Avrupada doğsaydık Hristiyan olmazmiydik?

İncil aldim gecenlerde, bazi kimselere söyledim ağır eleştiriler küfürler aldim, kardeşim hayirdir sanki hepsi sorgulayarak müslüman olmuşlar,

Benim amacim islami dogmatik fikirlerden olabildiğince temizlemek yardimci olursaniz sevinirim.

• Olurduk Amen,
    50% (5)75% (6)61% (11)Oy Ver
  • Olmazdik, mümin
    50% (5)25% (2)39% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Yeni anlaşmayı ben de okudum kuran i Kerim'i de okudum. Incili okuyunca zaten anlıyorsunuz uydurma kisimlari. Avrupa da dogmakla kağıtta hristiyanl olurduk bence burada çoğu tanıdığım hristiyan fakat hiçbir bilgileri yok, kültürel hristiyanlik var onlarda. Benzer sey müslümanlarda da var müslüman sorsam türkiyede milyonlarca ama iste büyük çoğunluğu kültürel islamdan etkilenmiş islam hakkında pek bişey bilmeyen insanlar ne yazık ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bana kalırsa insanlar dinsiz doğmalılar. Büyüyüp akıl fikir sahibi olduklarında ve düşünüp sorguladıklarında bir din seçmeleri gerekiyorsa seçmeliler. Bebek doğuyor müslüman, bebek doğuyor vaftiz. Bunlar saçmalık.

1|0
    0|0
    • Aynen çok haklısınız.

• Ben sinirli değilim, sinirli de yazmadım. Tanımadığım insanlara karşı nötr davranırım. Bence bu soruları kendinize sorun, çünkü ben zaten size sormuştum :) Dönüp dolaşıp yine ayrı gelmiş gibiyiz. Özürlük bir olay da yok, siz de dilemeyin.

• Peki siz bilirsiniz. :)

• Ben avrupa ' da da doğsam gene ateist olurdum :)

0|0
    0|0
  • aile avrupalıysa olurduk

0|0
    0|0
  • Okuyun kime ne, ancak Avrupa'da dogmayla hristiyan olunmuyor.

0|0
    0|0
  • Hristiyan olurdum tabi. Anne baba neyse cocukda öyle gider.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• şu an bu yazıyı yazıyor olmazdım çünkü müslüman olmadığım için intiharı suç olarak görmezim ve ederdim

0|1
    0|0
  • Olurduk kim ne derse desin.

1|1
    0|0
  • Nasip bu iş

0|0
    0|0
  • sıkıntı yok gene tanrıya inanmazdım..

1|0
    0|0
  • Olmazdik