Breaking Bad'i izleyen var mı?

Efsane dizi falan dediler başladım ama çok yavaş ilerliyor sanki. Bundan önce Dexter'ı izliyordum 90 bölümü neredeyse iki haftada bitirdim ama yok Breaking Bad'i izleyemiyorum.
2. sezon 6 bölümdeyim acaba daha sonra bir şeyler değişecek mi sorun bende mi :D Devam etmeli miyim sizce?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• :D Ben 3. Sezon 4. bölüme kadar dayanabildim. Dizi efsane harika filan diyorlar. Acaba neler olacak? Yaklaşık 1 yıl oldu bırakalı. Devam etmeyi düşünüyorum fakat açıyorum bölümü direk sıkılıyorum.

Nasıl bu kadar fazla hayran kitlesi oluşturdu ki bu dizi?

0|0
    0|0
    • Heralde son iki sezon çok iyi.

• galiba ben bitirdimde ilk başlarda izlerken değerini bilemedim

Erkekler Ne Diyor 10

• gerçekten güzel bir dizi devam etmeni tavsiye ederim en azından 1 sezonu bitirmeye bak beğenmezsen izlemezsin keşke tekrar izlemek gibi bir durumum olsa da yavaş ilerlese o dizi :/

0|0
    0|0
  • Yeniler ne güzel beklemeden izliyor ömrümüz beklemekle geçti ve dizinin %50 sini atlamakla geçtim çünkü skyler çok itici ve tabisi gerizekalı bir bağyan

0|0
    0|0
    • Prensip meselesi bitmeden hiçbir diziye başlamam :D

• çok dizi izliyorum bende 40-45 arası şu aralar ara verdim :)))

• 3. sezon sıkıcı, fakat 4 ve 5 te çok güzel şeyler oluyor :)

0|0
    0|1
  • izlemedim daha

0|0
    0|0
  • Dexter den. sonra yavas gelmesi gayet normal ama ilerleyen bolumunlerde cok entrasan seyerbolucak hele final sezonu ef sa ne

0|0
    0|0
  • Izledim

0|0
    0|0
    • Sonradan mı hareketleniyor hep mi böyle?

• ben ilk sezonda kapattım güzel dizi değil

0|0
    0|2
  • yazın izledim bende sıkılmıştım yavaş ilerliyo ama güzel dizi sonradan açılıyo biraz

0|0
    0|0
  • evt bende duydum ama yavaş sıkıcı ilerleyen konuları sevmem onun için hiç başlamadım

0|0
    0|0
    • Dexter'ı izlemediysen tavsiye ederim o zaman ilk bölümden itibaren olaya kapılıyosun.

• Herkes anlayamaz. Ben günde 3-4 bölüm birden seyrediyordum.

0|0
    0|0
    • Kurgusuna lafım yok ama ciddi derecede yavaş ilerliyor.

• Dizinin senaryosu , oyuncu kalitesi muhteşem. Suç, pişmanlık, dram, gerilim ve komedi hepsi bir arada.

Kızlar Ne Diyor 2

• Cok kaliteli bir dizi hatta baya kaliteli skyler salagi yuzunden biraz deliye donuyosun ama her turlu izlenir yani

0|0
    0|0
  • Cok tutulan kaliteli bir diziydi ilk baslarda biraz sikici gelebilir ancak 2. Sezonun sonuna dogru kaptirirsin kendini. Bide walter white öluyor sonunda :p

0|0
    0|1
    • Haha Spoiler :D

• hayır ölmüyor :) dizinin yeni sezonu başlıycak.

• Aha dizinin anlamı bitti! :D Gerçi bende izlemeyi bu yüzden bırakmıştım. Biri söyledi Walter ölüyor diğer eleman da göz yumuyor filan demişti. Sarı genç sırt çeviriyormuş sanırım. :D Dizi zaten sıkıcı ilerliyordu. Sonunu öğrenince bırakmıştım!

Spoiler canavarları! Dizi kariyerimi bitirdiler. :D

Yükleniyor...