Mahsun kırmızıgülün mucize filmini izliyen?

Filim izliyipte ağlayan bir ben miyim. ? filimde herkes filim yorumu yaparken son 5 dk içinde herkesin sesi kesildi kimse yorum yapamıyordu gizli gizli herkes ağladı ya :) tutamadım gözlerim doldu bir ben mi agladım ya :) adam ne film yapmış helal olsun :) beklemezdim bu kadar

0|0
63

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet güzel

0|1
    0|0
  • Ben de bayağı ağladım.
    Etkileyiciydi gerçekten.
    Bazen komik sahneler olsa da geneli hüzünlendiriyor.
    Sinema severlere tavsiye edilecek bir film.

0|0
    0|0
  • Aynen bende beklemiyordum bu kadar. Bende ağladım. Çok beğendim filmi. Bir kaç kere üst üste gitsem izlesem sıkılmam. Herkes ışıklar yandığında gözlerini siliyordu salonda.

0|0
    0|0
    • Ben hala etkisindeyim ya :) son sahnede yakaladı valla beni :) herkes bir ameliyat ya da detavi cevabını beklerken ben karıma aşık oldum diyince koptum :)

• Çok etkiyeyici bir sahneydi. Ben Mahsun Kırmızıgül'e karşı sinema anlamında ön yargılıydım. Daha önceki filmlerinide bu sebeple izlememiştim. Bunada arkadaş zoruyla gittim ama kesinlikle pişman olmadım. Ön yargılarımı kırdı. Araya serpiştirdiği ufak espiriler sonundaki o sahne çok iyiydi. Helal olsun ne diyelim. :) En sonda gerçekten bu hayatı yaşayan insanların fotoğrafı vardı ya göremedim onu bir anlık gördümde görmedim sayılır işte o içimde kaldı. Adamı merak ettim. :)

• Sonda iyi yakalamış filmi bence ilk bölumde sıkılmıştım biraz

• Haftaya izlicem :)

0|0
    0|0
  • Tamam guzel filmdi. Ama aglanilacak bir tarafi yoktu. Sonu da hic guzel degildi bana gore. :/

0|0
    0|0
    • Ne güzel değildi sizce?
      Mesela nasıl olmalıydı?

• Anlıyorum.

• Orada asıl dram aneesi soruyır ameliyatmı oldu. Die ben karıma aşık oldum diyince koptum ben valla :)

• Tek kelimeyle rezalet bir filmdi ilk yarısında çıktım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben izlediM hayatımda izlediğim en iyi dram filmi fakat yanlış kisiyle gittim erkek arkadaşım yerine bir kız bulup gitseydim daha iyi olurdu :)

0|1
    0|0
  • Gidicem gidicem bende merak ediyorum çok

0|0
    0|0
Yükleniyor...