan filmi soyleyin izleyeyim, begendigim filme en iyi gorus. Filmin turu onemli degil, ayrica filmi bulacagim siteyide zahmet olmassa link olarak ilistirin.

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• Black ( 2005 )

0|0
    0|0
    • Bu black i izlemedim karsima da cok cikiyor eger begenirsem eig sensin

• Bu ara dram izliyorum zaten

• Teşekkür ederim eig için... söylediklerimde hayal kırıklığına uğramadım :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Zindan Adası

0|0
    0|0
    • Zindan adasi evet guzel bir film ama o kadar da eykileyici bir film degil

• Benim hoşuma gitti tabi birçok var yeşil yol şeytanın avukatı revolver liste uzun

• Martin scorsese ve leonardo ikilisinin filmleri kalite, begenmedim diyemezsin.. guzel filmlerin listesi cok tabiki uzerinde nasil bir etki birakti. mesela benim keyfim kacti kendimi yalniz mutsuz basarisiz hissettigim zamanlar. The pursuit of happyness i izlerim ya da good will hunting ya da peaceful warrior gibi

• Forrest gump

0|0
    0|0
    • Forrest gump izleyeli yillar oldu, ama o kadar etkilenecek birsey var miydi? Etkilendiginiz kisim neydi

• taare zameen par süper film izlerken aglamıştım

0|0
    0|0
    • Aynen katiliyorum film cok guzeldi, amir khan oynadigi ghajini haric hepsinin verdigi guz3l mesajlar var, etkileyici dusundurucu , son filmi PK izlemediyseniz tavsiye ederim.

• Bende teşekkür ederim :)

• veer & zaara

0|0
    0|0
  • Titanic.

0|0
    0|0
  • Titanic

0|0
    0|0
  • Rab ne bana di jodi

0|0
    0|0
  • gone girl.. predestination.. bunlarda cok etkılendım..

0|0
    0|0
    • Prededtination paradoks un bokunu cikartmislar...
      Gone girl , cok iyiydi, kadinin yaptigi pislikler biraz dellendirdi ama iyiydi.

• kadın kocası için adam öldürdü hangi kadın bu kadar cesaretli olabilirki... en sonda da fark ettiysen kocasına evlılık budur dıye de ders verdi...

• Kemal Sunalin tüm filmleri

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

0|0
    0|0
  • Çok filmler etkisinde kaldığım ama Ray Charles'ın hayatını anlatan Ray filmi var o beni çok duygulandırmıştı çok üzülmüştüm ve Braveheart'ta da çok duygulanmıştım kendimi cidden İskoçya'da hissetmiştim

0|0
    0|0
  • 3 aptal

0|0
    0|0
  • Dövüş Kulübü

0|0
    0|0
  • Interstellar , Titanic

0|0
    0|0
  • Casablanca