O flaş neden patlamış olabilir?

Diyelim ki bir kız bahçeli bir mekanda cafede oturuyor.Karsısındaki cocuk kös kös bakıyor,kız o yana bakmayayım da yüz bulmasın diye bakmazken ve arkadaslarıyla konusmaya devam ederken gözüne dogru flasın patladıgını görüp o tarafa ters ters hatta dik dik bakıyor.Ve cocuk bunun üstüne utanarak teli indiriyor ve diğer cocuga gösteriyor.Bu kız da gidip sil o fotoyu demek istese de muhattap olmak istemiyor.Neden gerek duyulmustur buna?ne olcak o resim?

0|0
3|18

En İyi Kız Görüşü

• sanırım güzelsin.

0|1
    0|0
    • göstermelik tavırlardan hoslanmıyorum mümkünse cevabımı da begenme benim senle muhatap olmaya niyetim yok.tesekkür etmişsin rica ederim...

• sorumu soralı kaç saat oldu soru arkalarda kaldı.ekli arkadaslarım da cok az.o yuzden göstermelik bir durum yok.neyse kırdıysam yine de özür dilerim.biraz daha iyimser yaklasmayı deneyebilirsin.

Erkekler Ne Diyor 18

• sana aşık olmuştur bir resmini alıp sürekli ona bakıp seni yanında hissetmek ister ve sana açılamaz resmin ile yetinmek ister ve senin olayın farkına vardığını anlayınca utanır, belki incicidir facebook felan gibi birşeyde resmi paylaşmak istemiştir, belkide frikik felan vermişsindir onu çekmiştir.

1|0
    0|0
    • inş facebooka koymamıstır ya:S

nereye asık oluyo ya saçma.

teşekkürler

• o zaman cok sacma bir insanmıs.kötüye kullanmasın da facelerde fotomu görmeyeyim de yeter bana

• saçma bir durum ama belli olmaz bin bir türlü insan var, umarım temennimiz o :)

• öncelilkle o sırada üzerindeki kıyafet önemli kısa etek yada göğüs dekolten yüzünden çekmiş olablir.

yada beğenmiştir ve bilgisayarına atıp zaman zaman bakmak istiyo da olablir

veya sevgilim diye hava atacaktır çevresine

bi ihtimal daha var o da sapık mı dersin?

1|0
    0|0
    • üstüm cok normaldi:S

bilmiorm rahatsız oldm ben gidip bişey de diemedim sil die

amacı en kötü ihtimalle ne olur mesela die düşündüm öyle fikir alayım ddm

• eğer güzelliğinden dolayı etkilendiyse kötü bi amacı olmaz.sadece bakar.çok açık giyinmişsen frikik filan yakalamak için olabilir.bu kötü

1|0
    0|0
  • Aynen güzellik başa bela inşallah tombul yağ fıçısı biriyle evlenirde gerçek bir aşk yaşasın. Beddua oldu ama neyse bu tip insanlara bu yakışır. :D

1|0
    0|0
    • güzellikle ne ilgisi var bıraksana ya ben olmasam orda baskasını kescekti

ne bilim rahatsız oldm fotomun onda bulunması rahatsız etti

• :S ne bilim kalktık gittik

• Salla gitsin bişey yapamaz ya en fazla sitelerde avatar yapabilir başkada bişey olmaz. yada profil resmi :D

• Tamam fotoğrafı çekilen şahıs güzelmiş anladık

1|0
    1|0
    • hı evet dünya güzeli seçilmiş hatta.nasıl bir insandan bahsettiğimizin farkında dğilsin galba cafenin ortasında flas patlattı diorm.böle bir insan ben olmasaydım baskasını da cekecekti.laf sokmaya girmeyin suraya

• Aynısı bahar şenliklerinde Şebnem Ferah konserinde bizim kız arkadaşlara yapmışlardı. Dövdüydük çocukları...

1|0
    0|0
    • neden yapmıslar sordun mu:D

• ya tamamaen muziplik işte takma kafana bu kadar. Biri demiştir şu kıza bak ne güzel falan öbürü de resmini çekmiştir şamata olsun diye. Sonradan da birbirlerinin üstüne atıp gülüp geçmişlerdir işte. Ben olsam fazla irdelemezdim...

• peki teşekkürler

• oo aynı olay benimde başıma geldi ama ben dövmesini çekmiştim cok çekiciydi ;)

(bizim gecemiz mutlu bitti)

1|0
    0|0
  • konu baya bi fazla karşık anlatılmış :D telif hakkını ara diyecem ama hak idda edemezsin :D

1|0
    0|0
  • nen sakın büyü yaptıracak olmasın :o

1|1
    0|0
  • neden

0|0
    0|0
  • hep oluyor öyle şeyler

face falan koyacak heralde

1|0
    0|0
  • yaşayan jelibon bende görmedim bende görsem fotonu çeker milyoner olurdum :P

1|0
    0|0
  • hımm evet haklısın.

1|0
    0|0
  • Yazık ya özgüven eksikliği neler neler yaptırıyor

1|0
    0|0
  • Fazla güzelliğin zararları.

1|0
    0|0
    • alakası yok cafenin ortasında flas patlatacak kadar mamalaksa bir erkek orda ben olmasaydım baskasını cekecekti..napacak fotoyu onun ihtimalini almak istedim ben sizden

• Bilemiyorum jelibon. Beyinsizlerin beyninde ki elektron hareketleri, Quantum Fiziğinden bile karışık. Einstein yada Hawking' e sorabilirsin. Benim ne haddime?

• Daha neler duyacaz , cinsel istismarcı olabilir

1|0
    0|0
  • ya şimdi bide bu moda oldu ego tatmini belli değilmi kardeşim tamam güzelsin

1|0
    1|0
    • üf git basımdan size laf anlatmakla ugrasamıcam

• inş kötü emellerine alet etmiştir müstahak sana

• benm egomu tatmin etmeme ihtiyacım yok hele sanal alemde hiç yok.

o yuzden bos bos konuscaksan benm sorularıma girme.

bu bedduan için de allahından bul diyorum.

• bak çok kötü bi haber aldım çok sinirlym özür dilerim 2.yazdığımdan dolayı affet sinirime yenildm

0|0
    0|0
    • allahından bul dediğim için yaptıgını fark etsem de tamam sorun değil.geri aldm.

• ewt yüreğim cız etti bende o bedduayı kızgınlıkla söyledim inan bna aslında öyle iğrenç bişey demem teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...