Buna yakın bir soru sordum ama bu soru biraz daha farklı. Cahil zeki mi? Zeki cahil mi?

Buna yakın bir soru sordum ama bu soru biraz daha farklı. Cahil zeki mi? Zeki cahil mi?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Elbette bilgili biriyle iletişim kurmak daha avantajlıdır, cahil bana göre bilgisiz oldugunu kabul etmeyen sürekli düz düşünen kişidir bu şekildede ikinci planda olmaya devam ederler bu demek degildir ki gelişimle degişemezler elbette kendini gelişim her alanda olucaktır ister zeki ister cahil daima yeni bilgiler eklenmeli, bir önyargı olmadı kafamda ama ısrar dogrultusunda sinir bozucu hâl alabiliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• cahillik ve zekilik kavramı yanyana hiçbir şekilde olmaz bence

0|0
    0|0
    • Cahil zeki başka bir şeydir. Olmaz diye bir şey yok. Sen demez misin bu büyümüş ama hala çocuk ruhu var. Bu ne demek içi küçük ama dışı büyük. Bunun gibi ri şey işte.

• tabiki çok var bence cahillik işte zekilikte uzaktan yakından alakası yok :)

• Ya o zaman şöyle değiştiriyim cahil ama akıl yürüten. Niye oradaki ironiyi anlamamak için direniyorsun köylü kızı

• Anlamadım

0|0
    0|0
    • Zeki cahil biri ile mi konuşmaktır tercihin veya arkadaşlığın yoksa öteki mi

• Cahil zekide bilmiyo ama biliyo gibimi davranıyor
      Çok kompleks bir soru
      Sanırım 1.

• Cahil zeki aslınd abilmiyor ama fikir yürütüyor bazen çok iyi bildiğini sanıyor * aslında bilmiyor daha kötü bir durum

• Cok zeki ama ayni zaman da cok cahil insanlar tanidim ben. Fakat cahil zeki tanimadim. Zeki cahillerden de nefret ediyoeum.

0|0
    0|0
    • Cahil zeki yani aslında bilmiyor ama mantık yütrmeye çalışıyor veya hiç bilmediği konular hakkında gereksiz konuşuyor

• Biz ona koylu kurnazi diyoz cahil zeki degil.

• Cahil zeki deme de cahil ama akıl yürütmeye çalışan

• Zeki cahil çok tehlikeli insanlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bana gore cahillik anlayissiz olan her insani kapsar. Cahiller anlayissizdir ve zekiler anlayissiz olamaz. Bundan dolayi zekiler cahil olamaz cahiller de zeki olamaz. Ama bilgisiz cahillerden daha bilgili zekiler oldugu gibi bilgisiz zekilerden daha bilgili cahiller de vardir.

0|0
    0|0
    • Sen daha soruyu anlamamışsın be kardeşim şu ironiyi anlayamıyor musunuz

• Ayni anda zeki ve cahil olamaz bir insan. Ama etrafindakilerin deli saf sandigi ve boyle gorunmek bilinmek isteyen insanlar en zeki olanlardir. Cahil gibi gorunmeye calisip bunu basarabilen zeki bir insan en tehlikeli insandir.

• Cahil zeki

0|0
    0|0
Yükleniyor...