Nazi Almanyasi hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Evet Nazi Almanyasi ve Naziler Hitler hakkında düşünceleriniz neler?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Hitler çok zeki bir adamdı.😄

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hitler hakkinda nekadar az bildiginiz burdan belli. Sizi gidi cahiller. Hicbsy bilmiorsunuz almanyayla ilgili

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Adolf hitler çok zeki bir insandı. Yahudilere En iyisini Yaptı. israildle Degil Almanyada Yaşadıkları ve ülkeden kovdugu ve gıtmedıklerı için bir yandan savasa basladı. kendı ulkesınde sadece alman ırkının olmasını ıstıyordu. gozu yukseklerdeydı ve dıger ulkelere savas actı. 6 milyon yahudiyi bosuna oldurmedı yanı. bir çok ilac ve tedavisi yine nazi kamplarında yahudılerı öldürüken bulunmustur. adolf hıtlerın en yakın arkadası bır yahudıydı ve yahudı oldugu ıcın onu oldurmustur. herseyın bır sebebı vardı. gittim ve gordum ne kadar nazi kampı ne kadar tunel hepsini gezdim gördüm. havaalanında ucakların vurulma ıhtımalı yuzunden yerın altına havaalanı tren ıstasyonu yasam alanı yapmıs bır ınsan. almanyanın altında 300 kilometrelik tunel ve sıgınak vardır. hepsinide adolf hıtler yaptırmıstır.

0|0
    0|0
  • Heil HİTLER

0|0
    0|0
  • sırf hitler değil yanındaki birkaç sağlam güvendiği adamlar bile en iyi savaş dehaları arasına girdi objektif kitaplara göre. ve yahudilere yapılan yanlış o kadar ateş yakıp külleriyle havayı kirletmeleri doğru değil kafaya tek kurşun yeterdi.

0|0
    0|0
  • Fırına atılanların akrabalarına sormalısın

0|0
    0|0
  • bunu yahudilere sorman lazım

0|0
    0|0
  • rusyayla işbirliği yapabilseydi başarılı bir devletti

0|0
    0|0
  • yahuidleri ne güzel sabun yapdılar