Sinemada Türk filmlerine gidilir mi?

Sevgilim Türk filmlerine gidilmez diyor 50 tane film çıkarsalar biri beş para etmez diyor ve hep yabancı filmleri izliyoruz bana bir şans verek desemde kararı değişmiyor aslanımın acaba bu görüiünde haklı mı ne dersiniz?

0|0
12|41

En İyi Erkek Görüşü

• Haklı tabi sırf bir yapımının tanıdığını memnun edip ünlü yapmak için çekilen filmlerle dolu vizyon yeni yüze saygım sonsuz yeni yetenekler iyidir ama yeni yüzün hepsi de bir yapımcı veya yönetmenin tanıdığı çıkmasın gerçi yetenek de yok ya her sene Türk sinemasında değişmiyen türler var mutlaka 8 tane bol abartılı aşk filmi mutlaka 9 tane esprileri ilkokul seviyesinde kalmış komedi filmi ve mutlaka 3 4 tane konusu amaçsız ve sikko olan bir dram filmi çekilir sonuç berbat oyunculuklar kasıntı reklam çabaları akıl almaz rastlantılar ve gereksiz espiriler he bir de kalkıp bu filmlere her sene ödül falan veriliyor bizim insanımızda hepsine ayılıp bayılıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• Saçma sapan filmlere değil ama, yerli sinema endüstrisi de kazansın diye arada gidiyorum.
    Sıkılsam da izliyorum.

0|0
    0|0
  • Sevgiliniz çok haklı en son hem kıyısından destek olsun hem de film izleyeyim diye Fatihin fedaisi'ne gittim Türkiye'de sinema sektörünün neden var olduğunu sorguladım.

0|0
    0|0
  • Biraz ağır olmuş ama.. Ben de TR filimlerine gitmiyorum. Ama kaliteli komedi olanları da var..

0|0
    0|0
  • sinema sektöründe çalışan biri olarak yerli filmlere gidin. gişeyi yaptırın. sonra aç kalıyoruz. üç ay boş kaldığımı bilirim okul ev ev okul git gel kendimden soğudum. gidin, gidin ki çekilmeye devam etsin bizde ekmeğimize bakalım.

0|0
    0|0
  • Hep Komedi Filmleri ya da Korku Filmleri Var.
    Aksiyon BilimKurgu Yok ki !
    Türk Sineması Kendini Geliştirmesi Lazım
    Türk Sinemasına Yeni Kategori Filmler Sunması Lazım.
    Bilim Kurgu Dram Aksiyon vs vs

0|0
    0|0
  • Bazı filmlere gidilir ama sevgilin de gidilmez diyerek haksızlık yapıyor işte bu yüzden bizden bir hayri pıtır çıkmıyo :D

0|0
    0|0
  • Bende genel olarak yabancı filmleri sinemada (görsel olarak çok güzel olduğu için) Türk filmlerini ise evde (duygusal veya absürt komedi olduğu için) seyrediyorum. Ancak geçen hafta mucizeye ve bana masal anlatamaya gittim güzeldi yani illa gidilmeyecek diye bi'şey yok incir reçeli 2 falan iyi yani...

0|0
    0|0
  • bir tane de o yapsın da biz gidelim, oyle oturdugu yerden konusmasın, cok iyi filmlerde var. Bir akımı desteklemezsen gelişmesini de bekleyemezsin, siz gidip para kazandıracaksınız ki onlarda daha iyilerini yapacak.

0|0
    0|0
  • Çılgın türkler çılgın filmler yapıyor neden o güzelim filmleri beğenmez ki senin aslanın? (Bende nefret ediyorum aramizda kalsın)

0|0
    0|0
  • gidilmez

0|0
    0|0
  • O da sevgilinin görüşü. Saygı duymak lazım. Arada güzel filmlerimiz de çıkıyor. Komedi tarzı filmler izlenebilir boş zamanlarda.

0|0
    0|0
  • ne zaman gittiysem verdiğim paraya acıdım duygusuyla çıkıyorum

0|0
    0|0
  • haklı. bizim filmler kalitesiz.

0|0
    0|0
  • kabul etmek lazım ki beceremiyoruz film çekmeyi örneğin 2 gün önce kara murata gittik ama böyle bir film olamaz ya teaser lar bile daha kaliteli...

