Kapat

Arkadaşlar size yabancı dizi önericemm çünkü ben izlerken bayıldım bu diziye:) 'Outlander' izleyen varmı?

Dizinin ismi Outlander. Son dönemde uzunca bir süre dizi aramama rağmen zevkime uyan güzel bişey bulamamıştım bugün buldum ve süpeer oldu :) bayılarak izliyorum iki saattir :) herkese tavsiye ederim 👍

Güncellemeler:
Bu arada izleyen herkes çok begenmiş bilginize :)

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• konusu nedir biraz bahsetseydin keske:)

0|0
    0|0
    • Konusunun orjinal ve cok güzel olduğunu söyleyebilirim ama anlatırsam ilk bölümün heyecanı kaçar izlemeni tavsiye ederim :) biraz doğaüstü onun dısında bilim kurgu fantazi ve tarihi dizi tarzında. Vikings havasında ama sadece görsel acıdan konusu cok farklı :)

• ingiliz dizisiymiş

0|0
    0|0
  • konusu ne

0|0
    0|0
  • konusu ne aksiyon savaş korku :D

0|0
    0|0
    • Bilim kurgu - fantazi şeklinde. Gizem de savasta var değişik tarzda bence orjinal bir dizi olmus. Romandan uyarlanmıs zaten baya iyi oyuncular

• film bakıyodum bende yarım saattir bakacam onada :D

• İzlersen yorum yap lütfen :)

• Tabi aldın pc yi izle biz napcaz 😞

0|0
    0|0
    • Hahah :D pc den çok izlemiyorumm ama genelde spor salonunda yürürken telefondan izlerim dizileri :D

• Ben koşuyom ya yoksa boş zamanda iyi olurdu hayatı dolu dolu yaşa ne guzel

• Denemek lazım. Banshee izle..

0|0
    0|1
    • İsmini duymamıştım bu bitsin izlerim :) şu an buna bayıldım çünkü :)

• Konusunu anlatamam çünkü ilk bölümün heyecanı kaçar :) konusunu direk ilk bölümde veriyo sayılır. Gizemini bozma bence. bben sadece cok begenildiğini okuyup izledim iyiki okumamısım konusunu :)

• Öyle olsun :) izleyince anlaşılır kalitesi

• prezn break izle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hayir izlemedim , akşam bakarım

0|0
    0|0
  • Konusu ne bende izleyecek biseyler ariyorumda :( bulamadiimm

0|0
    0|0
    • Gerçekten değişik bir konusu var oyuncular müthiş ses tonları konuşma tarzlarına bayıldım. bilim kurgu - fantazi şeklinde diyebilirim. Doğaüstü olaylarda var cidden ilk bölüm bile güzeldi cok beğendim :) dizipub sitesinden izliyorum görüntü ve ses cok iyi

• Başroldeki adam diyorumm sadece ve susuyorum :D 💜💚❤️💙💛

• O zaman iyisimi izliyimmm saol :Dd

• hemlock grove sardı bu ara

0|0
    0|0
  • Teşekkürler izleyeceğim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...