Oyunculuk yeteneğim olduğunu düşünüyorum ama emin olamıyorum nasıl emin olabilirim?

Oyunculuk yeteneğim olduğunu düşünüyorum ama emin olamıyorum nasıl emin olabilirim?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• ayna, kamera, etc.
    kendi izle, başkalarını izle. doğaçlama oyna. bir başkası seni bilmez, sen kendini bileceksin :)

zaten oynamak bir yetenek olduğu kadar pratiktir de. kendinin nasıl göründüğünü bilmezsen inandırıcı oynayamazsın. aynaya günlerce salak salak baktığımı biliyorum, sinirli görünmem gereken bir perdede daha çok aptal gibi durduğumu düşündüğüm için. 3-4 günün sonunda sinirli görünürken abartılı bir görüntüm olmadığımı fark ettim.

mesela sahnedeyken ellerini nereye koyacağını bulamazsın. çok komik değil mi? eller fazlalık gibi olur. arkaya toplasan farklı bir vücut dili demek, önde toplasan farklı bir vücut dili demek. çok kullanırsan seyirciyi yorarsın. ellerin doğal davranabilmesi en zorudur. çok şey var ya. eğitim gerekiyor.

bol bol çalış. mimiklerini, jestlerini kullanmayı öğren. kendi bedenini tanı. ses kısmı ikinci bir önemli nokta. ama onlar daha profesyonel bir aşama.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hangi alanda yeteneginzin olduğunuzu düşünüyorsunuz acaba hanımefendi :D

0|0
    1|0
  • tiyatroya git.

0|0
    0|0
  • Çok zor bir iş oyunculuk. Yorgunluğa değecek kadar seviyorsan devam et derim ;)

0|0
    0|0
  • deneyerek

0|0
    0|0
  • Çevrenden görüş alarak

0|0
    0|0
    • Çevremdekilerin bazıları çok güzel oynuyorsun diyor bazları ise sanki olmaazsenden diyorlar..
      Ama diyenlerin sayısı daha çok.
      Bir keresindede devletin tiyaro kursuna gittim oradaki öğretmende benim iy bir oyuncu olduğumu söyledi

• Hadi bakalım çekirge görelim seni :))

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...