Wattpad'de "Yabancı" hikayesini okuyan var mı aranızda?

Nefessiz okuduğum hikayelerden. Ne kadar harika bir kurgu değil mi? Üstelik yazan 17 yaşlarında bir genç kiz. Bazı yerlerde göz ardı edilebilecek hatalar olsa da sanırım etkisinden uzun süre kurtulamayacağm bir kurgu. Sizin de bir Doğa Güngör veya bir Ediz Çağiran'iniz var mi arkadaşlar :)

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Olmaz mi genelde unutuyorum iisimlrrini ama iceriklerini unutuyorum yaaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Gecen actim acilmadi kardeşim ama ojurumy aksam belki :))

0|0
    0|0
  • okumadım. biraz anlatır mısın öyküsünü? :)

0|0
    0|0
    • Aşırı yakışıklı 21- 22 yaslarinda bir genc, babası Türkiye'nin en önemli avukatlarindan. Babası üzerine oynanan komplolarla polis tarafından öldürülüyor. Genç çok kinci ve intikam için yanıp tutuşan biri :) babasını öldüren polisin 18 yaşındaki kız kardeşini öldürmek için kaçırıyor. Ancak yalnız ve sevgiye aç bu delikanlı ki kendisi Ediz Çağıran :) güzeller güzeli kurbanı Doğa Güngör'e aşık oluyor. Hikaye boyunca başlarından geçen türlü türlü olaylar var. Doğa'nin bilmediği gerçekler. . Ve en önemlisi ikiside kendilerine bile aşık olduklarını itiraf edemiyor çünkü çok sacma bir paradigma değil mi :) henüz hikaye bitmedi. Çünkü hikayeyi yazan kız üniversite sınavına hazirlaniyor. Suanlk 46. Bölümde son bulan bir hikaye. Sabırsızlıkla yazarimizin devamını yazmasını bekliyorum

• Bilemedim ki şimdi

• bişey sorcam sen sivastamı yaşıyosun?

• Evet biraz okumuşluğum var. : ) Ya konu ile alakası yok ama senin adın Fulya mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Okumuyorum. Usta yazarlardan okumak varken amatör ergenlerin elinden yazılmış birşeyi okumam.

0|0
    1|0
    • Mantıklı. Ancak içlerinde gerçekten gelecek vaad eden hikayeler var. Dedigim gibi Yabancı hikayesi kurgu ve betimlemeleriyle usta romanlara kafa tutacak kadar güzel yazılmış.

• Benim görüşüm başka bir yönde. Okumaya çalıştım ancak tutmadı beğenemedim. Zevkler ve renkler farklıdır sonuçta.

• Okuyorum hala bitiremedim süper bir konu , hikaye :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...