Kardeş Payı 29 Ocak'ta başlıyor, özleyenler kimler?

Ne kadar özlersen o kadar seversin. bir de bööyle düşün diyenlerin dizisi Kardeş Payı uzun bir aradan sonra Perşembe günü saat 22'de Star Tv'de ikinci sezonuyla seyircilere merhaba diyor.

Kısa notlar;

•Dizi ilk sezonunda olduğu gibi İstanbul'daki Kanlıca Mahallesi'nde çekilecek.

•Dizinin ilk bölümü Sivas Divriği'de çekildi.

•Dizinin ilk bölümünde İsmail Hakkı konuk oyuncu olarak yer aldı.

Ayrıca bir sürpriz isimin yeni sezonda diziye katılabileceği gelen haberler arasında.

Diziyi özleyenler, sabırsızlıkla bekleyenler kimler?

https://www.youtube.com/watch?v=6XC8vyMsyHQ

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Inanirmisin bir bunu birde sevdigim kizi özledim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 6

• bugün aldığım en güzel haberdi. teşekkür ederim...
    bu adamların yaptığı dizi hiç bitmemeli :))

0|0
    0|0
    • aldığın en güzel haberi kötülemek istemem ama dizi 3 sezon olarak planlandı toplam, daha uzun olması mümkün değil sanırım imkan olsa hiç bitmese keşke :)

• ekip bozulmasın da, bu dizi bitse de başka bir dizi yaparlar...

• Kardeş Payı'ndan sonra dizi değil de sinemayla daha çok ilgileneceklerini belirttiler, ama zaman neler getirir belli olmaz tabi dizi de olsa film de olsa bu ekipten çıkan her iş güzel olur.

• başlasın artık yeter :D

0|0
    0|0
  • Kahkaha atarak izlediğim tek dizi. Geç bile kaldılar başlamaya

0|0
    0|0
    • Her sezon ortalama 21-22 bölüm olmasını istedikleri için sanırım bu kadar ara verildi.

• Bu sadece onların, sizin bizim isteğimize göre değil de genelde yapımcıların ve kanalların anlaşmalarına göre belirleniyor. Çok ara verdiler haklısın ama, artık yeni sezonun keyfini çıkartmaya bakmak gerek bence :)

• Ben sabırsızlıkla bekliyorum baya bekledik yani

0|0
    0|0
    • Perşembe günü hasret sona eriyor

• rica ederim, ilk bölümde yer almamış ya da fragmanda görünmüyor olabilir belkide. yazdığım gibi Sivas Divriği'de çekildi ilk bölüm onunla alakalı bir durum var sanırım ama bildiğim kadarıyla bir ayrılık söz konusu değil. iyi seyirler şimdiden :)

• Eyvallah kardesim

• Uuuuuu

0|0
    0|0
  • Cok sukur

0|0
    0|0
Yükleniyor...