0|0
    0|0
  • Ben almanyada yasiyorum ve bizim girdigimiz film sadece türk filmleri oluyor. Türkiyeye destek amacla...

0|0
    0|0
  • sonunda kadar haklısın. son günlerde arkadaşlarla kara murat ve ask sana benzere gittik resmen zaman kaybıydı ikisinde de yarısında çıktık. Fakat her zaman vizyonda yabancı film olmuyor mecbur şansını deneyip diyorsun :D

0|0
    0|0
  • Sibel Kekilliyi izler ama g*vat :D

0|0
    0|0
  • Kafasi formatlanmis bir Türk genci daha

0|1
    0|0
  • Aslanınla iyi türk filmlerini izle fikri değişmezse seninle film izlenmez de :)

0|0
    0|0
  • türk filmi varsa yabancıya gitmem

0|0
    0|0
  • türk Filmlerinin bazıları iyi de çoğu saçma

0|0
    0|0
  • Gidilir.

0|0
    0|0
  • Gidilcek Filmler var Gidilmeyecekler var

0|0
    0|0
  • Eğer filmi izliyorsanız gidilir tabi :)

0|0
    0|0
  • aslanina katiliyorum

0|0
    0|0
  • Mucize Filmine Gittim, On Tane Gevur Filmine On Çeker.
    Seninkinde Batı Hayranlığı Var

0|0
    0|0
  • Hic tavsiye etmem

0|0
    0|0
  • Sevgilin haklı dinle onu..!

0|0
    0|0
  • Takıntıdan bâşka bisey değil. muhteşem filmlerde var

0|0
    0|0
  • Görecelidir...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 12

• bizimkiler çok nadir iş yapıyor. sevgilin haklı

0|0
    1|0
  • Gidilir

1|0
    0|0
  • 1 roman okumak sayısız filme bedel diyebilirim izlenen senaryoların saf bir fikir olmadıgını kitaplardan toplama sahneler oldugunu... oysaki kitaplar öyle değil tabi okumayanlar bilmez

1|0
    0|0
  • Arkadaşlar evet biz aşk filmlerinde çok çok başarılıyız. Aşk tesadüfleri sever olsun , evim sensin olsun bunlar çok güzel vs başka konular. KORKU FİLMİ hariç nedenide şu farkettiniz mi arkadaşlar hep cin li insanların psikolojisini bozar bu filmler ama mesela yabancıların korku filmlerine bayılıyorum. Ama bizim korku filmlerinde gerçekten tüylerimizi ürperten cinli hariç bir film izlediniz mi? tabi ki de hayır çok üzgünüm. Ama malesef yok buda çok büyük eksik.

0|0
    1|0
    • Biraz kitap okursan bu bahsettigin kaliteli ask filmlerinin yabancı yazarların kitaplarından uyarlana oldugunu anlarsın

• jokerzey katılıyorum sana.

• Sevgilin haklı

0|0
    1|0
  • İşte bunlar hep Amerikanın oyunları :)
    Mahsun harika, Cem Yılmaz bir harika, Çağan Irmak apayrı bir harika. Sevgilinin beynini Marilyn Manson basmış, çıkar onu ordan :)

0|0
    0|0
    • mahsunun newyork da ki minare filmini izleyen insanın beyninin varlığına başarım doğrusu

• Öncelikle o filmin adı Newyork'taki Minare değil. Ayrıca Mahsunun tek filmi de değil , şu an milyonlara hitap eden bir kitleye sahip filmi eleştirdin. Milyonların arasında tek beyni olan sen değilsin ayrıca bunu unutma. Allah hepimize vermiş bir tane :)

• gidilir bnce ya evet kötü filmler cok ama iyiler artıyor artk

1|0
    0|0
  • Ben de öyle düsünüyorum ve uyguluyorum da biraz yabancilarin isine geeliyor bu durum ama napalim bizimkiler de filmlere biraz bütce ayırıp adam gibi film çekmeyi ögrensinler.

0|0
    1|0
  • Sevgilin haklı, boşuna para ve zaman kaybı

0|0
    1|1
  • Zaman kaybı bencede

0|0
    2|1
  • bana

0|0
    1|0
  • gidilir güzel filmler var türklerin çektiği