Şimdiye kadar kaç konsere gittiniz? ve kimin konserleriydi? (FOTOĞRAFLI ve Bilgi içerir)?

Ufak bir sosyallik testi gibi. "müziği çok severiz" deriz ama indirmekten başka hiçbir şey yapmayız ya, o mantıktır işte.

Şimdiye kadar kaç konsere gittiniz? Ve başlı başına hangi sanatçılar idi? veyahut şarkıcılar...

Bilgi:
İngiliz şarkıcı Rod Stewart ın 31 Aralık 1994 te Rio de Janeiro Copacabana Beach de verdiği canlı konsere yaklaşık 4 milyon kişi katılmıştı

blog.cenker.com/.../2006-r-stones-rio-day-90.jpg

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çok var yani, çok var da, en son gittiğim konser Leyla The Band konseriydi. Epey eğlenceliydi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çok gittim, sadece türk sanatçılarına değil, buraya gelen yabancı şarkıcıların konserine bile gitmiştim.
    Enrique İglesias ve İnna'ya gittim.
    Türklerden saysam bitmez.

0|0
    0|0
  • hiççç :(

0|0
    0|0
  • Gitmedim

0|0
    0|0
  • Ebru Gündeş ve Ajda Pekkanın konserine gitmiştim.

0|0
    0|0
  • Hic gitmedim

0|0
    0|0
  • Cok gittim ama konser derken oyle hepsi özel yer ayrılan biletlilrr falan değil . Meydan konserleri mekanda ufak konsrrler otellerde falan olan gibi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 0|0
    0|0
  • Gitmedim

0|0
    0|0
  • Mabel matiz funda arar bengu tarkan ali kinik ahmet safak zakkum husnu senledirici duman murat boz baska yok heralde

0|0
    0|0
  • hiç :)

0|0
    0|0
  • bir kere tsm konserine gitmiştik grup olarak onun dışında bir tane bile konsere gitmedim. biraz şartlar o şekilde gelişmediğinden biraz da ben sevmediğimden böyle şeyleri..

0|0
    0|0
  • irem dericiye iki kere gittim sılaya gittim gülsene gittim mabel matize gittim hepside cok guzeldi

0|0
    0|0
Yükleniyor...