Hangi ülkede yaşamak isterdiniz ve neden?

Güncellemeler:

0|0
57|152

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 151

• herseye ragmen memleketım.. yalnız norvec kanada ve avustralya yeryuzunde yasanabılır yerler dıgerlerı uc assagı bes yukarı aynı.. bırı gelıp abd ıle yemen bırmı demesınde:)

1|0
    0|0
  • Floransa'da.
    Rönesans'ın Michealengello'nun, Bernini'nin, Da Vinci'nin, Caravaggio'nun topraklarında.

0|0
    0|0
  • Kanada.

0|0
    0|0
  • Yarısı koyunda olsa seviyorum ülkemi. Türkiye dışında uruguay'ı tercih ederim. Dünyanın en yaşanılası ülkesi.

0|0
    0|1
  • Iskandinavya. adamlar egitim kultur entellektuelite ve zeka olarak cok ilerideler. su gerzek ulkede kurdugum 3 cumlenin 2 si ilk soyledigimi birilerine aciklamak oliyor. yani omrumun 2/3 u cope gidiyor bu ulkede. bu ulke icin fazla kulturluyum bana kulturlu olan bir ulkede yasamak isterdim

1|1
    0|0
  • Avustralya

0|0
    0|0
  • İskandinav ülkelerinin birinde. Arkadaş, bilim teknik desen eksik yanları yok, kızları güzel, adaletli, güzel ekonomi, güzel yerler... Daha sayılacak çok şey var :)

0|1
    0|0
  • kanada cok guzel dogası olan bır ulke

0|1
    1|0
  • İnsanın değerli olduğu, herkesin durmadan bir birini eleştirmediği, para değil güzel ve mutlu yaşam için yaşanan her hangi bir kara parçasında...

0|0
    0|0
  • Yurtdışındaki soğuk nevalelere karşın karadenizde yaşamak isteyen bir ben varım sanırım :)

Yurdum insanının alayı bk. nu yesin :)

0|0
    0|0
  • Yine ve yeniden hep aynı sorular :((((
    Liechtenstein de yaşamak isterdim artık bu cevabı o kadar çok verdim ki sayenizde ülke bana acıyıp gelip kendileri alıp götürcekler beni :D

0|0
    0|0
    • Ben ilk defa soruyorum ama beybisi 😁

• Olsun boyle daha iyi :D laf olsun. Torba dolsun hesabı yani

• Ooo güzelmiş bu sevdim bunu :D Tamam dediğin gibi olsun ;)

• İzmir iyi ;) Karadeniz de olabilir ;) TR dışına HAYIR diyorum...

0|0
    0|0
  • Meksika da 3 ay yasayabilirim. Kanada da 2 hafta. Hawaii de 1 ay. Bahamalar da 4 gun. Colombia da 6 saat. Kuba da 1 hafta. Cayman island da 3 gun. Thiland da 3 hafta. Butun avrupa ulkelerinde 5'er gun. Fakat İstanbul ve New York da sonsuza kadar yasayabilirim.

0|0
    0|0
  • amerika
    yaşam koşulları yüzünden

0|0
    0|0
  • Almanya

ama Finlandiya ya gidiyorum Finlandiya kültürel açıdan bana uygun din açısından da uygun

almanyayı istememin nedeni aryan kardeşlerimle PEGİDA ya katılmak ama olacak gibi değil :(

0|0
    0|0
  • kanada da yasamak isterdim çunkü herkes birbirine saygılı.

https://www.youtube.com/watch?v=yUKVwv4wRMQ

buda acıklar :)

0|1
    0|0
  • Sıcak bir merhaba diyebildiğin, sokaklarda istediğin gibi gezebildiğin, bir simidi yandaki bankta oturanlarla paylaşabildiğin, deniz kenarında gitar çalan hiç tanımadığın insanlara eşlik edebildiğin, çalışmayan televizyona yumruk atabildiğin Türkiye'm gibi aşka bir ülke yok

0|0
    0|0
  • bir tane ada varmis, 20-30 kisi yasiyomus.. Orasi olabilir.

0|0
    0|0
  • oraya gidince herşey bambaşka olacak diye bir algı var ki millet ezik olmasının tüm suçunu çevresine topluma atıyor. halbuki sen değişmez isen dünyanın en güzel ülkesinde yaşa yine aynı kalacaksın.

0|0
    0|0
  • brezilyada yaşamak isterdim nedeni ise sahili denizi ve kültürü için

0|0
    0|0
  • ben japonyada yaşamak isterdim..

0|0
    0|0
  • Cin.

0|0
    0|0
  • italya.

0|0
    0|1
  • amerikada yaşamak isterdim oranın ortamı burdan daha iyi adamlar çok iyi yaşıyorlar bizden

0|0
    0|0
  • Alaskada yaşamak isterdim. :))

0|0
    0|0
  • fırsatım olmuştu gitmek için. hala da var ama gidemiyorum buralardan.

0|0
    0|0
  • türkiyemde memnunum...

