Sizi ağlatan şarkı nedir?

Ben abim askerdeyken hep murat başaran gülümse annem şarkısını dinlerdim şehit haberi gelince de yıkılmıştım hala ağlatıyor beni o şarkı asker parçaları duygusal ya

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• allah rahmet eylesın mekanı pır nurla dolsun bız şu an bu ulkede bır bayragın altında yasıyorsak azız şehıtlerımızın sayesınde yasıyoruz bu topraklarda bınlerce kefensız yatanlarada allah rahmet eylesın nur ıcınde yatsınlar

0|0
    0|0
  • Bir sabah yalnız uyanınca duymayacaksın o sesi başucunda
    Bir sabah olup uyanınca anlayacaksın dört duvar arasında elinde sonunda yalnızsın yalnız kalıcaksın kalbindeki çiçekler kuruyup dökülecekler.
    https://www.youtube.com/watch?v=61HTg5ikCAE

0|0
    0|0
  • Ben askere giderkende o şarkıyı biizmkilere dinletmiştim ortam duygusallaşsın biraz daha harçlik koparayım diye ama bende duygulanmiştim :D gercekten çok acikli parça ama o duyguyu hissetmek gerek , beni ağlatan tek şarki yanı ağlamamda acayip kötü olurum sezen aksu belalım bende kötü anısı oldugundan sanırım

0|0
    0|0
    • Ben duygusal biriyim ama çok az insan beni ağlarken görmüştür annem bile Bazen gözü yaşlı görünce hastayım diyorum inanıyor çünkü güçlü gibi dururum ama o olayda kahroldum gururu rezil olmayı acıyı hiç bir şeyi düşünmedim sadece ağladım elinden oyuncağı alınmış bir çocuk gibi.

• o olay küçük bir olay değil normal ağlaman ama sen temiz yürekli bir arkadaşsin , ağlamak ile olmaz duygusallık zaten yalandan ağlayanları goruyoruz sen boyle guclu bırısın anlaşilan daha iyi olur senın ıcın her zaman kalbin gibi bahtında güzel olsun..

• yok.

0|0
    0|0
  • ağlatan film veya kitap olmuştu ama şarkı olmadı henüz

0|0
    0|0
  • Ahmet kaya penceresiz kaldım annem. abin şehitmi oldu geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Demet Akalın- koltuk.

0|0
    0|0
  • Raperin; ez jı te durım

0|0
    0|0
  • Bu şarkı kalbimin tek sahibine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Candan erçetin dünyada ölümden başkası yalan :(
    Ablamin en sevdigi müzikti ablamin acisindan sonra her dinledigimde aglarim :(

0|0
    0|0
  • Cenm Adrian-Kurtar beni

0|0
    0|0
Yükleniyor...