Sia elastic heart?

klibi izlediğimde bana çok farklı şeyler çağrıstırmasına karsın birçok kişi pedofili oldugunu iddia ediyor siz ne düşünüyorsunuz
klip link https://www.youtube.com/watch?v=KWZGAExj-es

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Sia bu kızı chandalier klibindede kullanmıştı o zamanda çok ses getirmişti.. sesine hayranım zaten. kıza eşlik eden çocuk ta transformers serisindeki genç vay be..
    yine sia ve yine mükemmel bir parça ve klip..

0|0
    0|0
    • Ayrıca hikaye sia'nın küçüklüğü ve bağımlılık sorunu olan babasını anlatıyormuş. babası kendi dünyasında çok mutsuz ama sia da ona yardım etmeye calışıyor, bir ara babasının dünyası olan kafesten kaçsa da onu sevdiğini göstermek için geri geliyor sonra yapamayacağını anlayıp tekrar kaçıyor. en sondaki drama da babasının onu bırakmak istememesiyle alakalıymış. öbür taraftan adamın sia'nın şuanki halini, kızınsa çocukluğunu temsil ettiğini söyleyenler de var. adam toplumun çizdiği sınırları aşamıyorken kız -çocukluk masumiyetiyle- istediği gibi yaşayabiliyor. özellikle belirtilmediği sürece pek bilinebilir hikayeler olmadıkları için hepimizin çocuk istismarı l*n bu demesi normal.

Erkekler Ne Diyor 4

• Pefofili diil bence

0|0
    0|0
  • burada kız Sia yı temsil ediyor babası madde bağımlısıymış ve Sia onu kurtarmaya çalışıyormuş kafes de babsının yaşantısını temsilen, Ne kadar uğraşsada yardım edemeyince klip tede olduğu gibi ayrılır babasından

0|0
    0|0
  • sia böyle yorumlar geleceğini biliyordum demiş... ama hiç öyle düşünmemiştik diyor

0|0
    0|0
    • sanatsal olarak klip yapıyormus acıkcası ben kendı acımdan cok farklı seyler düşündüm hiç o aklıma gelmedı bıle

• bilemem herkes istediği yere çekebilir sadece bakış açısı diyelim

• Pedofili ne demek?

0|0
    0|0
    • çocuk p*rnosu gibi düşün küçük çocuklara kars cinsel egilim beslemek

• Ne alaka ya gayet modern bir sekilde dans ediyolar

Kızlar Ne Diyor 3

• Ilk cagdaki insanlari animsatti bana
    tutkuly bir ask, kavga gurultu sonrasi uzlasma. Kadin adama o tutkudan kurtulamayacagi izlenimi verirken birden hoop. Özgür. Adamsa yapamıyor bunu, kadinlarin gücü de lanse edilmiş. Yalniz klipteki adamin masum halleri beni bitirdi.
    pedofili diyenler senelerdir leonu över? Ironik..
    Klip de parca da basarili. Sia yine yapti

0|0
    0|0
    • ah cok aynı düşündük ama ben tutkulu asktan daha cok ailevi bir yön gördüm adamın transformersdaki oyuncu oldugunu öğrenınce cok daha etkılendım

• Aile degil kuzum cunku kucuk bir kiz ve baba o sekilde izlenim vermez. Daha masumhane olur
      ayni fikirde olmamiza sevindim 😋👍

• cok sacma bişe ya pedofilide olsa bu kadar sacma islenmez yani

0|0
    0|0
  • yav ne pedofilisi iyi ki bir kızla erkeği bir arada gördünüz mk.

0|0
    0|0
Yükleniyor...