0|2
    0|0
  • Egosunu törpülemiş ve ben dünyanın en güzel kızıyım diyen leydi görünümlü köylülerin ve bir parça otla yatağa atabildiğin kadınların olmadığı bir ülkede

1|0
    0|0
  • italya ve hollanda ( amsterdam )

italyada aşçı olabilmek en büyük hayalim italyancayı da severim güzel bir dil
    holldanda tam anlamıyla kafamın dengi bir yer kendimi anlatabilsem oralardan bahsederdim :)

0|0
    0|0
  • Amerika Los Angeles California :D

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    121

Kızlar Ne Diyor 57

• ülkemiz iyi ama sistem bozuklukları var... Almanya İsviçre falan iyi olurdu. digerleri gezilip dönmelik

0|0
    0|0
  • insana deger verilen herhangi bir kara parcasi...

0|0
    0|0
  • Abd ve Hollanda.

0|0
    0|0
  • Japonya veya korede yaşamak isterdim. Orada bir çok imkan var. Japonyada yaşasaydım kendimi çizim üzerinde geliştirip manga-ka olabilirdim. Korede yaşasaydım oyuncu olmak için daha sağlam eğitim alabilirdim.

0|0
    0|1
  • Insanların birbirine saygı duyduğu ve yasaların hatta adeletin insanın içine sindiği bir ülkede yani Kore de:)

0|1
    0|0
  • İngiltere. Sakin.

0|0
    0|0
  • Ilgimi çekiyor. Tayland'da yaşamak isterim

0|0
    0|0
  • 💙💜💕KANADA 💕❤️💚💜 tabikide çok güzel bir ülke ve gelişmiş bir ülke tek hayalim orda yaşamak diyebilirimm😄😄

0|0
    1|0
  • Japonya ))
    kulturunu , japonları her seyını sevıyorum bu ulkenın.
    4-5 yıl ıcınde de oraya gıtmek ıstıyorum. olmeden once gormek ıstedıgım tek yer japonya.

0|0
    0|0
    • Madalyonun diğer yüzünü hiç görme o zaman. Özellikle sapkınlık boyutlarını.

• Kuzey Iraq<3

0|0
    0|0
  • california da yaşamak isterdim.

@JunkieStyLe- kankamla kesin çok iyi anlaşırdık >3 hihihihi.

0|0
    1|0
  • Avustralya

0|0
    0|0
  • türkiye.
    Memleket gibisi yoktur vallahi

0|0
    0|0
  • Danimarkada yasamak isterdim valla ogrencilere okula geldikleri icin maas gibi para oduyorlar :))

0|0
    0|0
  • avustralya veya yeni zelanda olabilir çünkü insana gerçekten değer veren ülkeler. . .

0|0
    0|0
  • Finlandiya yaşam standartları yüksek;)

0|1
    0|0
  • Yeni zelanda türkiyeye daha uzak bir yer varsa orası da olur

1|0
    0|0
  • Herhangi bir İskandinav ülkesinde. Burada tipsiz erkek görmekten bıktım. Gözlerim bayram ederdi.

0|1
    1|0
    • Ahaaahaaa😆😆😆😆

• İnsanları tipiyle yargılamak dogru mu sizce? İnsanları güzelleştiren duyguları ve düşünceleridir. Bir kişi sadece kendi seçimlerinden dolayı yargılanabilir seçemeyecegi şeyler yüzünden degil. @agrresifkızz

• Beni asıl nefret ettiğim tipiniz değil bazılarınız yüksek egosu. Adam zebaniye benziyor. Yakışıklı beğendirmiyorsun. Birde baksan ego tavan. Bir de sürekli yorumlara kezban diye atlamanız. Bu sinir ediyor beni. Ayrıca etiketlemene gerek yok. Benim görüşüme yorum yapıyorsun zaten bildirim geliyor.
      @devilishkronos

• Amerika da ♡

0|0
    0|0
  • kendi ülkemden vazgeçmem.

0|1
    0|0
  • Almanya

0|0
    0|0
  • Rusya da çünkü ben rahat yaşamayı seven biriyim bana dokunmayan yılan bin yaşasın burada yaşamak çok zor komşular bir erkek arkadaşınızla görürse yandınız şunun kızıda erkeklerle dolaşıyo denir ülkemin insanları nedense hep böyle

0|0
    0|0
  • Türkiyemi bırakamam ama İstanbul'da yaşamak istemezdim

0|1
    0|0
  • ABD de yaşamayı isterdim. ABD içindede New York , Los Angeles ve Chicago da yaşamak isterim çünkü bu şehirlere karşı büyük bir ilgim var. Ayrıca ABD de deki özgürlük ve rahatlık önemlibi faktör

0|0
    1|0
  • iskandinavya' da herhangi bir yer

0|0
    0|0
  • Türkiye

0|1
    0|0
  • isvicre ya da almanya.

0|0
    0|0
  • Amerika. New York'a hayran olmamak mümkün değil.

0|0
    1|0
  • Kore'de <3 çünkü onlar çok daha insan canlısı :)

0|0
    0|0
  • Amerika

0|0
    1|0
  • Kızlar Devam
    27
Yükleniyor...