Türk kızları niye bu kadar zevksiz?

Nerde Apaçi veya sokak serserisi var onun kolunda taş gibi hatunlar sizin aşk anlayışınız bu olsa gerek tabi hepsi değil %90 nı böyle bana gelince ben rahadım buldum bir yunan hatun iyiyim onla :) sizce?

0|0
19|11

En İyi Kız Görüşü

• Katılıyorum

0|0
    0|0
    • Helal

• Bilim dünyası henüz bunu çözemedi kank :d

• İlk çözsem ben çözerdim kanka

Kızlar Ne Diyor 18

• Akıllı hatun yanında yakışıklısını gezdirmez

3|0
    0|1
  • Türk kızları ile Yunan kızları ucundan ayni cografyadalar haberin olsun.

0|0
    0|0
    • Kültür farkı var :d bizimkiler kendi kültürünü unuttu bir özentilik bir özentilik

• Sen önce kızlarla nasıl konuşulur onu öğren. Celibunbun a dediklerinde bahsediyorum.
    Senin gibi bir karakterle olacağına tipsizle olunsun daha iyi. Taş gibiler sana bakmayınca böyle demen doğal tabi yakışıklı gizli:D

0|0
    0|1
    • İn'inden fırlamış ergen sancıları vol2

• Afkurma ya. Senin 18 yaşında olduğun yok tam ergensin. Yunan hatunu varmış:D Mutluluklar:D
      Engelle beni seni gizli korkak.

• Kezo çocuğu seniii kezo çocuğuuu. Kes daha yazma senin bildiriminle uğraşamam afkurma hadi güle güle kezo çocuğu

• belki de o taş gibi kızlar kendisine denk olan taş gibi erkeklerin ego patlamalarını ve gereksiz "ben en iyisine layığım" kaprislerini çekmek istemiyorlardır.

2|0
    0|0
  • Kimin kimde ne görüp hissettiğini anlayamaz kimse

0|1
    0|1
  • Sen bulmussun bunu neden taktin ki bu kadar :d

0|0
    0|0
  • Onlar daha genç abisi.

0|0
    0|0
  • Analiz kasmak için bir beş altı sene daha bekle.

0|0
    0|0
  • karakter meselesi

0|0
    0|0
  • Ahaha bu sonuca varabilmek icin biraz daha buyumelisin bence

0|0
    0|0
  • "Her güzele bir çirkin." diye bir laf var hiç duymadın mı :)

0|0
    0|0
    • Bozarım ben o kanunu şeker şey :)

• Bende cok goruyorum kizin disi tas olabilir ama dusuncelerni ne yazik ki bilmiyoruz

0|0
    0|0
  • Zeki olan kiz yaninda yakisikli istemez

0|0
    0|0
  • Katılıyorum valla. Kızlarımızı bir türlü anlamış değilim. Çözemedim türümü._.

0|0
    0|0
  • Evet aynen. Ama ben taş gibi bir kızım yarı slavım taş gibi erkeklerle çıkıyorum.

0|0
    0|0
  • yüzde 90 büyük bir rakam
    ayrıca aklı olanın serseri ile ne işi olur

0|0
    0|0
    • Büyük oranda öyle dostum hic kandırmayalım birbirimizi

• dış görünüşe önem veriyorlar karaktere bakan yok sonuç tabi yüzde 90 olur zaten artık gerçekten sevipte sevgili olanda yok hoşlanan aşık oldum diye gezer sonra sevgilisi üzer aşk yoktur der her şey bu kadar kolay

• Aynen kardeşlik

• bende tipsizin birini sevmişttim kimse yanıma yakıştırmazdı ama zeki çocuktu o yüzdenn

0|0
    0|0
  • aynen bencede

0|0
    0|0
    • Hak veren en birisini bulmak güzel :)))

Erkekler Ne Diyor 11

• yorumlari okudumda kardeş genellikle adamlıktan bahsetmissin serseriden adam olmaz veya guzelin yanindaki erkekten adam olmaz gibi sende ki adamlık kavramını merak ettim :)

0|0
    0|0
    • Sapına kadar adamız

• Yanlış dusunup genelleme yapıyosun adamlık tek kızlar uzerinden yorumlanmaz adamım diye gecinirsen madam yaparlar oyuzden adamlık kavramını ogren insanları dış gorunusuyle ic gorusuyle ayirt etme herkes insan ayirt edeceksen gucsuzu ezenlerin karsisinda durarak ayirt et bilmem anlatabildim mi adamlık kavramı adamım diye gecinmemekte:)

• Düzgün okumanı tavsiye ederim kardeş boyundan büyük laflar etmemenide tavsiye ederim :))

• Sebebi moda ve medya. Onlar ne gösterirse bizim kızlarımızında o hoşuna gidiyor. O yüzden 99% unu salla. Güzel de olsa basit geliyor..

0|0
    0|0
  • Türk Kızları ve Türk Erkekleri Soruları Son Hız Devam Ediyor..

0|0
    0|0
  • Serserilikle alakası yok kızlar kendinisini koruyabilen erkekleri severler . Eğer ona o güveni verirsen saçma bir mutluluk elde ediyoorlar. Halbuki zaten içimden gelen bir özelliktir koruyucu oluşum sadece bayanlar için değil erkek arkadaşlarımında arkasında dururum.

0|0
    0|0
    • Teşbih sallsyım ona buna adamlk taslamskla adam olunmuyor başladım onların adamlığina Bülent ersoy dahi daha erkek onlardan

• sadece sakin ol ve elindekini yavaşca yere bırakk.

• Ne içtin kardeşim iyiymiş

• Hayirlisi

0|0
    0|0
  • Eldeki malzeme bu kadar olm ne yapsın millet :D

0|0
    0|0
  • Kültürsüzlük. Başka bir açıklama bulamıyorum

0|0
    0|0
  • Paranin çekim gücü :)

0|0
    0|0
  • apaçilere kanırta kanırta.
    bize gelince rahibe oluyorlar.

0|0
    0|0
  • Burada neler oluyor? :D

0|0
    1|0
  • ya hocam bizdede adalet böyle takma sen bunları zaten sevgili bulmuşsun türk kızınımı düşünüyorsun :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...