Game of Thrones severler?

KS'de Game of Thrones severler var mı bir bakıyım dedim:D E izleyenleri görelim bakalım? Favori karakteriniz ve en nefret ettiğiniz karakter kim merak ettim :3 Benim favorim: Tyrion Lannister ve sürekli bela okuduğum:Joffrey. Anası bunu bebekken üç kere atıp iki kere mi tutmuş l*n nasıl bir tiptir o? Eee peki ya sizinkiler?:D

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• BURDAYIM !
    Favorim bir tane yok yahu. İlk dördüm var benim.
    1-Daenerys targaryen
    2-Tyrion Lannister
    3-Arya Stark
    4-Jon Snow
    Nefret ettiğim ; joffrey cepte de şu ışığın tanrısıyım şunun bilmemnesiyim diye gezinen kadın varya tam dayaklık

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sevmezmiyim hic joffreyin olumune cok sevindim. Starklara yazik oldu

1|0
    0|0
  • Devletin başına snow gelecek!

0|0
    0|0
  • Eddard Stark ve oğlu John snow favorilerim nefret ettiğim senle aynı

0|0
    0|0
  • jaime lannister en sevdiğim karakterdir her haliyle idolum

0|0
    0|0
  • hoodor hoodor:))

0|0
    0|0
  • Winter is coming :D

Favori = Jon snow, Tyrion, Oberyn vardıda patlattılar adamı.

0|0
    0|0
    • adamlar bölümün yarısını bu mottoyla geçirdiler winter is coming winter is coming ciğerim soldu:D jon snow=out Tyrion=in

• Jon Snow. tabiki bir de cüce reyiz :DD

0|0
    0|0
  • Ders calısıyorum üniyi kazanınca izlerim :D

1|0
    0|0
  • Favori karakterim :Stannis Baratheon

Nefret ettiğim karakterler: Başta Tyrion olmak üzere hadım varys, serçe parmak ve cercei.

0|0
    0|0
    • lannisterlardan nefret edenler ölsün bee:D her bölüm ayrı entrika :D

• aynen l*n laksdlasd bir yerde Twincest diyolardı onlara, yazıklar olsun:D

• Yazıklar olsun...

Kızlar Ne Diyor 7

• Ned Stark tan sonda Rob çok büyük bir kayıp oldu 😔 Arya dan beklentim büyük cüce reistir 😄Jon Snow u da severim 😄 joffrey iyiki geberdi 😄 spoiler olacak ama cersei gidici 😄khaleesi den de büyük birseyler bekliyorum artık 😄

1|0
    0|0
  • Tyrion Lannister ve Tazı favorim 😄 Ve Joffreylen anasının adını unuttum şu an o varya hani ölsün onlar 😒😡

0|0
    0|0
  • Kitapları müthişti. Dizi için aynı şeyi söyleyemem bir iki bölüm izledim ama kitap kadar güzel gelmedi bana nedense.

0|0
    0|0
    • kitaplarına başlamaya cesaret edemiyorum oku oku oku ya yarıda kalır ya da hiç bitiremem kurguya yazık olur diye başlamadım hiç ama doğrudur genelde kitabın zayıf bir yansıması oluyor ekranlardakiler:D

• waow iddialı bir cümle gerçi dizisine bittiğim bayıldığım bir kurguyu orjinalinde çok daha mükemmel olacağına eminim bir bakalım o zaman:D

• Jon Snow'u bir de orada tanı pişman olmayacaksın :)

• Nickim herseyi anlatiyor :D

En nefret ettigim o serefsiy Frey. Allah onun belasini versin

0|0
    0|0
  • Ooo sevmez miyiz =)

0|0
    0|0
  • Hic izlemedim izlemek niyetindeyim

0|0
    0|0
  • Başlamayı çok isteyip de bir türlü başlayamadığım dizi =//

0|0
    0|0
    • şiddetle öneriririm zorla ekran karşısına oturtup izlettiğim bile olmuştur manyak gibi bağımlısı olabilirsin ama ona göre yani:D

Yükleniyor...