Kapat

Çekim yasası ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Biri hakkında düşündüğümüzde bir bakmışız onunla ilgili bir şey oluyor, ya da belli bir olayla ilgli korku veya isteklerimiz varsa yıllar sonra da olsa olduğunu görüyoruz. Siz ne düşünüyorsunuz bunun hakkında, örnekleriniz var mı?

0|0
11|19

En İyi Kız Görüşü

• Spiritüel yaşamdada vardır . İnanırım. Neyi istersek düşünürsek o olur uzun biraz özet geçiyim
    Neye inanırsak onu yaşarız iyi ve ya kötü

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 19

• Dünya bizi çekiyormuş... nerden biliyonuz havanın bizi itmediğini?

2|0
    0|0
  • saçlarınız çok hoş demeye geldim.

Benim saçlarım da böyle. :)

1|1
    0|0
  • kınamak dediğimiz şeyde oluyo birini kötülersin bir olayını sonra senin başınada gelir bunu yaşayanı çok gördüm

1|0
    0|0
  • Tamam o zaman çekim yasasının çok gizli sırrını açıklıyorum. Bir şeyi gerçekten isteyeceksin ama üzerine çok düşünmeyeceksin. O zaman oluyor isteiğin şeyler

1|0
    0|0
  • Çekmee

1|0
    0|0
  • sabah aklımdan geçen akşam oluyor

1|0
    0|0
  • Kqrar veremedim

1|0
    0|0
  • bu çekim yasası gerçekten var.. hayatımda gerçekten istediğim çoğu şeyi yaptım fakat aşk hariç..

1|0
    0|0
    • elbet onunda zamanı gelir. :) sadece yürekten inanın ve ufacık tereddüte dahi yer vermeyin.

• Tamam deneyeceğim :) teşekkürler bu kısa ve güzel sohbet için :)

• Rica ederim, bol şans :)

• Sinir bozucu bir şey.

1|0
    0|0
  • Olabiliyo enteresan seyler

1|0
    0|0
  • tesaduflere inanirim...

1|0
    0|0
  • O değil de saçın çok çok çekici ;-)

0|0
    0|0
  • ayın 16-17-18'i için geçerli olan yasa. emekliler sıraya girerler. önce ben çekcem hayır sen çekceksin yarışmasına girerler. ayılanlar , bayılanlar falan derken mayışlar çekilir olan gişede çalışanlara olur.

0|1
    0|0
  • 2016 da bakicaz:) ucak kazasinda olecem:)

0|0
    0|0
  • cekim yadasi diye yer cekimi var onu biliyorum senin dedigin biraz algida secicilik aslinda

0|0
    0|0
    • algıda seçicilik değil bence, aldatılmaktan korkan insanların genelde aldatıldığını görürüz. çünkü onlar aldatılmaktan korktukları için bunu çekerler. basit bir örnek oldu ama. yüce googleye sorduğumuzda daha iyi örnekler alabiliriz :)

• bana oyle yasadanmis falan gibi gelmiyorda iste olabilir

• cekme yasasi ingilizcesi gravity deyilmi?

0|0
    0|0
    • maalesef ingilizcesini bilmiyorum, çekim yasasının..

• Anlayamadım :D hani bir insan aklına gelir birden bire, sonra bir bakmışsın seni aramış ya da karşılaşmışsınız. bunun gibi olayların olması

• ha o mu bence hikaye ya

• hmm gerçekten dediklerin oluyorsa sizler de hazırlanın

0|0
    0|0
  • Ben mesajımı aldım dostum sıkma canını;-)

0|0
    0|0
  • O çekimdir ki insani yatağa götürür.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Evrene verdiğimiz mesajlar önemlidir, diyorum.

1|0
    0|0
    • Evren de senden mesaj bekliyordu zaten:-D

• @Mêrî___Yadê gerçekten birazcıkta olsa konuyu araştırmalısınız. @mavibetabalik doğruyu söylüyor çünkü.

• @mavibetabalık önemsemediğinden zoruna gitti anladım;-)

• sürekli yaşıyorum uzun zamandır görüşmediğim biri aklıma gelse akşamına telefon açar kimi düşünsem bir bakmışım mesaj atmış, tanıdığım birini sokakta gördüğüm bir başkasına benzetsem ertesi gün mutlaka o kişiyle karşılaşırım

1|0
    0|0
  • Eleştirenin başına geliyor işte. Kimseyi eleştirmemek gerek

1|0
    0|0
    • bir şeyi kınayınca mutlaka insanın başına veya çok sevdiği birinin başına gelir. bu yüzden her şeyi yadırgamadan karşılamalıyız :)

• O kadar çok degişik insanlar var ki. Seninde benim gibi engel listen kabarık olacak :) ;)

• buna eminim. :)

• Neye inanirsak onu yasariz eig secilen iyi demis.

1|0
    0|0
  • Evet bazen denk geliyorm genellikle kotu seyleri hissederim olcak diye dusunurum bir bakarim olmus

1|0
    0|0
    • o zaman hislerinize göre hareket etmelisiniz.. o zaman belki bir önlem alınmış olur :)

• belayı fazla anmıcan

1|0
    0|0
  • Kesinlikle var. Bende inanmazdim ama geldi basima bu tür bir olay.

1|0
    0|0
  • bir şeyi ne kadar çok düşünürsen oluyor

örneğim burnumun yanında ki ben :D

1|0
    0|0
  • neye inanirsak o

1|0
    0|0
  • sabah aklımdan geçen akşam oluyor

1|0
    0|0