Aşktan umudu kesseniz...

Sevdiniz, sevdiniz, sevdiniz dibi olmayan bir kuyu gibi sonunda pes ettiniz..Bu durumda ne yaparsınız, aşktan umudu kesince nasıl avunursunuz?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• üzülürüm, ağlarım. istanbul'u dinlerim gözlerim kapalı.

mezarın taze ölüyü beklediği gibi, sabahların tez zamanda olmasını beklerim.

sonra sırtımı kaşırım. üzülürsem sırtım kaşınıyor çünkü benim. ama öyle bir kör noktadadır ki bu zıkkım olasıca, bir türlü elimle ulaşamam. kudururum, iyice sinirlenirim. aşk acısını bir anda unutur, uyuz sırtımın derdine düşerim. gider duvara sürterim, halının üzerinde parande atarım, geri geri hızla koşarak üçüncü kattan boşluğa bırakırım kendimi. sonra bir bakmışım kaşıntı geçmiş. dolayısıyla aşk acısı da geçmiş olur. kaşınmazsam, aşk da biter çünkü.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Aşkta umudu kesmemek icin derinleştirmeye yönelik adımları atmakta yarar var. Aşk derinlik kzanmazsa yıkılıp giderse ona aşka demiyorum. O anlık hevestir. Aşk sonsuza kadar gitmek zorunda. Gitmezse o sadece anıdır alışkanlıktır icsel bir dürtüdür yüzsüzlüktür

0|0
    0|0
    • yerinde haklı bir yorum teşekkürler. :)

• elbet bi gün karşıma çıkacak derim otururum bi köşeye milleti izlerim ve mutlak beni bulacağına inanırım

0|0
    0|0
  • Sabah uyandığımda hayatta aşktan başka şeylerin olduğunun farkına tekrar varıp başka şeylere sararım.

0|0
    0|0
  • bi gün pişman olacağını düşünerek avuttum ben kendimi.

0|0
    0|0
  • VARSA YOKSA ANNEM...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kendimi işe güce veririm, baktım çocuk yapıcağım yok kariyer yaparım, iş dünyasını inletirim vallahi

0|0
    0|0
  • beni hak edecek başka bir insanın olduğunun her zaman bilincinde olurum.

0|0
    0|0
  • gidip yüzüne söyle herşeyi isteğini ama nasıl herşey içinde kaldıysa nelere kızdıysan söyle senin içinde kalcağına onun içine otursun sonra daha kolay unutursun hem ben denedim

0|0
    0|0
    • sevgil değiliz ki daha yeni tanışıyorduk..

• peki sen neden umudunu kestin imkansızmı?

0|0
    0|0
    • Yorulduğum için..

• bütün kızlarmı böle kızıyorum haberi yok erkekler ince düşünmez sölemeden anlamz gözüne gözüne sokucaksın istediğini ki yapsın kırılma isteklerine cevap wermio die ilk önce otur enine boyune konus bn böle bi ilişki istiyorum beklentilerim bunlar bunlar de kırmadan sorgulamadan sen yapmıyosn deme sadece söle bak ozamn değişiklik yoksa davranıslarında pes et ama son kez bunu yap madem sewiyorum diyosun bu kadar cabuk harcama derim ben...

• Okulu yüzünden anlaşamadık baştan mezun olamayacağım dedi..Mezun olsa yenisini okuyacaktı aylarca konuştuk bunu, mezun oldum dedi zaten sınava girmişti tercih de yaptı..

Ama sonra öğrendim ki eski okulunun olduğu şehirde olacakmış bir yıl daha..Bana yalan mı söyledi diyorum mezuniyet konusunda..Mesele sırf duygu alışverişi değil yani..

Dünden bu yana da görüşemedim..O da aramadı okul derdine düştüğü için..Kendi kendime kurdum ağladım sızladım ama bakalım vazgeçtim sanırım..Sevgisi olmasın.

Yükleniyor...