Kapat

Gitar çalanlar sorum sizedirrrr?

Arkadaşlar merhaba gitar çalmak istiyorum ama sesim kötü yani hobi olarak filan çalmak istiyorum zormudur belediyenin kurslarına gitmeyi planlıyorum acaba tam eğitim alırmıyım iyimidir diye düşünüyorum fikirleriniz neler? yaş 18

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Gitar çalmak istiyorum diyip sonra sesim kotu diyenlere elektro gitarımı fırlatasım geliyor bu kadar on yargılı olmamalısın benim öğrencilerim de öğrenmeye şarkı söylemeye başlarken böyle düşünüyor fakat zaman geçtikçe sesini kullanmayı öğreniyorsun bu şekilde duşunenler sesleri muhteşem olsa bile asla şarkı soyleyemez ön yargıların hep engel olur

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Yoo sesin hiç bir önemi yok benimde şarkı söyleme konusunda sıkıntılarım var ama o gitarı canın sıkıldığında, dertlendiğinde çalıyorsun ya o her şeye bedel. Mutlaka öğrenmelisin.

0|1
    0|0
  • Bnim De ses iyi sayılmaz ama evde çalışarak 1 ayda 3-5 baresiz akorlarls şarkı calmayi ritim atmayi hallettim. Yani eğer gercekten istiyosan evde bile halledebilirsin bu isi. Benimde yas 18

0|0
    0|0
  • 4 yıldır çalmaktayım. sesin kötü olmassı sıkıntı değil. Çalman yeterli. Ama gitarı seversen oda seni sever yani güzel bir çalışma ile kursa gidip 2 3 ayda başalrsın ufak ufak. Nekdar çok çalışırsan o kdar gelişirsin.

0|0
    0|0
  • Gecsin biraz ama neyse gitar dan muzik mu soylecen?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• gitar çalmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...