Sagopa hakkindaki dusunceleriniz neler?

Arkadaslar aranizda rap dinleyenler var mi bilmiyorum. Eskiden her gun sagopa dinlerdim ama simdi yaptigi sarkilar sacma geliyo ilahi gibi vb diyenler de var üstad diyenler de var siz ne dusunuyosunuz? Sizce de kendini bozmadi mi son zamanlarda?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Eski zamanları daha iyiydi bence. Hatta cevap veremiyor diyorlardı Fuat'ın tayfa lakin çokta güzel cevapları var şarkılarında.

1|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir pesimistin gozyaslari albumunden sonra cikardigi parcalar ve albumler benim gozumde rap degildir. Yaptigi muzik guzeldir dinlenir zevk meselesi. Lakin turkiyede rap muzigin oncullerinden biridir ve verdigi emegin neticesinde saygi duyulmayi hak eder.

2|0
    0|0
  • Bozdu

1|0
    0|1
  • İntizam dinle sesi aynı sagopa söylüyo sanarsız onun öğrencisiymiş sanırım
    İntizam viran gecem , hayalleri sensiz kurdum , vefa , arz ederim. Bunlar mükemmel şarkılar dinlemelisin

1|0
    0|0
  • Galiba dan sonra dinlemedim

1|0
    0|0
  • Eski sagopa dinlerim diye kendini avutanlar bu parçalarını bilmezler
    https://www.youtube.com/watch?v=GdXvglYipNw

2002

0|0
    0|0
  • t rap dinlemem

0|0
    0|0
  • Eski şarkılarıda, yeni şarkılarıda perfect.

0|0
    0|0
  • Dinlenmemesi gerek.

0|0
    0|0
  • Türkiye sözel birincisi bir şahsiyettir... inançlar insanları farklı yönlere çekebilmektedir. anlamanız için onun gibi inanabilmelisiniz.

0|0
    0|0
  • Sen onu bırakta meryeme selam söyle shdjdj

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eski şarkılarını dinliyorum

1|0
    0|0
  • Ahmak ıslatan ve baytar dışı hiçbi şarkısını dinlemedim, zaten rap de pek sevmem.

1|0
    0|0
    • Baytar cok eski olmasina ragmen dinlerim hala :D ama daha guzel sarkilari da var

• Cok iyidi gercekden ama eskisi gibi degil..

1|0
    0|1
Yükleniyor...