Kitap kurtları burayaaaaa :)) ?

Arkadaslar bu ara okunacak guzel kitaplar pesindeyim gozume takilan birsey olmadi kitap arayisindayim sevdiginiz kesinlikle okumani tavsiye ederim dediginiz kitaplari soylermisiniz rica etsem konulariyla birlikte hepinize sevgileeer :)))

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• 2|0
    0|0
    • Gercek ozgurluk kitabini okumustum timur falan filan var harika pic ile her sokakta suc vardi dikkatimi cekti goz atacagim mutlaka basladin mi her hangi birisine :)) ?

• Zorluklara karsi kendini atesle :) ismi etkileyici bakacagim mutlaka haklisin okumadigim gun kendimde bosluk hissediyorum kitap okumak cok guzel ve zevk veren bir aktivite :)) guzel yorumlarida hak ettin bu arada rica ederim

• Teşekkürler. :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Dan Brown - İnferno ( Gizem, Aksiyon )
    Adam Fawer - Empati ( Kişisel Gelişim )
    Zülfü Livaneli - Kardeşimin Hikayesi ( Aşk, Gizem)
    Stephen King - O ( korku... çok korku :))

0|1
    0|0
    • Inferno ve o biraz ilgimi cekti internetten baktim birazda infernoya fazla karışık diyolar o kitabi ustunde biraz duracagim :) korku cok korku :D

• Dan Brown u yabana atma derim bir tane kitabını oku bütün kitaplarını okursun ve evet biraz karışık gibi geliyor başlarda ama sonra hersey çözülüyor buda yazarın stili saygı duymak lazım :))

• Tabikide mukkemmel bir yazar oldugu dusunuluyor suana kadar hicbir kitabini okumadim ovguleri cok yabana atmayacagim mutlaka en az bir tanesini okuyacagim :)

• Tapınak Şovelyeleri (Tapınakçılar) eski zamanda oluşan bir birlik olup zengin olarak sonrada oluştuğu ülkedenin başındakileri soyan idamlık olacakkken isviçreye gidip büyük tapınakçıları kuran masonlarla birlikle tabi günümüze kadar gelen ve hala devam ettiği belirtilen ve motifleriyle her alanda dünyanın para babaları olan örgüt topluluk gerçek bir kitap bilgi verici bilgili

0|0
    0|0
    • Gercekci kitaplari severim icerigi guzelmis bakacagim mutlaka :)

• Kitabı okursan ozamandan planlanan ve şimdi yaşantımızda olacakları anlıyacaksın iki üç sayfa okumaya başlayınca zaten seni hapseder :D

• Akici surukleyici felsefe (dogru bakis acilariyla gorulebilir) ask savas iceren dunya klasiklerinden çanlar kimin icin caliyoru oneriyorum. Kitap ispanya ic savasini anlatmaktadir.

0|0
    0|0
  • Steig Larssen - Millennium Üçlemesi
    Grigoriy Petrov - Beyaz Zambaklar Ülkesinde
    Özellikle Zambaklar dan sonra eski sen olmayacaksın muhtemelen.

0|0
    0|0
  • nasıl bir kitap arıyorsun? klasik batı mı, türk mü, fantastik, modern, vb?

0|0
    0|0
    • Yabanci yazarlar daha cok sariyormus gibi turu fark etmez bilim kurgu okurum genelde klasik olabilir yeni olabilir rahatlatici surukleyici olmasi kafi :)

• ya adam hep aynı stil yazıyor. Bir süre sonra sıkıyor adamı. Ama benden tavsiye en güzelleri batı klasikleridir. herifler güzel yazmışlar. Biraz yavaş ilerler ama verdikleri tat apayrıdır

• Bati klasikleri bazen cok surukleyici oldugu gibi bazilari da sıkıcı olabiliyo iyisi cok iyi oluyo ama gercekten :)

• Julian Barnes - Seni Sevmiyorum

0|0
    0|0
    • Okumustum :) guzel bir kitapti :))

• 4tane kitap bitirdim 6 ayda aslında iş var bende okurum ama usengecim iste :D

0|0
    0|0
    • Okumak guzel :) usenme bence

• Arkadaslarinla kitap degis tokus yapabilirsin alman sart degilki valla ne olursa olsun butun zahmetlerine ragmen kitap okumak cok zevkli bu usengecligi ustunden at ve kitapciya git :)

• Dur ben bir utanip gelim :(
      Fotodaki senmisin?

• Uç III

0|0
    0|0
  • Okumadim ama merak ettiğim bir kitap Böğürtlen masalı nasıl acaba al oku Güzelse tavsiye et 😛

0|0
    0|0
    • Hahahaha oldu baska emrin :)) goz atarim ama

• Ayyy Teşekürler Cansın bende heyecaannnnn :D 😉

• Elif şafak aşk ı okudunmu , onu okumadıysan , senden önce ben var onu okuyabilirsin

0|0
    0|0
  • dan brownın kitaplarını seri halinde okuyabilirsin

0|0
    0|0
  • Düğün gecesi
    ya da
    Seninim

0|0
    0|0
  • Kitap çakalıyım oLurmu =/ :D:D

0|0
    0|0
  • Grinin Elli Tonu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne seviyorsun ki :)

Modern Polisiye seversen, kesinlikle Jean Christophe Grange... Leyleklerin uçuşu, şeytan yemini, siyah kan, kızıl nehirler... Bunlar en iyisi :)

Klasik polisiye seversen Arsene Lupin'e bir bak bakalım. Dünyanın en ünlü hırsızı. Ve yine seviyorsan Agatha Christie'nin en iyi romanlarını da yazabilirim.

Aşk seversen Marc Levy Keşke gerçek olsa'yı kesin oku derim. Ben bunu lisede zorla okutmuştum arkadaşlara :D Fazla iyi.

Gizli, mistik şeyler seversen Ergun Candan Gizli Sırlar Öğretisi iyi bir başlangıç olabilir, şaşırtıcı oluyor.
    Tanrı ile Sohbet diye bir seri var... O da fazla iyi, beğenirsin diye umuyorum.

Maksat geyik diyorsan da kesinlikle Aziz Nesin... Bu adamı bir oku, tamamlamadan bırakmazsın.

Umarım faydam olmuştur, iyi geceler :)

1|0
    0|0
    • Fayda da laf mi :) polisiye fazla sevmem Aziz nesin konusunda kesinlikle okurken hem eglendiren hem dusunduren nadir yazarlardan:)) keske gercek olsa kitabinin filmini duymustum kitap oldugunu bilmiyordum kesinlikle okunacak kitaplar listemde 3uncu sirayi aldi en kisa zamanda solugu kitapcida alacagim cok cok tesekkur ederim :))

• Eğer filmini beğendiysen buna bayılacaksın :D Filmden çok daha üstün ve cidden en iyi aşk kitaplarından benim için. Umarım beğenirsin :)

• Insallah :))

• Dervis ve ölüm mesa selimovic muhteşem bir kitap

1|0
    0|0
    • Evet okumaya baslamistim fakat bitirememistim ne yazikki ahmet nurettin molla yusuf falan karakterleri az uz aklimda gercekten okumaya deger surukleyici bir kitap :)

• Suc ve ceza
    Eski ama iyi.

0|0
    0|0
    • Okudum onu :) guzel bir kitap herkesin okumasi gerek :))

• Kesinlikle.

• güzel kitaptı ama Raskolnikovun melankolik ve hasta hali yüzünden kitabı okurken depresyona girmiştim :/

Yükleniyor...